Ulubione

Telefony stacjonarne bezprzewodowe

Sortuj

Nr kat TEMCOKMM35D0000,

Kod MAXCOMM35D

netto 85 , 71 netto
105 , 42

Nr kat TESIESBE290ABLA,

Kod E290A

netto 194 , 12 netto
238 , 77

Nr kat TEPANSBTGC212PB,

Kod KX-TGC212 PDB

netto 240 , 50 netto
295 , 82

Nr kat TESIESBE2900BLA,

Kod E290

netto 161 , 07 netto
198 , 12

Nr kat TESIESBA6900001,

Kod GIGASET A690 BL

netto 141 , 87 netto
174 , 50

Nr kat TESIESBAA690IPD,

Kod L36852-H2810-S201

netto 222 , 75 netto
273 , 98

Wyników na stronie

Czym są telefony stacjonarne bezprzewodowe?

Sprzęt pod postacią telefonu stacjonarnego jest coraz częściej wypierany z naszych domów poprzez używanie przez większość ludzi telefonów komórkowych. Może się wydawać ze w dobie smartfonów telefon stacjonarny nie ma racji bytu. Nie możemy jednak zapominać o niektórych ludziach dla których urządzenie to stanowi istotę komunikacji między ludzkiej. Jeżeli jesteś osobą która stroni od drogich i napakowanych nie potrzebnymi według ciebie funkcjami komórek, a telefonu potrzebuje tylko dla kontaktowania się to dobry wybór. Jeżeli szukasz także odpowiedniego urządzenia dla seniora telefony stacjonarne nadadzą się idealnie. Zasada działania tego sprzętu jest banalnie prosta. Jest to aparat telefoniczny związany na stałe z jednym miejscem. Telefony te przyłączone są za pomocna przewodu telefonicznego. Telefony bezprzewodowe dodatkowo działają na zasadzie cyfrowej łączności DECT. Oznacza to iż działo on bezprzewodowo w okolicach stacji bazowej, które spełnia zarówno funkcje ładowarki.


Jaki telefon bezprzewodowy wybrać?

Coraz więcej użytkowników rezygnuje z ograniczającego kabla na rzecz urządzeń bezprzewodowych. Istotna jest wygoda. Poza nią telefon tego typu posiada różne inne cechy, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru. Miejsce użytkowania jest bardzo istotne. Jeżeli chcemy wybrać telefon dla seniora musimy skupić się na prostej obsłudze. Książka telefoniczna, szybkie wybieranie numerów oraz tryb głośnomówiący będą tu niezbędnymi atutami. Jeżeli natomiast ma to być domowy telefon dla całej rodziny najważniejszy będzie daleki zasięg od stacji bazowej a także wybór opcji duo czyli z przynajmniej dwoma słuchawkami. Funkcja wyświetlania godziny tez może być przydatna. Jeżeli w domu mamy małe dziecko możemy wybrać telefon z wbudowaną niania elektroniczną. Telefon do firmy musi natomiast cechować się dużą baterią i odpowiednią jakością dźwięku zapewniającą możliwość prowadzenia długich rozmów. W przedsiębiorstwie zapewne przyda się telefon stacjonarny z sekretarką. Do wyboru mamy również wyświetlacze kolorowe bądź monochromatyczne. Warto zwrócić uwagę również na odpowiedni design naszego urządzenia.

 

Dlaczego warto wyposażyć się w telefon stacjonarny bezprzewodowy?

Wyliczanie zalet tego urządzenia warto rozpocząć od tego, że pozwala on nam się dowolnie przemieszczać po mieszkaniu nie przerywając rozmowy telefonicznej. Nie ma to miejsca w przypadku rozwiązań okablowanych. Okaże się on przydatny w firmie gdzie często wydzielone są całe działy call-center. Stanowi też świetne i intuicyjne narzędzie do kontaku dla osób starszych. Jeżeli zdecydujemy się na wybór bezprzewodowego telefonu stacjonarnego warto przejrzeć ofertę firmy Alsen.pl. Możemy tam zakupić telefony takich marek jak: Panasonic czy Gigaset.