Ulubione
Logitech

Logitech Klawiatura bezprzewodowa K400 Professional 920-008377 grafitowa

Numer katalogowy Nr kat UKLOGRSB0000040,

Kod producenta Kod 920-008377

Zestaw z myszką Nie
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs USB
Kolor Grafitowy
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Klawiatura bezprzewodowa K400 Professional 920-008377
Pracuj wydajnie w dowolnym miejscu, korzystając z klawiatury Logitech K400 Professional Wireless Touch Keyboard profesjonalnej klawiatury i panelu dotykowego w jednym urządzeniu. Połączenie bezprzewodowe eliminuje przewody ograniczające mobilność, podczas gdy lekka, kompaktowa konstrukcja zmniejsza bałagan na biurku i zostawia więcej cennego miejsca do pracy. Klawiatura K400 Professional oferuje wygodę i wszechstronne możliwości użytkowania w biurach, a także w innych miejscach, takich jak sale konferencyjne, sale lekcyjne, recepcje, kioski i inne zróżnicowane miejsca pracy.

Oszczędzaj miejsce. Wyeliminuj gąszcz kabli.

Klawiatura K400 Professional to kompaktowe urządzenie typu wszystko w jednym, które łączy wydajną klawiaturę z precyzyjnym i szybko reagującym panelem dotykowym Jest to idealne rozwiązanie do miejsc pracy o ograniczonej przestrzeni. Poza tym klawiaturę łatwo przenosić, co zapewnia spontaniczną elastyczność.
   
Brak kabli. Brak przewodów.
Klawiatura K400 Professional zapewnia silne połączenie bezprzewodowe o zasięgu 10 metrów (30 stóp) bez zakłóceń i opóźnień nawet w najbardziej zatłoczonych środowiskach zapewniając bezprzewodową elastyczność w pracy.

Prosta instalacja typu plug and play

Konfiguracja jest wyjątkowo prosta, dzięki czemu możesz natychmiast zająć się pracą. Po prostu podłącz odbiornik Unifying do portu USB i zacznij korzystać. Nie jest wymagane oprogramowanie, a klawiatura jest gotowa do użytku zaraz po wyjęciu z pudełka.

18-miesięczna żywotność baterii
Wstępnie zainstalowane baterie AA działają tak długo, że zapomnisz, że klawiatura K400 Professional jest zasilana bateriami. Alert o niskim poziomie naładowania baterii powiadamia o niskim poziomie naładowania baterii i konieczności ich wymiany.

Dowolny komputer. Dowolny laptop. W dowolnym miejscu.
Klawiatura K400 Professional nie ogranicza Cię do jednego systemu operacyjnego Możesz pracować w systemie Windows 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszym, Android 5.0 lub nowszym, Chrome OS oraz Linux Suse i Linux Ubuntu.

Łatwe dostosowywanie klawiszy funkcyjnych
Pracuj wydajniej dzięki natychmiastowemu dostępowi do najczęściej używanych funkcji. Klawisze F1F12 można dostosować przy użyciu oprogramowania Logitech Options, aby podnieść wydajność i usprawnić pracę.

Wytrzymała i łatwa w czyszczeniu
Klawiatura K400 Professional jest niezwykle wytrzymała dzięki klawiszom, które zniosą nawet 5 milionów naciśnięć. Ponadto łatwo ją wyczyścić, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w salach konferencyjnych, kioskach i innych miejscach pracy, gdzie klawiatura jest używana przez wiele osób.

Oprogramowanie Logitech Options
Pobierz oprogramowanie Logitech Options, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji klawiatury K400 Professional, takich jak ulepszona obsługa gestów, płynne przewijanie i dostosowana szybkość kursora.

Informacje techniczne

Zasięg 10 m
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 7 , Chrome OS , Windows 10 , Linux , Windows 8 , Android
Zasilanie Baterie/akumulatory AA
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs USB
Rodzaj Multimedialna
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor Grafitowy
Wymiary 23 x 354,3 x 139,9 mm
Waga 380 g

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

netto 613 , 32 netto
754 , 38

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Logitech Klawia...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech Klawiatura bezprzewodowa K400 Professional 920-008377 grafitowa