Ulubione
Canon

Canon KAMERA VB-S31D 8819B001AA

Numer katalogowy Nr kat MOCANKAMPS31D00,

Kod producenta Kod 8819B001AA

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Wysoka jakość obrazu
Bardzo niewielka kamera sieciowea VB-S31D (minikopułkowa typu PT) o  rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) przy 30 kl./s. Matryca CMOS rejestruje obraz o imponującej jakości bez prześwitywania kolorów i rozmytych linii. Automatyczna funkcja SSC (Smart Shade Control) optymalizuje ekspozycję, poprawiając jasne i ciemne partie obrazu z oświetleniem od tyłu lub w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu kamera dobrze spisuje się tak za dnia, jak i w nocy.

Najwyższej jakości obiektywy firmy Canon
Zastosowane w kamerach bardzo niewielkie obiektywy szerokokątne zapewniają kąt widzenia 95°. Dodatkowo kamera VB-S31D ma funkcję PT (obracania i wychylania), która pozwala w prosty sposób ustawiać kamerę w zaprogramowanych położeniach. Szeroki kąt widzenia i niski poziom zniekształceń sprawiają, że wysokiej jakości obiektyw F/1,6 firmy Canon dostarcza więcej światła do matrycy kamery, co pozwala uzyskać jaśniejszy obraz o lepszych parametrach.

Podwójne procesory obrazu
Podwójne procesory obrazu, DIGIC DV III i DIGIC NET II, umożliwiają płynne rejestrowanie, przetwarzanie, kodowanie i przesyłanie obrazów. Oprogramowanie wewnętrzne zostało opracowane od nowa i umożliwia obsługę wielu strumieni danych H.264 i/lub MJPEG w jakości HD lub niższych rozdzielczościach. Oprócz obsługi wielu strumieni danych kamery umożliwiają także jednoczesne przesyłanie strumieniowe. Mechanizm kodowania H.264 rejestruje film o wysokiej jakości i wysokim poziomie kompresji, co umożliwia płynne monitorowanie w różnych środowiskach.

Łatwa integracja i zgodność ze standardami
Integracja kamery jest bezproblemowa dzięki zastosowaniu odpowiedniego pakietu SDK i zgodności z protokołem HTTP. Zgodność z najnowszymi standardami ONVIF 2.2 i Profile S umożliwia współpracę z obsługującym standard ONVIF oprogramowaniem do zarządzania obrazem wideo.

Wszechstronna analiza osadzona
Kamera oferuje wszechstronny zestaw inteligentnych funkcji, który obejmuje wykrywanie ruchomych obiektów, porzuconych obiektów, usuniętych obiektów, ingerencji w kamerę, przechodzenia i głośności. Normalnie zmiany w warunkach oświetlenia zakłócają działanie mechanizmu analitycznego kamery, ale nowe produkty firmy Canon automatycznie zmieniają ustawienia w ciągu 20 sekund od wykrycia znaczącego wzrostu lub spadku jasności. To rozwiązanie ogranicza do minimum zakłócenia wykonywanej analizy.

Elastyczna i łatwa instalacja

Technologia PoE (Power over Ethernet) i zgodność ze standardem IEEE802.3af umożliwiają używanie jednego kabla LAN do zasilania kamery oraz do przesyłania danych obrazu i dźwięku w przypadku połączenia z urządzeniem pośrednim lub przełącznikiem PoE. Funkcja PoE działa w instalacjach o długości do 100 m, podczas gdy zasilanie prądem przemiennym zapewnia elastyczność instalacji o długości do 500 m.

Informacje techniczne

Matryca

- Typ: CMOS 1/3 typu (filtr kolorów podstawowych)   
- Liczba pikseli: Około 2,1 mln pikseli   
- System skanowania: Wybieranie kolejnoliniowe

Obiektyw

Obiektyw szerokokątny F/1,6 firmy Canon

Kąt widzenia pionowy 60 °
Kąt widzenia poziomy 95 °
Funkcje specjalne

- Analiza zawartości wideo: Funkcja rozpoznawania obiektów ruchomych, usuniętych i porzuconych, funkcja wykrywania ingerencji w pracę kamery oraz funkcja śledzenia ruchu (maks. 15 funkcji wykrywania na kamerę)
- Korekcja ekspozycji: 9 poziomów   
- Korekcja cienia: System SSC (Smart Shade Control) firmy Canon, ręczny z 7 poziomami, automatyczny z 3 poziomami, wyłączony   
- Funkcja AGC Limit: 5 poziomów

Zasilanie

PoE: zasilanie PoE poprzez przewód LAN (zgodnie z IEEE802.3af)

Liczba klatek na sekundę 30
Minimalne oświetlenie 0.45 lx
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja

- AutoIP: Dostępne   
- Komunikacja szyfrowana:  SSL/TLS, IPsec (automatyczna wymiana klucza/ręcznie)   
- IEEE 802.1X: EAP-MD5, EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP   
- Maskowanie:Możliwość zapisu: maks. 8 miejsc; liczba kolorów maskowania: 1 (do wyboru spośród 9)   
- Ograniczenie widoku: Dostępne   
- Sterowanie dostępem do aparatu: Autoryzacja użytkownika (nazwa użytkownika i hasło), ograniczenia dostępu w oparciu o hosta (IPv4, IPv6)   
- Poziomy dostępu do aparatu: 3 poziomy użytkowników: administrator / uprawniony użytkownik / gość   
- Rodzaj zdarzenia wyzwalającego: Sygnał z urządzenia zewnętrznego, zegar, funkcja inteligentnego wykrywania (obraz wideo), funkcja inteligentnego wykrywania (dźwięk) 

Protokoły sieciowe

IPv4:
TCP/IP, UDP, HTTP, FTP, SNMP (MIB2), SMTP (klient), DHCP (klient), DNS (klient), ARP, ICMP, POP3, NTP, uwierzytelnianie SMTP, RTSP, WV-HTTP (opracowany przez firmę Canon), ONVIF
IPv6:
TCP/IP, UDP, HTTP, FTP, SMTP (klient), DHCPv6 (klient), DNS (klient), ICMPv6, POP3, NTP, uwierzytelnianie SMTP, RTSP, WV-HTTP (opracowany przez firmę Canon), ONVIF

Transmisja dwukierunkowa Tak
Tryb nocny Tak
Detekcja ruchu Tak
Standardy IPv4 , IPv6
Obsługa systemów mobilnych Brak
Czytnik kart pamięci Tak
Standard pamięci SD / CF SDHC , SD , SDXC
Złącza 3,5 mm minijack , RJ-45
Rozdzielczość Full HD 1080p
Wbudowane głośniki Tak
Typ kart pamięci microSD

Fizyczne

Kolor Szary , Czarny
Wymiary

120 x 54 mm.

Waga 270 g

Pozostałe

Gwarancja 12
Pozostałe parametry

Mechanizmy:
- Zakres ruchu w lewo/prawo: 350° (±175°)   
- Zakres pochylenia: 90º (pozycja montażu na suficie: od -90º do 0º)   
- Maksymalna prędkość obrotu:  Ruch w lewo/prawo: maks. 120°/s; pochylenie: maks. 120°/s   
- Wstępnie ustawione pozycje: Maks. 20 pozycji klatki

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Canon KAMERA VB...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Canon KAMERA VB-S31D 8819B001AA