Ulubione

Synology Dysk SSD SNV3400-400G 400GB M2 2280 NVMe PCIe 3.0 x4 5Y

Numer katalogowy Nr kat NBSYNOSSDSNV400,

Kod producenta Kod SNV3400-400G

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Wytrzymały dysk SSD przeznaczony do obsługi wymagających obciążeń pamięci podręcznej
Seria Synology SNV3000 została zaprojektowana do obsługi wymagających obciążeń pamięci podręcznej w środowiskach działających całodobowo, 7 dni w tygodniu, z wieloma użytkownikami. Jego trwała wydajność we/wy zwiększa szybkość reakcji systemu i przyspiesza obsługę często używanych danych. Zaprojektowana specjalnie dla systemów Synology, linia dysków Solid-State Drive NVMe zapewnia usprawnioną pamięć masową i minimalizuje zakłócenia w dostępie do usług. Seria SNV3000 jest wyposażona w zaawansowane funkcje analizy trwałości i jest objęta 5-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology.

Stale szybkie buforowanie dla środowiska działającego 24/7
Zaprojektowana z myślą o systemowej pamięci podręcznej seria Synology SNV3000 zwiększa wydajność losowych operacji we/wy i zmniejsza opóźnienia w wymagających środowiskach działających całodobowo, 7 dni w tygodniu. Zapewnia ona trwałą pamięć podręczną dzięki ponad 205 000/40 000 operacjom IOPS losowego odczytu/zapisu w formacie 4K1 oraz ocenie wytrzymałości na poziomie 500 TBW 2, która sprawdza się w środowiskach z wieloma użytkownikami, postprodukcji multimediów i aplikacjach baz danych. Seria SNV3000 jest dostępna w dwóch obudowach: SNV3400 w przypadku 2280 i SNV3500 w przypadku 22110. Umożliwia ona stworzenie niezwykle sprawnie działającego systemu pamięci masowej o wyjątkowej wydajności bez konieczności wykorzystywania kieszeni na dyski 3,5 calowe.

Ochrona integralności danych
Pamięć podręczna SSD zwiększa prędkość odczytu/zapisu systemu poprzez przechowywanie tymczasowych danych na dyskach SSD w celu zwiększenia wydajności pobierania i zmniejszenia ilości powtarzających się żądań przesyłanych do głównej pamięci masowej. Integralność danych jest ważna, ponieważ dane przechowywane w pamięci podręcznej są przenoszone w sposób ciągły. Synology SNV3000 wykorzystuje kompleksowe zabezpieczenie danych, chroniące ich integralność na całej ścieżce przesyłania danych. Model SNV3500 jest wyposażony w układ elektryczny chroniący przed utratą zasilania3, który dodatkowo zapobiega uszkodzeniu danych w przypadku nieprawidłowego wyłączenia: Dedykowane kondensatory zapewniają zasilanie umożliwiające natychmiastowe zapisywanie danych do pamięci flash NAND w przypadku utraty zasilania, a oprogramowanie sprzętowe zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić prawidłowe ponowne uruchomienie.

Analiza okresu eksploatacji w oparciu o obciążenie
Pełna integracja z systemem operacyjnym DiskStation Manager (DSM) Synology umożliwia systemom Synology dostarczanie analiz okresu eksploatacji opartych na rzeczywistych obciążeniach dla poszczególnych jednostek serii SNV3000. Aktualne powiadomienia umożliwiają planowanie dalszych działań w celu zapewnienia nieprzerwanej wydajności i trwałości systemu. Łatwe monitorowanie umożliwia optymalne wykorzystanie każdego dysku SSD.

Stworzone specjalnie dla systemów Synology
Wersje oprogramowania układowego i zmiany komponentów mogą z czasem powodować problemy ze zgodnością dysków SSD. Po każdej zmianie w architekturze seria Synology SNV3000 jest dokładnie testowana pod kątem zgodności z naszymi systemami, a zmiany w oprogramowaniu sprzętowym i komponentach są stale śledzone. Intensywne testy obciążenia operacjami we/wy, sprawdzanie cykli wyłączania i włączania zasilania oraz testy temperatury gwarantują, że wszystkie produkty spełniają najsurowsze normy jakości i niezawodności.

Wysoka wydajność 
Ponad 205 000/40 000 trwałych operacji IOPS losowego odczytu/zapisu w formacie 4K w przypadku dużej liczby operacji we/wy1 

Wytrzymałość klasy korporacyjnej 
Odpowiednia do intensywnych obciążeń pamięci masowej przy wartości TBW na poziomie 5002 

Solidna ochrona danych 
Kompleksowe zabezpieczenie danych zapewnia integralność danych 

Analiza okresu eksploatacji 
Praktyczne dane analityczne ułatwia optymalne wykorzystanie wydajności i trwałości pamięci SSD z serii SNV3000

Stworzone z myślą o systemach Synology 
Sprawdzona zgodność z systemami Synology dzięki rygorystycznym testom

Dane podstawowe

Model SNV3400-400G 
Typ dysku SSD
Typ napędu Wewnętrzny

Informacje techniczne

Pojemność dysku 400 GB
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) 1800000 h
Prędkość odczytu 3100 MB/s
Prędkość zapisu 550 MB/s
Wysokość 3.5 mm
Szerokość 22 mm
Głębokość 80 mm
Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) 205 K
Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) 40 K
Interfejs dysku PCI-Express
Format szerokości M.2 2280
TBW 500 TB

Pozostałe

Gwarancja 60
abid 736096

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Synology Dysk S...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Synology Dysk SSD SNV3400-400G 400GB M2 2280 NVMe PCIe 3.0 x4 5Y