Ulubione

Drukarki do etykiet

Sortuj

Skorzystaj z rat 0% >>

Nr kat PPQOLEB00050245,

Kod 50245

netto 448 , 44 netto
551 , 58

Skorzystaj z rat 0% >>

Nr kat PPQOLP000050256,

Kod 50256

netto 394 , 45 netto
485 , 17

Wyników na stronie

Na jakiej zasadzie działają drukarki do etykiet.

Jeżeli pracujemy w dziale handlu bądź prowadzimy działalność trudno nam obyć się bez odpowiednich oznaczeń przedmiotów. Producenci sprzętu elektronicznego wychodzą naprzeciw naszym potrzebom. Przez wiele firm produkowany jest specjalny rodzaj drukarek służący do tworzenia określonych etykiet. Są to urządzenia zadrukowujące etykiety zawierające kody kreskowe bądź inne oznaczenia. Sprzęt ten zazwyczaj jest mocnej konstrukcji i nadaje się do użytkowania w warunkach przemysłowych. Często drukarki takie wytwarzają etykiety samoprzylepne dla wygody klientów. Możemy wyróżnić drukarki termotransferowe podgrzewające pigment znajdujący się na specjalnej taśmie. Produktem tego działania jest nadruk. Trudno wyobrazić sobie handel bez odpowiedniego oznakowania produktów. Jeżeli sami zmagamy się z problemem tego typu warto zwrócić uwagę na specjalne drukarki do etykiet. Dzięki temu możemy łatwiej i profesjonalniej pracować.


Jaką drukarkę wybrać?

Różne drukarki drukują etykiety o określonych wielkościach czy szerokościach. Warto więc pomyśleć o tym jaka będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Urządzenia te jednak nie różnią się tylko tym. Wyróżniamy Sprzęty przenośne. Nadają się do druku serii małych etykiet umiejscawianych w większych odległościach. Są to małe urządzenia które możemy zabierać w dowolne miejsce. Drukarki te zazwyczaj zawierają klawiaturę. Jeżeli potrzebujemy wytrzymalszego sprzętu warto zwrócić uwagę na przenośne drukarki przemysłowe. Cechują się mocną konstrukcją i zazwyczaj dostarczane są w opakowaniu z wytrzymałego tworzywa. Nadadzą się do oznaczania instalacji elektrycznych i innych urządzeń. Jeżeli jednak rezygnujemy z mobilnego urządzenia zdecydować możemy się na drukarki stołowe. Urządzenia te maja stacjonarny charakter. Zazwyczaj zawierają program, który umożliwia ich obsługę z komputera. Sprawdza się gdy oznaczane przez nas obiekty nie będą rozlokowane w różnych miejscach. Drukarki, które łącza  w sobie zalety zarówno tych przenośnych jak i stacjonarnych to drukarki przenośne z możliwością obsługi komputerowej. Obsługiwana może być ona jak sama nazwa mówi zarówno z komputera jak i przez wbudowaną klawiaturę. Można ich używać do drukowania etykiet na miejscu jak również jako stacji do drukowania podłączonych do komputera.


Czy powinienem kupić drukarkę do etykiet?

Urządzenia te zdecydowanie ułatwiają pracę. Gdy musimy oznaczyć określone produkty mogą okazać się nam wręcz niezbędne. Drukarki drukujące przykładowo kody kreskowe zdecydowanie przyspieszą proces oznaczania. Tworzą one również etykiety, które cechują się bardzo dużą wytrzymałością. Zazwyczaj są ne odporne na światło, wodę czy ocieranie mechaniczne. Etykiety naniesione za pomocą drukarek będą również zachowywały dobry stan przy wysokich i niskich temperaturach. Jeżeli decydujesz się na zakup takiego sprzętu dla siebie najlepsze produkty w atrakcyjnej cenie znajdziesz na stronie Alsen.pl. Oferta naszego sklepu zawiera znanych producentów takich jak: DYMO, Honeywell czy Quoltec