Ulubione
PLN

Fibaro Kontroler RGBW Controller 2

Numer katalogowy Nr kat SHFIBKORGBWM442,

Kod producenta Kod FGRGBWM-442 ZW5

netto 208 , 94 netto
257 , 00

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Magia koloru
Każdy z nas w głębi serca marzy o tym, by zostać czarodziejem, a dzięki RGBW to marzenie zacznie się spełniać. Wystarczy, że sobie zażyczysz, a barwy wokół Ciebie zaczną się zmieniać.

Dom w kolorze Twoich potrzeb
RGBW Controller 2 to niepozorna kostka, która pozwoli Ci dopasować kolory świateł w Twoim domu. Jeśli chcesz stworzyć sobie klimat do pracy, skupienia lub chwili relaksu, sięgnij po aplikację w telefonie lub wypowiedź komendę głosową, a światło w pomieszczeniu w mig dopasuje się do Twoich potrzeb. Czy jest coś lepszego od kuchni pełnej promieni słońca, gdy na dworze trwa jesienna szarość?

Wystarczy zaklęcie
Rozsiądź się wygodnie i zamknij oczy, by choć na moment zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Męska jaskinia! powiedz. A teraz otwórz oczy i ciesz się soczystymi kolorami, które otoczą Cię zewsząd, przywołają atmosferę miejskiej dżungli oraz dodadzą Ci energii. Teraz zanurz się w ten świat i poddaj się ulubionej rozrywce.

Wiele oblicz tego samego wnętrza
Twoje nastroje oraz potrzeby zmieniają się, a dzięki RGBW będziesz mógł dopasować do nich kolory wewnątrz Twego domu. Otocz się nastrojowym półmrokiem, gdy zasiadasz z rodziną do oglądania wciągającego filmu. Nasyć łazienkę ciepłymi pastelami, by zamienić ją w domowe spa. Wpuść do pokoju dzieci kosmiczny błękit, by każdy wieczór stał się dla nich przygodą.

Idealna temperatura światła
W dziennym świetle czujemy się najlepiej i najbardziej naturalnie. Dzięki RGBW Controller 2 będziesz mógł regulować temperaturę światła tak, by zarówno praca, jak i nauka w domu przebiegały w jaśniejszej a przez to zdrowszej atmosferze. Obowiązki nie dość, że staną się przyjemniejsze, to jeszcze przyniosą lepsze efekty.

Feeria barw na wyciągnięcie ręki
Nie trzeba wiele, by przestrzeń wokół Ciebie wypełniły nowe kolory. Wystarczy aplikacja w telefonie, a barwy zaczną się zmieniać, jakbyś mieszkał w zaczarowanym domu.

Szczypta charakteru
Stwórz w aplikacji FIBARO własną paletę ulubionych kolorów, które wprowadzą Cię w wybrany nastrój. Wybierz kolor, który się inspiruje, odprężą albo motywuje do działania. Poczuj, że to Twoja bajka!

Nastrój inspirowany naturą
Może zdarzyć się tak, że nie będziesz mieć czasu bądź ochoty, by samodzielnie ustawiać barwy w domu. Wówczas RGBW przyjdzie Ci z pomocą będziesz mógł wybrać gotowe iluminacje świetlne, które naśladują barwy burzowej nocy, wieczoru wokół ogniska bądź chwil pod zorzą polarną.

Osobista paleta barw
RGBW pozwoli Ci również stać się artystą-czarodziejem i tworzyć własne kombinacje barw. Dobierz odpowiadające Ci kolory, ustaw je w odpowiedniej kolejności i pobaw się ich nasyceniem, a stworzysz sobie dokładnie taki świat, o jakim marzysz.

Spokój od pierwszego wejrzenia
Chcesz, żeby w Twoim domowym królestwie wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi. Twój RGBW wraz z Tobą zadba o bezpieczeństwo Twych dzieci, które nie potrafią jeszcze wyczarować sobie idealnych warunków do zabawy czy rozwoju. Wchodząc do pokoju Małego Księcia zobaczysz zieloną poświatą i od razu dowiesz się, że wszystko jest w porządku.

Zobacz zagrożenie
Podłączając RGBW Controller 2 do systemu FIBARO, możesz zsynchronizować go z systemem alarmowym. W ten sposób, kiedy pojawi się zagrożenie - np. pożar lub włamanie, od razu zostaniesz o tym powiadomiony za pomocą wybranej iluminacji świetlnej.

Dom niczym dzieło sztuki
Wieczór to piękna, czarodziejska chwila, a funkcje niepozornego RGBW mogą jeszcze spotęgować jej magię. Sterowane światła sprawią, że Twój domu zalśni lodowym błękitem niczym pałac z baśni.

Wnętrze pełne światła
Niczym dyrygent, który batutą kieruje orkiestrą, możesz sterować aż czterema źródłami światła w pomieszczeniu. Dzięki temu światło, gdy tylko zakończysz pracę przy blacie kuchennym, cierpliwie przeniesie się wraz z Tobą do stołu, gdzie zasiądziesz z rodziną do kolacji.

Optymalnie oświetlony dom
Dzięki RGBW zawsze wiesz, ile energii zużył Twój dom. To cenna informacja, bo dzięki niej będziesz mógł sterować światłami tak, byś mógł zminimalizować wydatki na energię.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry
 • Moc sygnału radiowego: 1mW
 • Częstotliwość radiowa: 868,4 MHz EU; 908,4 MHz US; 921,4 MHz ANZ; 869,2 MHz RU
 • Zasięg: do 50 m w terenie otwartym; do 30 m w budynkach (w zależności od materiałów budowlanych, układu i konstrukcji budynku oraz ukształtowania terenu)
Funkcje specjalne
 • Interpretacja sygnałów 0-10V np. z sensorów
 • Interpretacja sygnałów 0-10V np. z potencjometrów i sterowanie proporcjonalnie wyjściami
 • Sterowanie z przycisków mono oraz bistabilnych
Prezentacja 3D
Zasilanie
 • Napięcie zasilania urządzenia: 12/24V DC
 • Sterowanie: Taśmy RGB zasilane 12/24V DC; Taśmy RGBW zasilane 12/24V DC; Taśmy, oświetlenie LED zasilane 12/24V DC; Żarówki halogenowe zasilane 12/24V DC; Wentylatory małej mocy zasilane 12/24V DC
 • Znamionowy prąd obciążenia dla wyjść DC: Sumarycznie 12A dla wszystkich 4 wyjść; 6A dla pojedynczego kanału
 • Dopuszczalne obciążenie: przy 12V - sumarycznie 144W; przy 24V - sumarycznie 288W
Technologie Technologia bezprzewodowa: Z-Wave
Wymagania środowiskowe Temperatura pracy: 0-40 °C

Fizyczne

Kolor czarny
Wymiary
 • Długość: 42 mm
 • Szerokość: 37 mm
 • Wysokość: 17 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 832256

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

netto 208 , 94 netto
257 , 00
netto 208 , 94 netto
257 , 00
netto 208 , 94 netto
257 , 00
netto 208 , 94 netto
257 , 00
netto 25 , 20 netto
31 , 00

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Fibaro Kontrole...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Fibaro Kontroler RGBW Controller 2