Ulubione
PLN

Plaion Gra PlayStation 5 Wo Long Fallen Dynasty

Numer katalogowy Nr kat GGKOHP5RHB02192,

Kod producenta Kod 5060327537004

Skorzystaj z rat 0% >>

netto 250 , 80 netto
308 , 48

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

Platforma PlayStation 5
Gatunek RPG akcji
Tryby gry Singleplayer
Nośnik Blu-ray
Wersja językowa Angielska, Japońska
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Gra PlayStation 5 Wo Long Fallen Dynasty

Z mrocznych czeluści wyłania się smok.Nowa, mroczna, fabularna gra akcji w klimatach fantasy, osadzona w Epoce Trzech Królestw. Stworzona przez Team NINJA, twórców Nioh.Rok 184. Chiny. Czasy późnej dynastii Han. Kraj ogarnia chaos i zniszczenie. Prosperująca przez wiele lat cesarska dynastiaznajduje się na krawędzi upadku.Wo Long: Fallen Dynasty to dramatyczna i pełna akcji opowieść o bezimiennym żołnierzu walczącym o przetrwanie w mrocznej i fantastycznej, opanowanej przez demony wersji świata w czasach późnej dynastii Han. Gracze walczą z zabójczymi potworami i wrogimi żołnierzami posługującymi się technikami szermierskimi bazującymi na chińskich sztukach walki i starają się pokonać przeciwności losu, budząc drzemiącą w sobie moc.Wo Long oznacza skradającego się smoka, a także bohatera lub wybitną osobę, która nie jest jeszcze znana. To opowieść o oficerach, których czeka wspaniała przyszłość, ale którzy nie pokazali jeszcze, na co ich stać. A także historia głównego bohatera, który podąży ścieżką chwały.

  • Demony w królestwie - Mroczna gra fantasy umiejscowiona w chaotycznej epoce Trzech Królestw z rozmachem przedstawia historię żołnierza walczącego o przetrwanie w opanowanym przez demony świecie okresu późnej dynastii Han. Trzy Królestwa oszalały jak nigdy przedtem!
  • Obudź drzemiącą w tobie moc - Pokonaj zabójczych wrogów, aby podnieść morale i obudzić drzemiącą w tobie moc! Przezwyciężaj trudności, korzystając z wyjątkowych strategii, w tym stylów bitwy opartych na Pięciu Fazach.
  • Podążaj ścieżką miecza - Walczący mieczami specjaliści w dziedzinie chińskich sztuk walki są znani z bezlitosnych ciosów i potrafią zmienić losy bitwy. Z gracją zmieniają tempo, na zmianę wykonując ofensywne i defensywne manewry. Przytłocz przeciwników gradem ciosów w serii intensywnych i krwawych bitew, przy okazji opanowując umiejętności precyzyjnej walki niezbędne, aby stać się mistrzem miecza.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe Konsola PlayStation 5
Video
Platforma PlayStation 5
Data premiery 2023-03-03

Charakterystyka

Gatunek RPG akcji
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Angielska , Japońska
Wymagania wiekowe 16 lat
Nośnik Blu-ray

Pozostałe

Gwarancja -2
abid 859909

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Plaion Gra Play...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Plaion Gra PlayStation 5 Wo Long Fallen Dynasty