Ulubione
0

Plustek Skaner SmartOffice PS3060U

Numer katalogowy Nr kat USPSTS000000010,

Kod producenta Kod PLUS-SO-PS3060U

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty

Plustek SmartOffice PS3060U to wysokiej klasy dwustronny skaner pozwalający przetworzyć na format cyfrowy do 30 stron na minutę dokumentów w odcieniach szarości.
Dzięki zastosowaniu ultradźwiękowego systemu do wykrywania złączonych kartek, skaner zapewnia najwyższą jakość przetworzonych na format cyfrowy, kluczowych dla Twojego biznesu dokumentów. Urządzenie pomimo tego, że zapewnia najwyższą jakość obrazów oraz zaawansowany system podawania papieru dla wymagających Klientów z segmentu biznesowego, charakteryzuje się bardzo atrakcyjną ceną z poziomu urządzeń dla gospodarstwa domowego. Niewielkie rozmiary oraz kompaktowy kształt czynią ze skanera PS3060U idealne narzędzie do użycia w miejscach z ograniczoną przestrzenią roboczą, takich jak: recepcje, niewielkie biurka. Urządzenie doskonale sprawdzi się również w funkcji przenośnego urządzenia do skanowania.

Specjalnie zaprojektowany automatyczny podajnik papieru (ADF) o pojemności do 50 kartek pozwala na zeskanowanie w ciągu jednego dnia nawet  4000 dokumentów.
Dzięki tej funkcji skaner współpracuje  praktycznie z każdą aplikacją obsługująca wydajne urządzenia.  Z kolei, wbudowany ultradźwiękowy czujnik zapobiega pobieraniu kilku stron na raz. Poprzez sprawdzanie grubości dokumentu, skaner rozpoznaje nakładające się na siebie, zakleszczone  kartki.  W przypadku wykrycia zakleszczonych dokumentów, proces skanowania zostaje przerwany, a na ekranie pojawia się komunikat ostrzegawczy.  Aby zautomatyzować proces skanowania i poprawić wyniki skanowania, funkcja ta jest domyślnie aktywowana.

Obsługa wielu formatów
Pojemy i wygodny w użyciu podajnik dokumentów w połączeniu z zaawansowanym systemem podawania  to cechy, które sprawiają, że skaner SmartOffice PS3060U jest urządzeniem idealnym dla tych grup zawodowych, które oczekują od skanera dużej wydajności, ale mają do dyspozycji ograniczony budżet.   Bez potrzeby wprowadzania dodatkowych ustawień za pomocą urządzenia  można zeskanować m.in. karty płatnicze, dowody osobiste, prawa jazdy, karty członkowskie, legitymacje ubezpieczeniowe oraz dokumenty o długości do 504 cm. Dodatkowo dzięki zaawansowanym systemom do przetwarzania obrazu i podawania papieru, urządzenie przetworzy na format cyfrowy dokumenty o różnej wielkości bez potrzeby ich wcześniejszego sortowania.
   
Produkt łatwy w użyciu
Dołączony do urządzenia ekskluzywny pakiet oprogramowania Plustek DocAction sprawia , że rola użytkownika kończy się na właściwym umieszczeniu dokumentów w podajniku i naciśnięciu przycisku Skanuj (SCAN).  Przetworzony na format cyfrowy dokument może być bezpośrednio przesłany do wybranego przez użytkownika programu.  Plustek DocAction umożliwia błyskawiczny dostęp do takich programów jak: Microsoft Word i Excel, klient poczty e-mail, aplikacji OCR i BCR. Ponadto dołączone oprogramowanie umożliwia również skanowania dokumentów bezpośrednio do przeszukiwanych plików PDF, plików PDF/A oraz kopiowanie lub zapisywanie pliku do wskazanej przez użytkownika lokalizacji.

Wyjątkowa wydajność
Skaner SmartOffice PS3060U wyróżnia się  jednym z najbardziej zaawansowanych systemów do podawania oraz separacji dokumentów. Dodatkowo wysokiej klasy system obrazowania automatycznie wykrywa kolor, dopasowuje, prostuje oraz przycina dokumenty bez potrzeby ingerencji użytkownika.  Nie ma potrzeby rozdzielania arkuszy jeśli różnią się one rozmiarem, czy typem. Tego typu funkcja wpływa na większą dokładność oraz bardziej precyzyjny proces rozpoznawania znaków OCR.   Dzięki zastosowaniu przemysłowych sterowników TWAIN i WIA, urządzenie jest kompatybilne z tysiącem aplikacji, również graficznych.

Informacje techniczne

Układ optyczny
 • Technologia: Czujnik CCD x 2
 • Źródło światła: LED
Rozdzielczość optyczna

600 x 600 dpi

Maksymalna szerokość oryginału 216 mm
Maksymalna długość oryginału 5080 mm
Szybkość skanowania

Szybkość skanowania ( ADF ):

 • 30 ppm/ 60 ipm (Skala szarości mode, 200 dpi, A4 portret)
 • 30 ppm/ 60 ipm (B&W mode, 200 dpi, A4 portret)
 • 20 ppm/ 40 ipm (Kolor mode, 200 dpi, A4 portret)

Uwaga: Szybkość zależy od aplikacji użytej do skanowania, posiadanego procesora w komputerze oraz ilości pamięci w systemie.

Przyciski funkcyjne
 • 3 przyciski: Up, Down, Scan
 • 9 przycisków funkcyjnych. Wszystkie dostosowywane
Dołączone oprogramowanie

Plustek DocAction

Pozostałe parametry
 • Protokół: W pełni kompatybilny ze standardem TWAIN
 • System operacyjny: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8
 • Procesor Pentium IV 2,0 GHz (zalecany procesor Pentium IV 3,0 GHz)
 • Napęd CD-ROM
 • Wolny port USB (USB 2.0 rekomendowane)
 • 1GB RAM rekomendowane
 • 800 MB wolnego miejsca na dysku (1G rekomendowane)
Typ skanera szczelinowy
Zastosowanie tekst (OCR)
Skanowane rozmiary A4
Podajnik dokumentów (ADF) tak
Interfejs USB
Prezentacja 3D

Fizyczne

Wymiary

263 x 128 x 148 mm

Waga 1.66 kg

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Plustek Skaner ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Plustek Skaner SmartOffice PS3060U