Kategorie
Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem

Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem...

Numer katalogowy: UHASURMP0000012 Kod producenta:

PLN 608.76
Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem
Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem
Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem
Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem
Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem
Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem

Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem

Słuchawki

Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem

Numer katalogowy: UHASURMP0000012

Kod producenta: 90YH00H1-B1UA00

Dostępny 24h

WYOSTRZ SWÓJ SŁUCHStrix 2.0 wykorzystuje przetworniki neodymowe o średnicy 60mm zapewniające mocny dźwięk o wysokiej wierności. Oprócz doskonałego dźwięku, słuchawki Strix 2.0 doskonale nadają się do słuchania muzyki. Podłącz słuchawki Strix 2.0 do swojego komputera, laptopa lub urządzenia mobilnego,...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

WYOSTRZ SWÓJ SŁUCH
Strix 2.0 wykorzystuje przetworniki neodymowe o średnicy 60mm zapewniające mocny dźwięk o wysokiej wierności. Oprócz doskonałego dźwięku, słuchawki Strix 2.0 doskonale nadają się do słuchania muzyki. Podłącz słuchawki Strix 2.0 do swojego komputera, laptopa lub urządzenia mobilnego, aby cieszyć się doskonałym, precyzyjnym dźwiękiem i mocnym basem, niezależnie od tego co robisz.

Stań się CZĘŚCIĄ GRY
Mocne przetworniki neodymowe 60mm. Jeśli nie poczułeś nigdy mocy 60-milimetrowych przetworników neodymowych, to najwyższy czas skorzystać ze słuchawek Strix 2.0 - poczujesz mocne i bardzo realistyczne brzmienie. Podczas gry usłyszysz każdy strzał i będziesz wiedział, że przeciwnik jest niedaleko mając do dyspozycji jedynie dźwięk jego kroków. Później przestaw się na nagranie z koncertu, ludzki głos, czy ścieżkę dźwiękowa filmu - wszystko usłyszysz bardzo wyraźnie.

Działa z komputerami PC i Mac.
Dzięki słuchawkom Strix 2.0 nie musisz się martwić kompatybilnością, ponieważ działają praktycznie z każdym urządzeniem. Do Strix 2.0 dołączony jest 1,5-metrowy kabel rozgałęziający, zapewniający kompatybilność z komputerami PC i Mac.

Łączenie z PS4/smartfonem/tabletem
A nawet z konsolami, smartfonami i tabletami. Strix 2.0 jest też idealny do smartfonów, tabletów i PlayStation® 4 dzięki dwufunkcyjnej wtyczce 3,5 mm audio/mikrofonu.. Wystarczy podłączyć urządzenie mobilne, aby utrzymać kontakt z rodziną i przyjaciółmi lub konsolę PlayStation® 4, aby cieszyć się grami. Nasze badania pokaząły, że 1,5m to idealna długość kabla dla użytkowników mobilnych lub osób korzystających z PlayStation® 4 - koniec z plątającymi się przewodami!

WYRAŹNE ROZMOWY PODCZAS GRY
Design z dwoma mikrofonami. Niezależnie od tego, czy korzystasz ze Strix 2.0 w domu, czy w podróży, design z dwoma mikrofonami zapewni Ci zwiększoną wygodę i elastyczność. Odczepialny mikrofon doskonale nadaje się do komunikacji podczas gry - umożliwia prowadzenie rozmów i sprawia, że wszyscy zawsze będą Cię słyszeć. Można go łatwo odczepić na czas podróży i korzystać z mikrofonu umieszczonego na kablu.

Graj gdzie chcesz
Składany design przyjazny dla osób podróżujących. Słuchawki posiadają składany design, dzięki czemu łatwo można je spakować i zabrać ze sobą na LAN party, czy turniej. Oczepialny mikrofon również znacznie ułatwia podróżowanie i przechowywanie zestawu. Przy wadze wynoszącej zaledwie 320g, słuchawki Strix 2.0 są bardzo mobilne i wygodne podczas noszenia.

Uwolnij swój instynkt gracza
Nazwa nowej serii sprzętu dla graczy - Strix - pochodzi od greckiego i rzymskiego słowa oznaczającego sowę i ma symbolizować doskonały słuch i wzrok. Strix oznacza wyczucie otoczenia umożliwiające wykrycie każdego ruchu i natychmiastową reakcję. Strix oznacza przetrwanie na krawędzi instynktu. Strix jest w Twojej i naszej krwi.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Impedancja

32 Ω

Pasmo przenoszenia (min.)

20 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

20 kHz

Czułość

98 dB

Pozostałe parametry

Kabel:
Kabel pleciony (kabel słuchawek 1,2M + pudełko sterujące 1,5M = 2,7M (maks.)
Akcesoria
- Mobile adapter (type B)
- Przewodnik
Sterownik:
- Średnica głośników: 60 mm
- Materiał głośników: Magnes neodymowy

Waga

320 g

Technologie

Tłumienie dźwięków z otoczenia

Przeznaczenie

Gaming

Konstrukcja

Z muszlami nausznymi

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

3,5 mm minijack

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Brak danych

Funkcje bluetooth

Nie dotyczy

Mikrofon

Na pałąku

Fizyczne

Kolor

Wzór , Czerwony , Czarny

Długość przewodu

1.5 m

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem