Kategorie
Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK

Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK...

Numer katalogowy: UHASURMP0000013 Kod producenta:

PLN 1339.69
Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK
Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK
Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK
Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK
Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK

Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK

Słuchawki

Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK

Numer katalogowy: UHASURMP0000013

Kod producenta: 90YH0091-M8UA00

Dostępny 24h

Wyostrz swój słuch.Strix 7.1 jest doskonałym zestawem słuchawkowym dla graczy z prawdziwie przestrzennym dźwiękiem 7.1, wyposażonym w 10 osobnych, mocnych przetworników neodymowo-magnesowych, pełnowymiarowe, sześciokątne nauszniki (130 mm w najszerszym miejscu) oraz stylowe, statyczne i „oddychające”...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Wyostrz swój słuch.
Strix 7.1 jest doskonałym zestawem słuchawkowym dla graczy z prawdziwie przestrzennym dźwiękiem 7.1, wyposażonym w 10 osobnych, mocnych przetworników neodymowo-magnesowych, pełnowymiarowe, sześciokątne nauszniki (130 mm w najszerszym miejscu) oraz stylowe, statyczne i „oddychające” efekty świetlne. Towarzyszy mu niewymagająca sterownika stacja audio, która oferuje mnóstwo opcji regulacji sygnału i efektów dźwiękowych. Strix 7.1 oferuje niezrównane doznania słuchowe dzięki mocnemu i głębokiemu dźwiękowi. Każdy wystrzał i odgłos kroków odtwarzany jest z precyzyjnym umiejscowieniem i oszałamiającą czystością, ożywiając pole bitwy.

Graj bez opamiętania
Prawdziwie przestrzenny dźwięk 7.1 dzięki osobnym przetwornikom neodymowym. Każdy nausznik Strix 7.1 mieści pięć osobnych przetworników neodymowych, które pozwalają na uzyskanie 7.1-kanałowego dźwięku przestrzennego (albo ośmiokanałowego). Wraz ze zoptymalizowanym umiejscowieniem każdego przetwornika i precyzyjną konstrukcją komory Strix 7.1 zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny, który powoduje, że każdy gracz czuje ekscytację byciem dokładnie w centrum gry.

Doskonałe do słuchania muzyki
Słuchając muzyki albo korzystając z innych treści dwukanałowych takich jak filmy na YouTube, przełącz się na tryb stereo, by wrażenia słuchowe były optymalne. W tym dopracowanym trybie stereo wykorzystywane są głośniki, które razem dają dźwięk o większym realizmie i głębi niż w jakichkolwiek specjalizowanych słuchawkach stereo na rynku. Bez względu na to, czy Twoja ulubiona gra ma dźwięk 7.1, 5.1 czy stereo, Strix 7.1 odtworzy go w najlepszy, najbardziej naturalny sposób. Wystarczy tylko wcisnąć przełącznik trybu 7.1/stereo na stacji audio, aby szybko i łatwo przestawić się z dźwięku przestrzennego na stereo i odwrotnie.

Graj intuicyjnie.
Stacja audio na USB typu „podłącz i używaj” Dzierż w dłoniach pełną kontrolę dzięki stacji audio Strix 7.1 na USB typu „podłącz i używaj”, która pełni funkcję karty dźwiękowej USB i oferuje skuteczną technologię eliminacji szumów otoczenia (ENC), świetne profile dźwięków w grach i wzmacniacz słuchawkowy. Umieszczone w niej specjalne wyjście głośnikowe włączane przełącznikiem pozwala na przestawienie wyjścia audio ze słuchawek na głośniki bez konieczności odłączania słuchawek. Przetrwają tylko najsilniejsi, więc Twój sprzęt do grania musi stać się przedłużeniem Twej osoby — Strix 7.1 błyskawicznie robi wszystko, by uzyskać doskonały dźwięk w grach.

Statyczne i „oddychające” efekty świetlne

Wyraź swój styl gry dzięki zestawowi Strix 7.1 i jego sowim oczom, które jarzą się w ciemnościach. Wybierz między światłem statycznym lub „oddychającym” za pomocą zwykłego wciśnięcia przycisku na stacji audio.

Osobna regulacja głośności dla każdego kanału i mikrofonu

Różne gry mogą wykorzystywać różne metody nagrywania dźwięku, co wpływa na zrównoważenie kanałów i wymaga regulacji. Strix 7.1 oferuje osobną regulację głośności dla każdego kanału przestrzennego, toteż gracze mogą z łatwością wyregulować balans.

Cztery profile dźwięku w grach

Dzięki ustawieniom profili można uaktywnić najlepsze parametry dźwiękowe do gier różnego rodzaju, w tym strzelanek FPS, wyścigów czy gier RPG. Wybierz odpowiedni profil dźwięku w grze, aby natychmiast podkreślić istotne szczegóły audio. Agresywne efekty driftu kół przenoszą Cię na środek toru wyścigowego, a uwypuklone odgłosy kroków i wystrzałów pozwolą na szybsze namierzenie przeciwników i z wyjątkową precyzją!

Ponad 90-procentowa redukcja szumów otoczenia
Stacja audio Strix 7.1 USB ma wbudowany mikrofon, który aktywnie wykrywa i usuwa ponad 90% szumów otoczenia1 takich jak mechaniczne odgłosy stukania klawiatury czy mowa, więc współgracze podczas rozmowy nie są rozpraszani hałasami w Twoim pobliżu.

Graj komfortowo
Duże poduszki nauszne z syntetycznej skóry oraz optymalna siła przylegania. Strix 7.1 mają ultramiękkie poduszki z pełnowymiarowej pianki pamięciowej (130 mm w najszerszym miejscu) oraz oddychającej skóry syntetycznej, dzięki którym ich użytkowanie jest bardziej komfortowe podczas długich sesji, bez zmęczenia uszu. Ponadto opaska nagłowna cechuje się optymalną siłą przylegania sprawdzoną laboratoryjnie na wielu rodzajach głów, aby jeszcze bardziej polepszyć komfort noszenia.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Impedancja

32 Ω

Pasmo przenoszenia (min.)

20 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

20 kHz

Czułość

40 dB

Akcesoria w zestawie

- Odczepialny mikrofon
- USB cable
- Przewodnik
- USB audio station
- Rozgałęziacz głośnikowy HDMI–gniazdo3,5 mm

Pozostałe parametry

Stacja audio:
- Skuteczność ENC: eliminacja ponad 90% szumów otoczenia
- Zasilanie: z USB
- Funkcje: wzmacniacz słuchawkowy, tryb stereo, eliminacja szumów otoczenia, profile audio w grach
- Wyjście głośnikowe: gniazdo głośnikowe typu jack z dołączonym rozgałęziaczem HDMI–3,5 mm

Waga

450 g

Technologie

Redukcja szumów

Przeznaczenie

Gaming

Konstrukcja

Z muszlami nausznymi

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

1 x HDMI , 1 x USB 2.0 , 3,5 mm minijack

Dźwięk

Surround 7.1

Kontrola dźwięku

Regulacja głośności

Funkcje bluetooth

Nie dotyczy

Mikrofon

Na pałąku

Fizyczne

Kolor

Wzór , Czerwony , Czarny

Długość przewodu

3 m

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus STRIX 7.1 HDMI/USB/MIC/BLACK