Ulubione
Digitus
Najlepsza cena

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m

Numer katalogowy Nr kat AKASS253102,

Kod producenta Kod DK-2531-02

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Gdzie kupić?

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/ST duplex, 2m

    Informacje techniczne

    Rodzaj Kabel
    Zastosowanie Światłowód
    Rodzaj światłowodu Multi-mode
    Transmisja Duplex

    Techniczne

    Złącza #1 LC
    Złącza #2 ST

    Fizyczne

    Kolor Pomarańczowy , Czerwony , Czarny
    Długość przewodu 2 m
    Wymiary

    - Średnica włókna: 50/125µ

    - Średnica kabla 3mm

     

    Pozostałe

    Gwarancja 24
    Pozostałe parametry

    - Klasa włókna: OM2
    - Powłoka: LSOH
    - Złącze z ceramiczną ferulą
    - Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów
    - Typ kabla: I-VH 2G50/125µ

    Wybierz bank:

    Zadaj pytanie

    Zapytaj o produkt: Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m