Ulubione
PLN

Thrustmaster Kierownica T128 PC Xbox

Numer katalogowy Nr kat AGTMRUK00001138,

Kod producenta Kod 4460184

netto 806 , 26 netto
991 , 70

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

Interfejs USB
Kąt obrotu (maks.) 900 °
Liczba przycisków 13
Platforma PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Połączenie Przewodowe
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Kierownica Thrustmaster T128 do Xbox Series X|S / Xbox One / PC
Obudź w sobie instynkt kierowcy dzięki kierownicy wyścigowej T128 z realistycznym siłowym sprzężeniem zwrotnym. Odczuwaj wrażenia wyścigowe za pośrednictwem kierownicy dzięki układowi siłowego sprzężenia zwrotnego HYBRID DRIVE oraz ciesz się uczuciem pełnego zanurzenia w grze i rozwijaj umiejętności prowadzenia samochodu.
Kierownica T128 i dostarczany razem z nią zestaw pedałów T2PM - wyposażone w niezawodną, wyjątkowo precyzyjną technologię magnetyczną - ułatwią Ci dobór optymalnego toru jazdy w trakcie wyścigów, kontrolowanie driftów i wykonywanie manewrów nieosiągalnych dla Twoich rywali.
Kierownica wyścigowa T128 ma oficjalną licencję Xbox Series X|S i Xbox One oraz jest zgodna z komputerami PC.

Realistyczne siłowe sprzężenie zwrotne
Technologia HYBRID DRIVE zastosowana w układzie siłowego sprzężenia zwrotnego w kierownicy Thrustmaster T128 pozwala doświadczać wszystkich emocjonujących i intuicyjnych wrażeń związanych z prowadzeniem samochodu.
Poprzez kierownicę odczuwasz masę pojazdu, nierówności i wstrząsy, utratę przyczepności kół na ciasnych zakrętach oraz różne rodzaje nawierzchni. Tak realistyczne środowisko wyścigów bez wątpienia obudzi w Tobie instynkt kierowcy.

Magnetyczne łopatki zmiany biegów
Dzięki technologii magnetycznej H.E.A.R.T łopatki zmiany biegów zastosowane w kierownicy Thrustmaster T128 umożliwiają wyjątkowo szybką zmianę przełożeń (czas reakcji na poziomie 30 ms) z wyraźnie odczuwalną, precyzyjną aktywacją, co przekłada się na sportowe osiągi, a jednocześnie pomaga uniknąć błędów podczas jazdy.
Ta opatentowana technologia, mająca postać bezstykowego i beztarciowego układu magnetycznego, zapewnia wyjątkową trwałość w dłuższym terminie.

Diody prędkości silnika i hamulec ręczny na kierownicy
Pasek czterech kolorowych diod umieszczonych na kierownicy Thrustmaster T128 pozwala monitorować prędkość obrotową silnika bez odrywania wzroku od drogi. Kiedy trzeba zmienić bieg na wyższy, diody zaczynają migać, co pomaga optymalizować zmiany przełożeń. Lista zgodnych gier na PlayStation i PC jest regularnie aktualizowana na stronie pomocy technicznej firmy Thrustmaster.
Z przodu kierownicy znajdują się dwa łatwo dostępne dla kciuków przyciski hamulca ręcznego, za pomocą których możesz wykonywać odważne poślizgi i manewry freestyleowe. Przyciski są umieszczone symetryczne, co umożliwia ich oburęczną obsługę i zapewnia większą kontrolę niezależnie od kierunku.

Wszechstronna konstrukcja
Okrągłe, lekkie koło kierownicy Thrustmaster T128 w pełni wykorzystuje możliwości układu siłowego sprzężenia zwrotnego, pozwalając uzyskać maksymalną prędkość działania.
Kąt obrotu jest automatycznie regulowany w zakresie od 270° do 900° zgodnie z typem pojazdu używanego w grze (GT, auto rajdowe, bolid F1, samochód ciężarowy). Dzięki 13 przyciskom czynności dostępnym na kierownicy nie trzeba korzystać z gamepada.

Magnetyczny zestaw pedałów w zestawie
Dostarczany z kierownicą wyścigową Thrustmaster T128 zestaw pedałów T2PM oferuje zachwycającą precyzję rzędu tysiącznych części sekundy, która przekłada się na dynamiczne przyspieszanie i proporcjonalne hamowanie.
Zestaw T2PM działa z idealną płynnością bez ryzyka utraty precyzji jak w bardziej tradycyjnych zestawach pedałów z potencjometrami, co czyni z niego wydajne i solidne narzędzie wspomagające rozwój umiejętności kierowcy.

Informacje techniczne

Kąt obrotu (maks.) 900 °
Liczba przycisków 13
Akcesoria w zestawie
 • Kierownica wyścigowa T128
 • Zestaw pedałów T2PM
 • Zasilacz o mocy 48 W + kabel zasilania
 • Zacisk i śruba
 • Kabel USB + linka zabezpieczająca
 • Instrukcja szybkiej instalacji i informacje o gwarancji
Pozostałe parametry
 • H.E.A.R.T. (Hall Effect AccuRate Technology)
 • Zmiana biegów: Łopatki
 • Regulacja ustawień rozstawu
Platforma PC , Xbox One , Xbox Series S , Xbox Series X
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Wibracje Tak
Force feedback Tak
Zasilanie Sieciowe
Pedały gazu i hamulca Tak

Pozostałe

Gwarancja 24
Wymiary 260 x 300 x 280 mm
Kolor Czarny
Waga 4.098 kg
abid 828485

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Thrustmaster Ki...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Thrustmaster Kierownica T128 PC Xbox