Ulubione

Corel Parallels Desktop 17 Retail Box 1yr EU

Numer katalogowy Nr kat OBCORPD17BX1YEU,

Kod producenta Kod PD17BX1YEU

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Parallels Desktop 17 Retail Box 1yr EU

Zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, zespołach i działach IT, które zarządzają wieloma komputerami Mac i muszą uruchamiać system Windows na komputerze Mac.

Parallels Desktop for Mac Business Edition to szybka, łatwa i wydajna aplikacja przeznaczona do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac dla profesjonalistów, nauczycieli, zespołów i firm. Niesamowita wydajność umożliwia zespołom uruchamianie aplikacji systemu Windows, takich jak w pełni funkcjonalna usługa Microsoft Office i Internet Explorer, na komputerze Intel lub Apple M1 Mac, bez kompromisów. Licencjonowaniet ransparent z kluczem aktywacji masowej, wieloma opcjami wdrażania dopasowanymi do każdego rozmiaru i stylu organizacji oraz wierszem poleceń dla zaawansowanej administracji  ułatwiają administrowanie. Skonfiguruj i przekaż firmowy obraz systemu Windows 10 i włącz użytkownikom pobieranie i używanie go na komputerach Mac.  Ponadto scentralizowany portal licencjonowania usprawnia sprawdzanie poprawności licencji i zamawianie miejsc. Chroń inwestycje biznesowe w oprogramowanie windowsowe, wspierając aplikacje systemu Windows dla użytkowników komputerów Mac i pozwól zespołom przynieść własne urządzenie (BYOD) do pracy, aby mogli korzystać ze sprzętu, który kochają. Zaoszczędź czas i wysiłek, konfigurując obraz systemu Windows raz i udostępniając go użytkownikom do pobrania w dowolnym momencie. Parallels Desktop działa na najnowszych wersjach systemu macOS i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa. Bezproblemowo korzystaj z Dysku Google, Dropbox, OneDrive lub innych biznesowych usług w chmurze do udostępniania plików i repozytoriów zasobów. W zestawie znajduje się całodobowa obsługa telefonu i poczty e-mail premium, a także  ponad 30  narzędzi ułatwiających codzienne zadania: nagrywanie ekranu, czyszczenie dysku, wykonywanie zrzutów ekranu lub pobieranie wideo wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Nic dziwnego, że Parallels Desktop for Mac jest zaufany przez miliony użytkowników komputerów Mac od ponad 15 lat.

Informacje techniczne

Rodzaj Zarządzanie
Czas trwania 1 rok
Nośnik Do pobrania

Licencja

Licencja Subskrypcja
Liczba stanowisk / jednostek 1
Wymagania sprzętowe Minimum Aby uruchomić większość aplikacji, takich jak Microsoft Office, księgowość, handel, SAP, Matlab i inne.
 • Procesor: Układ Apple M1, Procesor Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Intel Core M lub Xeon
 • Pamięć 4 GB pamięci RAM
 • Składowanie Instalacja aplikacji 600 MB dla aplikacji Parallels Desktop
 • Dodatkowe miejsce na dysku dla systemu operacyjnego gościa (w systemie Windows 10 wymagane jest co najmniej 16 GB)
 • Grafika Układ Apple M1, Intel, AMD Radeon lub NVIDIA
 • System operacyjny macOS Monterey 12 (po zwolnieniu), macOS Big Sur 11.1 lub nowszy, OS Catalina 10.15.7 lub nowszy, OS Mojave 10.14.6 lub nowszy, OS High Sierra 10.13.6 lub nowszy
Najlepsza wydajność Dla aplikacji intensywnie korzystających z grafiki, dużych obciążeń i uruchamiania wielu maszyn wirtualnych.
 • Procesor: Układ Apple M1, procesor Intel Core i5, Core i7, Core i9 lub Xeon
 • Pamięć: 16 GB pamięci RAM lub więc
Wersja Box
Wersja językowa Polska

Pozostałe

Gwarancja -2
abid 786759

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Corel Parallels...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Corel Parallels Desktop 17 Retail Box 1yr EU