Ulubione
PQI

PQI POWERBANK 12000NB 1xUSB 2,5A,1xJACK 2,37A

Numer katalogowy Nr kat AZPQIUAP0000038,

Kod producenta Kod 12000NB

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Król Powerbanków
Powerbanki opanowały świat.  Zasilamy nimi telefony, tablety, kamery a nawet e-papierosy.  Do pełnego uniezależnienia się od kontaktu w ścianie brakowało tylko tego aby można było nimi ładować przenośne komputery.  Produktem, który jako pierwszy na świecie łamię tę barierę mobilności, jest PQI Ultrabook Power 12000NB - KRÓL POWERBANKÓW.  Wyposażony w 9 wymiennych końcówek współpracuje z 90% ultrabooków dostępnych na rynku*.  Obsługuje wszystkie telefony, tablety i inne urządzenia zasilane po USB.

Uniwersalność i komfort użytkowania

Dwa niezależne porty zasilania umożliwiają ładowanie notebooka i telefonu w tym samym czasie.  Dzięki PQI Ultrabook Power 12000NB zyskasz do 6 godzin** dodatkowej pracy w samolocie, pociągu i wszędzie tam gdzie ładowanie notebooka jest utrudnione.  Niezależnie od tego czy kończąca bateria ultrabooka przerywa ci prezentację czy oglądanie filmu - zawsze jest to frustrujące.  O teraz nie musisz się tym martwić - wyciągasz PQI Ultrabook Power 12000NB z torby, podłączasz i gotowe.
Niezależność od źródła zasilania zwiększa komfort pracy.

Najlepsze parametry zasilania
PQI Ultrabook Power 12000NB posiada 2 wyjścia: jedno zwykłe USB, które może ładować prądem 5V, 2,5A oraz dodatkowe wyjście DC, które dostarcza prąd 19V, 2,37A.  Wymienne końcówki umożliwiają dopasowanie ładowanie do typu złącza, w który wyposażony jest ultrabook.
Powerbank 12000NB jest szybko-ładującym się akumulatorem.  Jest przystosowany do ładowania prądem 2,5A - jego pełne naładowanie nie powinno trwać dłużej niż 5h, zatem w zasadzie zawsze jest gotowy do pracy.  O aktualnym stopniu naładowania informują diody na jego obudowie. Jeśli wyposażymy dodatkowo PQI Ultrabook Power 12000NB w przewód USB-USB Typ-C podtrzyma on także zasilanie (nie ładuje) nowego MacBooka.

Bezpieczeństwo ponad wszystko
Powerbank posiada atest MSDS i może być bezpiecznie przewożony samolotem.  Obudowę zaprojektowano tak, że pochłania ona energię.  Zastosowano zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe i przeciwzwarciowe, które chronią ładowane urządzenia, pomyślano także o zabezpieczeniu przed przeładowaniem chroniące sam akumulator.

W produkcji PQI Ultrabook Power 12000NB stosuje się rygorystyczne standardy jakości.

Gdyby jednak, odpukać, powerbank zawiódł, a co gorsza w wyniku jego wadliwego zadziałania uszkodziłby się nam telefon, tablet, czy doznalibyśmy innego uszczerbku - możemy skorzystać z ubezpieczenia produktu o wartości do 10.000.000 USD.  Na tyle bowiem opiewa polisa, w którą wyposażony jest każdy produkt PQI służący do ładowania.  Aby z tego ubezpieczenia skorzystać należy podesłać uszkodzony sprzęt wraz z powerbankiem do sprzedawcy.

Wykonanie gwarantujące komfort użytkowania
Powierzchnię akumulatora wykonano ze specjalnego materiału.  Urządzenie nie wyślizguje się z dłoni.  Matowa powierzchnia sprawia, że na powebanku nie pozostają odciski palców.  Zamknięty we wstrząsoodpornej obudowie akumulator jest niewielki biorąc pod uwagę jego pojemność, a także stosunkowo lekki.   Zmieści się w każdej torbie do notebooka.

* Sprawdź parametry.  Powerbank pracuje z notebookami, których zasilacz ma 19V i moc 45W lub mniej oraz których końcówka znajduje się w zestawie powerbanka.
** Maksymalny czas pracy ultrabooka zależy od wielu czynników, w tym od pojemności baterii wyrażonej w Wh.  PQI Ultrabook Power 12000NB posiada pojemność rzeczywistą ok. 35Wh.

Informacje techniczne

Gwarancja 12
Pojemność baterii 12000 mAh
Prąd wyjściowy (maks.) 2.5 A
Wymiary

90 x 90 x 34.2 mm

Waga 280 g
Pozostałe parametry

Uwagi dotyczące użytkowania:
- W celu zminimalizowania czasu ładowania powerbanka należy korzystać z ładowarek sieciowych
- Powerbank może być ładowany i ładować urządzenia portem 5V w tym samym czasie (nie w przypadku korzystania z portu 19V)
- Port JACK 19V został zaprojektowany z myślą o ładowaniu laptopów 19V i poborem mocy 45W lub mniejszym.  Przed podłączeniem laptopa do powerbanka prosimy sprawdzić, czy oryginalny zasilacz laptopa ma napięcie wyjściowe 19V i moc 45W lub mniej

Pasuje do

Uniwersalny PowerBank

Napięcie 5 V
Kolor Czarny
Typ baterii Zewnętrzna
Typ ogniwa Li-ion
Porty USB 1 x USB micro-B , 1 x USB 2.0 Type-A

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

PQI POWERBANK 1...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: PQI POWERBANK 12000NB 1xUSB 2,5A,1xJACK 2,37A