Ulubione
PLN

Samsung Dysk SSD Portable T7 1TB USB 3.2 GEN.2 BLUE

Numer katalogowy Nr kat DGSAMZGT10T7BLU,

Kod producenta Kod MU-PC1T0H/WW

Skorzystaj z rat 0% >>

netto 470 , 73 netto
579 , 00

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

Interfejs dysku USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
Pojemność dysku 1 TB
Prędkość odczytu 1050 MB/s
Prędkość zapisu 1000 MB/s
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta
phpk9d68E kv t7 v3bc

Cechy główne

szybki transfer 1-8

Błyskawiczny transfer danych

wzmocniona obudowa

Kompaktowa i wytrzymała obudowa

zabezpieczenie haslem

Zabezpieczenie danych hasłem

dioda led-8

Zaawansowana technologia z portem USB 3.2 gen.2 

samsung-intuicyjne-oprogramowanie-7040

Intuicyjne oprogramowanie

duza kompatybilnosc

Szeroki zakres kompatybilności

Poznaj dysk przenośny PSSD T7

phpUFcJPO T7 kompatybilny v2

Poznaj dysk przenośny PSSD T7, który zaskoczy Cię swoim niewielkim rozmiarem, w którym zawarta jest ogromna ilość pamięci. Dodatkowo urządzenie jest kompatybilne z komputerami PC, Mac i sprzętem mobilnym oraz jest nawet 9,5 razy szybszy od zewnętrznych dysków przenośnych HDD. T7 kryje w sobie najwyższą jakość dzięki wbudowanym w niego podzespołom i całemu oprogramowaniu, w tym wysoko cenione globalnie pamięci DRAM i NAND, które są produkowane przez firmę Samsung - czołowego producenta pamięci flash*. Bezpieczeństwo zapewni Ci możliwość ustawienia hasła, które będzie chroniło zawarte w nim pliki.

* Źródło: Dane IHS Markit z II kwartału 2019 r: udział rynkowy dostawców NAND w rynku przychodów.

Szybki i kompatybilny

phpxzGEgY aparat v2
phpfJHOUt konsola v2
phpGjeS6d android v2

Współpraca z wieloma urządzeniami

Dysk PSSD T7 jest kompatybilny w wieloma urządzeniami. Bez problemu możesz podłączyć go do komputerów PC, Mac, urządzeń z Androidem, konsoli do gier i nie tylko*, dzięki czemu w dowolnym miejscu i czasie uzyskasz dostęp do swoich plików. Do zestawu dołączone są również: kable USB typu C na C i typu C na A**.

* Kompatybilność z urządzeniami - hostami może się różnić. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać przeformatowania T7. Listę kompatybilnych urządzeń znajdziesz na stronie www.samsung.com/support.
** T7 jest kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.

phpMw7A6m t7 szybki dysk v2

Jeszcze szybszy transfer danych

Dzięki błyskawicznej prędkości USB 3.2 Gen 2 możesz przesyłać pliki nawet o dużej pojemności w zaledwie kilka sekund. Wbudowana technologia PCIe NVMe umożliwia prędkość odczytu/zapisu wynoszącą do 1050/1000 MB/s*, co sprawia, że T7 jest prawie dwa razy szybszy niż jego poprzednik T5**.

* Wydajność może się różnić w zależności od konfiguracji hosta. Aby osiągnąć maksymalną prędkość odczytu/zapisu odpowiednio do 1050/1000 MB/s, urządzenie hosta i kable połączeniowe muszą obsługiwać USB 3.2 Gen 2 i tryb UASP muszą być włączone. ** Na podstawie wyników testów wewnętrznych w porównaniu do zewnętrznego dysku twardego Samsung 1 TB (HX-MTD10EA). Konfiguracja systemu testowego: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel® Core Procesor i7-8700K przy 3,70 GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

php3q6X9g t7 wytrzymaly v2

Solidna i wytrzymała konstrukcja

Ciesz się niezwykle solidną i wytrzymałą obudową PSSD T7, która nie posiada ruchomych części, a metalowa konstrukcja sprawia, że T7 przetrwa upadek z wysokości nawet 2 metrów*. Dodatkowo, dysk objęty jest 3-letnią gwarancją.

* Wewnętrzny test uderzenia na skutek upadku przeprowadzono w warunkach kontrolowanych. Aby uzyskać więcej informacji na temat gwarancji, odwiedź stronę www.samsung.com/support

phpTCcZFe t7 zabezpieczenie v2

Bezpieczeństwo danych

Nie martw się o bezpieczeństwo plików prywatnych. Dysk T7 wykorzystuje szyfrowanie 256 AES, dzięki któremu do odczytania plików potrzebna jest znajomość klucza, którym w przypadku dysku przenośnego PSSD T7 jest ustawione przez Ciebie hasło.

phpAT8RXL tt7 rozmiar

Elegancki i kompaktowy

Aluminiowy dysk przenośny T7 jest lekki i smukły, dodatkowo idealnie mieści się w dłoni, dzięki swojej wielkości, która przypomina kartę kredytową.

phpNA0912 T7 kolory v2b

Dopasowany do Twoich potrzeb

PSSD T7 jest dostępny w trzech wariantach pojemnościowych: 500 GB, 1 TB, 2 TB. Wybierz spośród trzech wersji kolorystycznych: tytanowej szarości, indygo (niebieskim) lub metalicznej czerwieni*.

* Opcje kolorów różnią się w zależności od pojemności pamięci. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów, TB = 1 000 000 000 000 bajtów. Komputer może wykazać niższą pojemność z powodu zastosowania innego standardu pomiarowego.

Zawsze gotowy do pracy

phpDEXhG2 t7 oprogramowanie v2

Najnowsze oprogramowanie

Najnowsze oprogramowanie dla komputerów PC i Mac, w które został wyposażony dysk T7 pomaga z łatwością skonfigurować hasło oraz uzyskać aktualizacje oprogramowania*. Aby korzystać z dysku na smartfonach i tabletach z Androidem pobierz specjalnie stworzoną do tego aplikację mobilną**.

* Oprogramowanie wymaga systemu Windows 7 lub nowszych, Mac OS X 10.10 lub nowszych, Android 5.1 (Lollipop) lub nowszych. Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC lub Mac oraz połączenia internetowego. Aplikacja na Androida dostępna w Google Play.

phpoSOLme phpZzYUfK t7 nagrzewanie

Kontrola termiczna

Nigdy nie martw się o przegrzanie. Z Dynamic Thermal Guard i ePCM dysk PSSD T7 został zaprojektowany tak, aby automatycznie utrzymywać optymalną temperaturę* pracy nawet przy dużych prędkościach. 

* T7 utrzymuje stałą temperaturę obudowy poniżej 45 stopni, zgodnie z normami jakości Samsung dotyczącymi zarządzania ciepłem i bezpieczeństwa. 

W opakowaniu

php7UNGVq T7 opakowanie v2
 • Samsung dysk przenośny PSSD T7 o wybranej pojemności
 • Instrukcja obsługi
 • Kabel USB 3.2 USB-C na C
 • Kabel USB 3.2 USB-C na A

Porównaj przenośne dyski PSSD Samsung

t7 packshot

Dysk przenośny PSSD T7

Dysk przenośny PSSD T5

Pojemność

500 GB, 1 TB, 2 TB

250 GB, 500 GB, 1 TB, 2 TB

Interfejs

Zgodność z USB 3.2 (gen.2, 10 Gb/s)

Zgodność z USB 3.1 (gen.2, 10 Gb/s), 3.0, 2.0

Wymiary (SxWxG)

85 x 57 x 8.0 mm

74 x 57.3 x 10.5 mm

Waga

58 g
(* Dokładna waga produktu może się różnić w zależności od jego pojemności)

51 g
(* Dokładna waga produktu może się różnić w zależności od jego pojemności)

Technologia

Samsung V-NAND

Samsung V-NAND

Prędkość przesyłu

Odczyt sekwencyjny: do 1050 MB/s. Zapis sekwencyjny: do 1000 MB/s*

(*Wydajność może się różnić w zależności od środowiska systemowego, nawet z interfejsem USB 3.2 z obsługą UASP)

Odczyt sekwencyjny: do 540 MB/s. Zapis sekwencyjny: do 515 MB/s**

(**Wydajność może się różnić w zależności od środowiska systemowego. Prędkość przesyłu 540 MB/s dla USB 3.1 Gen 2 z obsługą UASP)

Bezpie­czeństwo

Samsung Portable SSD Software 1.0 (*Opcjonalna ochrona hasłem)

Samsung Portable SSD Software (2017) 

Protokół UASP (czyli USB Attached SCSI Protocol)

Wspierany

Wspierany

Szyfrowanie

Sprzętowe w oparciu o technologię AES 256 bit

Sprzętowe w opraciu o technologie AES 256 bit

Gwarancja

Ograniczona*, 3-letnia

Ograniczona*, 3-letnia

Certyfikacja

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC

Zgodność z dyrektywą RoHS

Tak (RoHS2)

Tak (RoHS2)

* Samsung Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym między innymi za utratę danych lub innych informacji przechowywanych na urządzeniu Samsung Electronics, oraz utracone korzyści zysku lub przychody, które mogą zostać poniesione przez użytkownika. Więcej informacji na temat gwarancji podano pod adresem www.samsung.com/portable-ssd.

Warto wiedzieć

Jakie metody szyfrowania obsługują dyski SSD firmy Samsung?

Dyski SSD firmy Samsung obsługują wewnętrzne szyfrowanie sprzętowe i zarządzanie zapisanymi danymi, w tym szyfrowania partycji systemowej. Dane są odszyfrowywane podczas autentykacji wykonywanej przed uruchomieniem systemu. Ponieważ dane są szyfrowane, fizyczna utrata dysku (zagubienie lub kradzież) nie naraża użytkownika na niebezpieczeństwo wycieku danych. Szyfrowanie danych odbywa się na poziomie sprzętowym, co pozwala na bezpieczne przechowywanie danych przy jednoczesnym zachowaniu wydajności. Różne metody szyfrowania nie mogą być używane jednocześnie: aby włączyć jedną należy wyłączyć pozostałe. Dostępne metody szyfrowania danych dla poszczególnych modeli dysków:  AES (Advanced Encryption Standard, Class 0 SED) - 970/960/950 PRO, 970/960 EVO, 860 QVO, 860/850/840 EVO, 860/850/840 PRO, 840; TCG OPAL/e-DRIVE - 970/960/950 PRO, 970/960 EVO, 860 QVO, 860/850/840 EVO, 860/850 PRO.

Czy możliwa jest aktualizacja firmware w dysku SSD podłączonym do portu USB za pomocą adaptera?

Aplikacja Magician, służąca do aktualizacji firmware, obsługuje dyski SSD podłączone do portu SATA, zatem aktualizacji firmware należy dokonać po podłączeniu do takiego portu. Aktualizacja firmware przenośnych dysków odbywa się poprzez złącze USB z wykorzystaniem oprogramowania Portable SSD Software. 

Co się stanie, jeżeli zapomnę hasła? Czy da się je zresetować?

Ze względów bezpieczeństwa hasła nie da się zresetować - jeżeli zapomnisz hasła, nie będziesz mógł dostać się do danych na dysku, a urządzenie będzie musiało zostać fabrycznie zresetowane. Ważne: fabryczny reset powoduje wykasowanie wszystkich danych zapisanych na dysku. Jeżeli nie chcesz używać hasła, możesz łatwo wyłączyć tą funkcję lub nie ustawiać jej na samym początku użytkowania, poprzez prosty w obsłudze, intuicyjny program do zarządzania dyskiem.

Dane podstawowe

Model Portable SSD T7
Typ dysku SSD
Typ napędu Zewnętrzny

Informacje techniczne

Pojemność dysku 1 TB
Waga 58 g
Prędkość odczytu 1050 MB/s
Prędkość zapisu 1000 MB/s
Wysokość 57 mm
Szerokość 85 mm
Głębokość 8 mm
Certyfikaty
 • CE, 
 • BSMI, 
 • KC, 
 • VCCI, 
 • C-tick, 
 • FCC, 
 • IC, 
 • UL, 
 • TUV, 
 • CB, 
 • EAC
Interfejs dysku USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2

Pozostałe

Kolor Niebieski
Gwarancja 36

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Samsung Dysk SS...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung Dysk SSD Portable T7 1TB USB 3.2 GEN.2 BLUE