Kategorie
MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo

MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo...

Numer katalogowy: UHMIXRMP0000001 Kod producenta:

0
MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo
MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo
MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo
MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo
MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo
MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo
MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo
MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo

MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo

Słuchawki

MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo

Numer katalogowy: UHMIXRMP0000001

Kod producenta: NASH-20

Niedostępny

Mionix Nash 20 - analogowe słuchawki stereo do gier Mionix NASH 20 to analogowy zestaw słuchawkowy stereo do gier, zaprojektowany z myślą o naszych trzech najważniejszych wartościach: Design, Dźwięk i Komfort. W pełni regulowane muszle słuchawek i piankowe poduszki są idealne do długich sesji gier....

Zobacz szczegóły ›
 • Opis i dane techniczne
 • Opinie

Mionix Nash 20 - analogowe słuchawki stereo do gier

Mionix NASH 20 to analogowy zestaw słuchawkowy stereo do gier, zaprojektowany z myślą o naszych trzech najważniejszych wartościach: Design, Dźwięk i Komfort. W pełni regulowane muszle słuchawek i piankowe poduszki są idealne do długich sesji gier. Możliwość wyciszania mikrofonu za pomocą podnoszenia jego ramienia i kontrola głośności na muszli słuchawki zapewniają łatwy dostęp do tych funkcji.

Słuchawki NASH 20 zostały opracowane z unikalną, półotwartą komorą akustyczną, zoptymalizowaną przez firmę Mionix pod kątem użycia własnych przetworników DACT o średnicy 50 mm, zapewniając wyjątkową reprodukcję dźwięku i precyzję.
Dźwięk jest idealnym połączeniem wysokich i średnich, krystalicznie czystych tonów, doskonałych dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Podkreślone niskie, średnie i wysokie częstotliwości dla lepszego pozycjonowania podczas gry, z głęboko zbilansowanym basem - wszystko to pozwoli Ci czerpać jak najwięcej ze słuchania muzyki, grania i odtwarzania multimediów.

Cechy produktu:

- Design
Czysto Skandynawski design NASH 20 charakteryzuje się płynnymi liniami i sprawia przyjemne wrażenie. Pałąk pokryto powłoką z 4 warstw gumy, która sprawia, że są miękkie w dotyku. Regulacja głośności na muszli i wyciszanie mikrofonu za pomocą podnoszonego ramienia, pozwalają zastosować kabel bez żadnych przełączników.
- Dźwięk
Nasze markowe przetworniki DACT pozwalają odtwarzać dźwięk na najwyższym poziomie audiofilskim. Półzamknięta konstrukcja komory akustycznej została zaprojektowana, aby zoptymalizować dźwięk dzięki docierającemu powietrzu. Odtwarzanie dźwięku jest zoptymalizowane zarówno dla niskich, średnich jak i wysokich częstotliwości. Doskonały soundscape da ci przewagę bardziej precyzyjnego pozycjonowania w trakcie gry.
- Komfort
Wyposażone w regulowany pałąk i obrotowe muszle, wraz z obitymi skórą wygodnymi i gładkimi poduszki z pianki, słuchawki NASH 20 będą wygodne w użyciu nawet przy najdłuższych sesjach z grami.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Impedancja

32 Ω

Czułość

103 dB

Pozostałe parametry

21,5 x 22 x 12,1 cm

Waga

398 g

Technologie

Tłumienie dźwięków z otoczenia

Przeznaczenie

Gaming

Konstrukcja

Z muszlami nausznymi

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

3,5 mm minijack

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Brak danych

Funkcje bluetooth

Nie dotyczy

Mikrofon

Tak

Fizyczne

Kolor

Czarny

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MIONIX Słuchawki NASH 20 stereo