Ulubione

Extralink Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652

Numer katalogowy Nr kat AKEXTKSSSP08000,

Kod producenta Kod EX.8000

  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Informacje techniczne

Rodzaj Kabel
Zastosowanie Światłowód

Techniczne

Złącza #1 Światłowód SC/APC
Złącza #2 Brak

Fizyczne

Kolor Żółty
Długość przewodu 1 m
Wymiary

Średnica: 900um

Pozostałe

Gwarancja 12

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Extralink Pigta...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Extralink Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652