Ulubione
NATEC

NATEC Podkładka ergonomiczna pod nadgarstki Genesis MW44

Numer katalogowy Nr kat AMNATF000000016,

Kod producenta Kod NPG-0786

netto 32 , 51 netto
39 , 99
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

ERGONOMICZNE OPARCIE DLA RĄK
Każda wielogodzinna rozgrywka w ulubiony tytuł daje się we znaki nie tylko kręgosłupowi gracza, na co rozwiązaniem jest dobry fotel gamingowy, ale również jego nadgarstkom. Rozwiązaniem tej niedogodności jest Genesis MW44 czyli ergonomiczna podkładka pod ręce z pianką memory foam.

DOPASOWANIE DO RĄK GRACZA
Główną zaletą MW44 jest zastosowanie wypełnienia z inteligentnej pianki memory foam, która zapamiętuje naturalny kształt ręki gracza. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność że podparcie naszych rąk jest najbardziej naturalne jak to możliwe. Gracz zyskuje o wiele większy komfort niż ten oferowany przez standardowe podpórki wbudowane w klawiaturę.

STABILNOŚĆ
Spodnia warstwa podkładki MW44 została wykonana z gumy o właściwościach antypoślizgowych, co gwarantuje odpowiedni poziom stabilności i ogranicza niekontrolowane przesuwanie się podkładki.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI
MW44 można dowolnie ustawić na biurku, dzięki czemu może ona służyć zarówno jako przedłużenie obudowy klawiatury, jak również jako podparcie dla ręki obsługującej myszkę. Gracz może sam wybrać w którym miejscu i momencie potrzebuje wsparcia oferowanego przez MW44.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

Materiał:
- PVC (wierzch)
- Guma (spód)
- Memory Foam (inside)

Przeznaczenie Gaming
Podkładka pod nadgarstek Tak

Fizyczne

Kolor Czarny , Czerwony
Wymiary

490 x 85 x 22 mm

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: NATEC Podkładka ergonomiczna pod nadgarstki Genesis MW44