Kategorie
AVTek Soundbar

AVTek Soundbar...

Numer katalogowy: UGAVTGASOUNDBAR Kod producenta:

PLN 339.23
AVTek Soundbar
AVTek Soundbar

AVTek Soundbar

Głośniki

AVTek Soundbar

Numer katalogowy: UGAVTGASOUNDBAR

Kod producenta: 1SVS08

Dostępny 24h

Soundbar 1SVS08Avtek Soundbar to nowoczesne rozwiązanie audio w formie listwy głośnikowej, która jest idealnym uzupełnieniem zestawu interaktywnego. Soundbar znajdzie zastosowanie zwłaszcza w salach lekcyjnych wymagających większej głośności.Łatwy montaż. Avtek Soundbar zawiera w zestawie uchwyt montażowy,...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Soundbar 1SVS08

Avtek Soundbar to nowoczesne rozwiązanie audio w formie listwy głośnikowej, która jest idealnym uzupełnieniem zestawu interaktywnego. Soundbar znajdzie zastosowanie zwłaszcza w salach lekcyjnych wymagających większej głośności.

Łatwy montaż. Avtek Soundbar zawiera w zestawie uchwyt montażowy, który umożliwa bezproblemowe powieszenie głośnika w dowolnym miejscu - np. pod lub nad tablicą interaktywną.

Szybkie podłączenie. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie audio z komputera, telefonu oraz innych urądzeń wspierających ten standard. Dodatkowo na tylnej części obudowy można znaleźć wejścia: RCA (L/R), minijack 3,5 mm oraz Optical. Dodatkiem jest wyjście na subwoofer.

Proste sterowanie. Przyciski  na ubudowie pozwalają na szybką zmianę źródła czy regulację głośności. Dodatkowo w zestawie znajduje się pilot na podczerwień, który umożliwia regulację głośności, zmianę źródła, zdalną regulację tonów niskich i wysokich oraz parowanie urządzeń Bluetooth.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Uchwyt montażow
- Zasilacz
- Pilot na podczerwień z bateriami

Przeznaczenie

Muzyka , Filmy

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Złącza

RCA , 3,5 mm minijack

Stacja dokująca

Nie

Regulatory

Regulacja poziomu głośności

Rodzaj

Soundbary

Moc głośników (sumaryczna)

36 W

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

78 x 910x 86 mm

Pozostałe

System

2.0

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AVTek Soundbar