Ulubione
0
Adata

Adata Powerbank P16750 16750 mAh Czarno-Niebieski 2.1A

Numer katalogowy Nr kat AZADAUAPAP1675B,

Kod producenta Kod AP16750-5V-CBKBL

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Powerbank P16750

Powerbanki o dużej pojemności wcale nie muszą być ciężkie i nieporęczne. Model P16750 łączy pojemne ogniwa z obudową o kompaktowych wymiarach. Idealna równowaga pomiędzy wydajnością i rozmiarem sprawia, że powerbank jest najlepszym wyborem do ładowania urządzeń w podróży.

Duża pojemność

Dzięki ogniwom o pojemności 16750 mAh, powerbank P16750 może naładować typowego smartfona do pełna 6 razy, a standardowy tablet 1,8 raza. Pożegnaj się z powiadomieniem o niskim poziomie baterii!

Dwa wyjścia, szybkie ładowanie
Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek dokonywać wyboru, które ze swoich urządzeń należy naładować jako pierwsze? Bez obaw! Powerbank P16750 został wyposażony w dwa złącza USB 2,1 A, umożliwiające ładowanie dwóch różnych urządzeń przenośnych w tym samym czasie.

Latarka LED
Model P16750 może również służyć jako podręczna latarka! Dzięki wbudowanej diodzie LED i przełącznikowi z boku urządzenia, powerbank P16750 służy jako wygodne i przyjazne dla użytkownika źródło oświetlenia.

Równoczesne ładowanie i rozładowywanie
Zapomnij o dniach, kiedy przed użyciem powerbanku musiałeś go najpierw naładować! Model P16750 może być ładowany i rozładowywany równocześnie, dlatego bez żadnych obaw podczas ładowania powerbanku można do niego podłączyć na przykład telefon lub tablet!

Wysoka wydajność podczas ładowania

Powerbank, którego nie można szybko naładować posiada bardzo ograniczoną użyteczność. Model P16750 posiada wejście 2 A co oznacza, że może zostać naładowany dwa razy szybciej, niż powerbanki z wejściem 1 A.

Mniejsze rozmiary bez zmniejszenia pojemności
Powerbank P16750 łamie dotychczasowe konwencje, będąc urządzeniem dużo mniejszym, niż inne modele o pojemności 16750 mAh dostępne obecnie na rynku. Dzięki temu jest urządzeniem podręcznym i bezkompromisowym pod względem wydajności.

Wyjątkowo bezpieczne materiały
Powerbank P16750 wykorzystuje wysokiej jakości baterie i systemy zabezpieczeń, które dbają o to, żeby urządzenie nie zostało nigdy nadmiernie naładowane lub rozładowane. Zabezpiecza to przed uszkodzeniami i wydłuża okres eksploatacji. Ponadto, dzięki materiałom najwyższej jakości i ogniotrwałej obudowie, P16750 jest odporny na uszkodzenia spowodowane uderzeniami i wysokimi temperaturami.

Systemy zabezpieczające
Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejszym czynnikiem charakteryzującym urządzenia elektroniczne, a powerbank P16750 pod tym względem nie jest żadnym wyjątkiem. Bezpieczna obsługa urządzenia jest zagwarantowana przez systemy zabezpieczające, chroniące powerbank przed przeładowaniem, rozładowaniem, przegrzaniem, zwarciami i wysokim napięciem, zarówno na wejściu, jak i na wyjściu urządzenia.

Informacje techniczne

Gwarancja 12
Pojemność baterii 16750 mAh
Prąd wyjściowy (maks.) 2.1 A
Akcesoria w zestawie

- Kabel MicroUSB
- Podręcznik użytkowania

Wymiary

130.7 x 75 x 25.5 mm

Waga 375 g
Pasuje do

Uniwersalny PowerBank

Napięcie 5 V
Kolor Czarny , Niebieski
Typ baterii Zewnętrzna
Typ ogniwa Li-ion
Prezentacja 3D
Porty USB 2 x USB 2.0 Type-A , 1 x USB micro-B
Unboxing

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Adata Powerbank...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Adata Powerbank P16750 16750 mAh Czarno-Niebieski 2.1A