Kategorie
Philips SPA4355/12

Philips SPA4355/12...

Numer katalogowy: UGPHIKSPA435501 Kod producenta:

0
Philips SPA4355/12
Philips SPA4355/12

Philips SPA4355/12

Głośniki

Philips SPA4355/12

Numer katalogowy: UGPHIKSPA435501

Kod producenta: PHILIPS SPA4355/12

Niedostępny

Dynamiczny dźwiękMoc 30 W oraz opatentowana technologia portu basów SPD™ zapewniają głębokie, miękkie brzmienie. Dzięki systemowi Bass Reflex ten zgodny ze wszystkimi nośnikami głośnik emituje bogaty dźwięk o pełnym spektrum z mniejszą ilością zniekształceń. Innowacyjna technologia portu basów SPD™ zapewniająca...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Dynamiczny dźwięk
Moc 30 W oraz opatentowana technologia portu basów SPD™ zapewniają głębokie, miękkie brzmienie. Dzięki systemowi Bass Reflex ten zgodny ze wszystkimi nośnikami głośnik emituje bogaty dźwięk o pełnym spektrum z mniejszą ilością zniekształceń.
 
Innowacyjna technologia portu basów SPD™ zapewniająca głębokie, miękkie brzmienie
Technologia portu basów Sound Purification Duct (SPD) opracowana przez firmę Philips zapewnia głębokie, czyste brzmienie tonów niskich — takie, jak w oryginale. Wyłożenie wnętrza tuby basowej piankowym materiałem SPD to opracowany przez firmę Philips specjalny sposób akustycznego tłumienia, który ogranicza szumy i stabilizuje częstotliwość strojenia. Techniczne i konsumenckie testy przeprowadzone przez firmę Philips potwierdzają, że zastosowany bufor gwarantuje mniej zniekształcone, czystsze basy.

Głośniki Bass Reflex zapewniają głębokie i potężne brzmienie tonów niskich

Komora za przetwornikiem głośnika kieruje powietrze do akustycznie dostrojonych otworów wbudowanych w głośniku, zapewniając bardziej dynamiczne i rzeczywiste brzmienie.

Całkowita moc wyjściowa 30 W RMS


Dobre wytłumienie przetwornika zmniejszające ilość drgań i zniekształceń dźwięku
Krawędzie membrany pojedynczego przetwornika głośnikowego często wpadają w drgania związane z dzieleniem częstotliwości. Może to powodować zniekształcenia dźwięku. Sposobem na uniknięcie tego problemu może być otoczenie cewki przetwornika mylarem — coraz częściej używanym jednolitym monomerem o dużo mniejszej wadze. Otoczenie cewki idealnie symetrycznym pierścieniem pozwala uzyskać efekt wytłumienia powstrzymujący asynchroniczne drgania. Dzięki temu dźwięk jest bardziej zrównoważony i naturalny.
   
Atrakcyjna powierzchnia z błyszczącym wykończeniem
Elegancka czarna powłoka z błyszczącym wykończeniem nadaje się idealnie zarówno do stylowych, jak i nowoczesnych wnętrz.
   
Wejście AUX i wyjście słuchawek na przewodowym regulatorze
Teraz dostęp do ulubionej muzyki i rozrywki jest jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy dzięki wejściu AUX oraz wyjściu słuchawek umieszczonym na przewodowym regulatorze. Zwykle jeśli chcesz podłączyć dodatkowe urządzenie inne niż komputer, musisz odłączyć wtyczkę 3,5 mm od komputera, co nie zawsze jest wygodne. Jednak umieszczenie wejście AUX i wyjścia słuchawek z przodu powoduje, że słuchanie muzyki z niemal każdego urządzenia jest szybkie i proste.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Pasmo przenoszenia (min.)

20 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

20 kHz

Akcesoria w zestawie

- Subwoofer
- Przewód stereo z wtyczkami 3,5 mm
- Instrukcja szybkiej instalacji
- Pilot zdalnego sterowania
- 2 głośniki satelitarne

Moc subwoofera

18 W

Waga

2.361 kg

Zasilanie

Sieciowe

Przeznaczenie

Muzyka , Filmy

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

AUX , 3,5 mm minijack

Stacja dokująca

Nie

Regulatory

Regulacja poziomu głośności

Rodzaj

Zestawy

Moc głośników (sumaryczna)

30 W

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

25.3 x 19.5 x 18.5 cm

Pozostałe

System

2.1

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Philips SPA4355/12