Ulubione

Plustek Skaner Smart Office PS3140U

Numer katalogowy Nr kat USPSTS00PS3140U,

Kod producenta Kod PLUS-SO-PS3140U

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Plustek SmartOffice PS3140U to urządzenie przeznaczone do skanowania jedno lub dwustronnego dokumentacji biznesowej. Dzięki wbudowanemu automatycznemu podajnikowi dokumentów urządzenie charakteryzuje się nadzwyczajną efektywnością w trakcie skanowania dwustronnego, nawet dużych partii dokumentów. W trybie jednostronicowym SmartOffice PS3140U potrafi skanować do 40 stron na minutę, z kolei w trybie dwustronnym urządzenie jest w stanie przetworzyć aż 80 stron na minutę. Dodatkowo automatyczny podajnik dokumentów jest w stanie pomieścić do 100 oddzielnych arkuszy. Wszystkie powyższe cechy czynią z urządzenia Plustek SmartOffice PS3140U istotną część każdego cyfrowego biura.

Ultraszybki podajnik dokumentów wraz z zaawansowanym i wytrzymałym systemem obsługi papieru sprawiają, że skaner SmartOffice PS408U sprosta oczekiwaniom wymagających, ale i  dysponujących ograniczonym budżetem, użytkowników. Za pomocą urządzenia można skanować również wykonane z twardego tworzywa dokumenty, takie jak: dowody osobiste, prawa jazdy, karty członkowskie, czy karty ubezpieczeniowe. Urządzenie jest w stanie skanować również bardzo długie dokumenty do 508 cm.

Proces skanowania tych wszystkich skomplikowanych dokumentów przebiega automatycznie, bez potrzeby wprowadzania dodatkowych ustawień, czy konfiguracji sprzętowej. Zaawansowany system przetwarzania obrazu wraz z wysokim dziennym cyklem pracy sprawiają, że prezentowany produkt sprawdzi się w rozwiązaniach departamentowych, jako profesjonalne urządzenie do zarządzania dokumentacją, treścią. SmartOffice PS3140U wyposażony został ponadto w system automatycznego wybudzania. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik potrzebuje jedynie umieścić dokumenty w podajniku, a po chwili urządzenie samoczynnie przejdzie w stan gotowości do pracy.

Dzięki wbudowanemu w konstrukcje urządzenia, ultradźwiękowego czujnika do wykrywania zakleszczeń papieru, skaner automatycznie sprawdza grubość dokumentów i na jej podstawie rozpoznaje zakleszczone, złączone ze sobą kartki. W momencie rozpoznania pobrania wielu stron na raz, proces skanowania zostaje przerwany, po czym zostaje wyświetlony komunikat ostrzegawczy. W trosce o najwyższą jakość skanowanych materiałów funkcja ta została aktywowana domyślnie.  Aby ograniczyć możliwość przekłamań systemu, zalecamy wyłączyć ultradźwiękowy czujnik w trakcie skanowania dokumentów z przyklejonymi naklejkami, zszytymi paragonami lub plastikowymi kartami.

Informacje techniczne

Układ optyczny

LED CIS x 2

Rozdzielczość optyczna

600 dpi

Maksymalna szerokość oryginału 216 mm
Maksymalna długość oryginału 5080 mm
Szybkość skanowania
  • 40 ppm/ 80 ipm (Skala szarości/B&W mode, 200 dpi, A4 portret)
  • 40 ppm/ 80 ipm (Skala szarości/B&W mode, 300 dpi, A4 portret)
  • 40 ppm/ 80 ipm (Kolor mode, 200 dpi, A4 portret)
  • 30 ppm/ 60 ipm (Kolor mode, 300 dpi, A4 portret)
Głębia kolorów

Kolor: 48 bitów wej./ 24 bitów wyj.

Głębia odcieni szarości
  • Skala szarości: 16 bitów wej./ 8 bitów wyj.
  • Czarno-biały: 1 bit
Rozdzielczość interpolowana

600 x 600 dpi

Zastosowanie tekst (OCR) , zdjęcia
Skanowane rozmiary A4
Podajnik dokumentów (ADF) tak
Interfejs USB

Fizyczne

Wymiary

318.7 x 230.7 x 228.3 mm

Waga 2.7 kg

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Plustek Skaner ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Plustek Skaner Smart Office PS3140U