Kategorie
Philips SB300B bluetooth

Philips SB300B bluetooth...

Numer katalogowy: UGPHIBSB300B000 Kod producenta:

0
Philips SB300B bluetooth
Philips SB300B bluetooth
Philips SB300B bluetooth
Philips SB300B bluetooth

Philips SB300B bluetooth

Głośniki

Philips SB300B bluetooth

Numer katalogowy: UGPHIBSB300B000

Kod producenta: PHILIPS SB300B/00

Niedostępny

Wodoodporny, odporny na wstrząsyWielokolorowe światłaWybuchowe rytmy z dwóch promienników basówDzięki 1,5-calowym pełnozakresowym przednim przetwornikom i dużym promiennikom basów umieszczonym po bokach głośnik ShoqBox SB300 zapewnia dodatkowe podbicie i poszerzenie basów, łącząc dużą moc z niezwykłą...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Wodoodporny, odporny na wstrząsy
Wielokolorowe światła

Wybuchowe rytmy z dwóch promienników basów
Dzięki 1,5-calowym pełnozakresowym przednim przetwornikom i dużym promiennikom basów umieszczonym po bokach głośnik ShoqBox SB300 zapewnia dodatkowe podbicie i poszerzenie basów, łącząc dużą moc z niezwykłą precyzją.

Podświetl muzykę! Wielokolorowe światła pulsują w rytm muzyki
Wejdź do strefy światła i poczuj na sobie działanie pulsujące rytmów i jaskrawych świateł. Kolory pulsują w rytm muzyki, ożywiając ją i wprowadzając imprezę w nowy wymiar. Jeśli zaś wolisz tańczyć w ciemnościach, nie ma problemu — po prostu użyj przełącznika i wyłącz podświetlenie.

Produkt przystosowany do użytkowania na zewnątrz — wytrzymały, odporny na wstrząsy, wodoodporny
Głośnik jest solidny i przystosowany do różnych warunków atmosferycznych. Zabierz go na ulicę albo na łono przyrody — z pewnością sobie z tym poradzi. Z uwagi na zgodność z surowymi normami IPX7 dotyczącymi wodoodporności można go nawet włożyć pod wodę do głębokości 1 metra na 30 minut. A jeśli wczuwając się w rytm, upuścisz głośnik, nic się nie stanie, bo jest odporny na wstrząsy.

Potężny dźwięk z przednich przetworników
 Niewielki rozmiar nie musi się oznaczać gorszej jakości dźwięku. Ten solidny przenośny głośnik jest wyposażony w potężne 1,5-calowe pełnozakresowe przednie przetworniki, które zapewniają zadziwiającą głośność jak na wymiary tego urządzenia. Możesz się więc cieszyć zaskakująco potężnym dźwiękiem emitowanym z kompaktowego sprzętu.

Wbudowany akumulator podtrzyma intensywność imprezy
Podkręć głośność — kiedy i gdzie chcesz. Wbudowany akumulator pozwala cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności walki z plączącymi się przewodami zasilającymi i uciążliwego poszukiwania gniazdka. Dzięki możliwości przenoszenia możesz cieszyć się wspaniałą muzyką w każdym miejscu.

Bezprzewodowa transmisja muzyki dzięki technologii Bluetooth
Bluetooth to bezprzewodowa technologia komunikacyjna krótkiego zasięgu, solidna i energooszczędna. Technologia ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad lub innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dzięki temu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę lub dźwięk z filmu bądź gry.

Wbudowany mikrofon — rozmowy telefoniczne w trybie głośnomówiącym
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi głośnik ten może również działać jako zestaw głośnomówiący. W momencie nadejścia połączenia przychodzącego muzyka jest wstrzymywana i można rozmawiać przez głośnik. Sprawdza się to doskonale zarówno w przypadku rozmów służbowych, jak i prywatnych.

Wejście audio umożliwia łatwe podłączanie do niemal każdego urządzenia
Wejście audio umożliwia bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Słuchanie muzyki w doskonałej jakości zapewnionej przez zestaw audio to zaledwie jedna z jego zalet. Wejście audio jest niezwykle wygodne — wystarczy podłączyć przenośny odtwarzacz MP3 do zestawu audio.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Przewód USB do ładowania za pomocą komputera
- Broszura gwarancyjna (cały świat)
- Instrukcja szybkiej instalacji

Pozostałe parametry

Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 8 godz.

Waga

0.23 kg

Zasilanie

Akumulator wbudowany

Przeznaczenie

Muzyka

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Złącza

1 x USB 2.0 , 3,5 mm minijack

Stacja dokująca

Nie

Regulatory

Regulacja poziomu głośności

Rodzaj

Mobilne

Moc głośników (sumaryczna)

4 W

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

117 x 74 x 77 mm

Pozostałe

System

2.0

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Philips SB300B bluetooth