Kategorie
Edifier MP233

Edifier MP233...

Numer katalogowy: UGEDIB000000058 Kod producenta:

0
Edifier MP233
Edifier MP233
Edifier MP233

Edifier MP233

Głośniki

Edifier MP233

Numer katalogowy: UGEDIB000000058

Kod producenta: EDIFIER MP233

Niedostępny

Edifier MP233 w jednym niewielkim przenośnym urządzeniu łączy najwyższy poziom brzmienia oraz jakości dźwięku z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Należy tu wspomnieć przede wszystkim o możliwości bezprzewodowego połączenia Bluetooth, jak również odbywania rozmów telefonicznych (nawet w trybie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Edifier MP233 w jednym niewielkim przenośnym urządzeniu łączy najwyższy poziom brzmienia oraz jakości dźwięku z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Należy tu wspomnieć przede wszystkim o możliwości bezprzewodowego połączenia Bluetooth, jak również odbywania rozmów telefonicznych (nawet w trybie konferencyjnym – z licznymi odbiorcami). MP233 jest wyposażony w wbudowany mikrofon, który pozwala użytkownikowi korzystać za jego pomocą z telefonów komórkowych – pod warunkiem że są kompatybilne z technologią Bluetooth lub NFC. Za pomocą MP233 można odbierać połączenia telefoniczne, odrzucić połączenie przychodzące i zakończyć rozmowy poprzez naciśnięcie jednego przycisku.

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu MP233 jest przenośnym systemem głośników idealnym zarówno do użytku domowego lub biurowego (gdzie można go wygodnie przenosić do innego pokoju lub biura) jak i do używania na zewnątrz podczas wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych czy też np. wakacyjnego wypoczynku.

Wbudowany aktywny interfejs Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego kablami i przewodami. Dodatkowe złącze 3,5 mm pozwala na podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co zwiększa swobodę użytkowania systemu.

MP233 to urządzenie o całkowitej mocy RMS 9 Watów. Posiada dwa 1,75 calowe głośniki szerokopasmowe z bass reflexem wzmacniającym niższe częstotliwości i zapewniającym głębokie oraz bogate w brzmienie basy. Za pomocą poręcznej klawiatury można łatwo zmienić źródło sygnału audio, wyregulować głośność lub wybrać utwór muzyczny.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Pozostałe parametry

- Pasywny radiator basów
- Funkcja głośnika Bluetooth telefonu komórkowego
- Obsługa kart Micro SD
- Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwalający na 15 godzin pracy
- Kompaktowy i przenośny

Zasilanie

Akumulator wbudowany

Przeznaczenie

Muzyka

Komunikacja bezprzewodowa

NFC , Bluetooth

Złącza

AUX , 3,5 mm minijack

Stacja dokująca

Nie

Regulatory

Regulacja poziomu głośności

Rodzaj

Mobilne

Moc głośników (sumaryczna)

9 W

Fizyczne

Kolor

Czarny

Pozostałe

System

Mono

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Edifier MP233