Ulubione
PLN

Jabra Kamera wideokonferencyjna PanaCast 50 szara

Numer katalogowy Nr kat UVJABOHPANAC50G,

Kod producenta Kod 8201-231

Skorzystaj z rat 0% >>

netto 4969 , 92 netto
6113 , 00

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

PRZEDSTAWIAMY JABRA PANACAST 50

Nasz pierwszy inteligentny video bar, stworzony z myślą o nowej normalności.
W świecie, w którym jesteśmy bardziej fizycznie rozdzieleni niż kiedykolwiek, potrzebujesz doskonałego dźwięku i doskonałego obrazu podczas zdalnych spotkań. Ale musisz też uczynić swoje biura i przestrzenie do współpracy bezpieczniejszymi dla każdego, kto z nich korzysta. Dzięki naszej wiodącej na rynku, zaawansowanej i innowacyjnej technologii 180° obrazu oraz szeregowi inteligentnych funkcji, PanaCast 50 zapewnia Ci możliwość powrotu do spotkań, które będą bezpieczne i pozwolą na zachowanie dystansu społecznego - bez względu na to, jak wygląda Twoja "nowa normalność".

Dźwięk, który zdumiewa.
Wspaniałe spotkania zaczynają się od świetnego dźwięku, a jako światowi liderzy w dziedzinie profesjonalnego audio wiemy o tym dosyć sporo. Na nowo opracowaliśmy dźwięk w salach konferencyjnych dla nowoczesnych sposobów wykonywania pracy, z ośmioma profesjonalnymi mikrofonami i precyzyjnym wykrywaniem głosu. Inteligentne algorytmy automatycznie identyfikują i usuwają szczątkowe echo i statyczny szum. Dodaliśmy też zestaw czterech potężnych głośników w konfiguracji stereo bez wibracji, aby wypełnić pomieszczenie wysokiej jakości dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości. Niezależnie od sposobu, w jaki pracujesz, zestaw słuchawkowy Jabra PanaCast 50 został zaprojektowany tak, aby ułatwiać rozmowę.

Usłysz wszystko i bądź zawsze słyszany, naturalnie.
Spotkania przebiegają lepiej, gdy każdy może się jasno komunikować. Nasza zaawansowana technologia kształtowania wiązki maksymalizuje stosunek sygnału do szumu, zapewniając krystalicznie czyste głosy w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Dzięki technologii pełnego dupleksu każdy może uczestniczyć w rozmowie w czasie rzeczywistym. Tak więc te werbalne wskazówki, które są tak integralną częścią rozmów twarzą w twarz, nigdy nie pozostaną niezauważone.

Wszyscy obecni.
Oprócz wiodącego na świecie dźwięku, zdecydowaliśmy się na integrację obrazu, która zapewnia każdemu wszystko w jednym. Trzy 13-megapikselowe kamery, zamontowane w precyzyjnym układzie wielu kamer, wychwytują każdą część pomieszczenia. Ale oto naprawdę sprytna część: Nasza opatentowana technologia łączenia obrazu w czasie rzeczywistym w inteligentny sposób decyduje o właściwym punkcie połączenia na żywo trzech źródeł danych razem, tworząc idealny, 180°, panoramiczny obraz w wysokiej rozdzielczości 4K. Oznacza to, że nikt nie jest ściśnięty, zniekształcony, ani nie brakuje go na wizji. Jabra PanaCast 50 gwarantuje bezpieczne spotkania, obejmujące wszystkich uczestników. Zrobiliśmy wszystko, żeby wszystko grało.

Angażujące. Wciągające. Ludzkie.
A co by było, gdyby Twoje narzędzie do wideokonferencji mogło automatycznie wykryć, kto mówi, i inteligentnie dostosować obraz, aby skupić się na danej osobie, tak jak Twój mózg sprawiłby, że skupiłbyś wzrok na mówiącym, gdybyś był w pokoju? Nasze wysokowydajne układy przetwarzania Edge-AI wykorzystują zastrzeżone algorytmy, aby intuicyjnie śledzić spotkanie, natychmiast dostosowując kadr w czasie rzeczywistym, aby skupić się tylko na aktywnych mówiących. Rezultatem jest spotkanie, które stawia najważniejsze treści na pierwszym planie, dzięki czemu nikt nie przegapi żadnego z ważnych szczegółów. Tchnij życie w spotkania wirtualne.

Bądź dostępny w dowolnym miejscu i czasie.
OK, więc wróciłeś do bezpiecznych, zdystansowanych spotkań, ale skąd wiesz, czy Twoi pracownicy przestrzegają wytycznych? Nasze intuicyjne oprogramowanie anonimowo liczy uczestników, natychmiast powiadamiając Cię o naruszeniu Twoich wytycznych. Nasz wyjątkowy przesył obrazu w promieniu 180° stale koncentruje się na całym pomieszczeniu, dostarczając czasie rzeczywistym danych dotyczących liczby osób, nawet gdy przesyłany obraz jest przybliżony. Dane wizualne w Jabra Xpress umożliwiają analizę historii poprzednich spotkań i odpowiednie podejmowanie działań opartych na danych. A co jest w tym wszystkim najlepsze? Ta funkcja nie wymaga połączenia z komputerem, więc pomaga w wychwytywaniu nieplanowanych rozmów, podczas których pracownicy po prostu zajmują wolny pokój. PanaCast 50 liczy osoby w salach konferencyjnych, więc nie musisz tego robić samodzielnie.

To, co analogowe, staje się cyfrowe.
Nasza nowa technologia przesyłania zawartości aktywnej tablicy Whiteboard umożliwia transmisję na żywo i ulepszanie zawartości tablicy, dzięki czemu każdy uczestnik rozmowy może ją zobaczyć, nawet jeśli nie ma go w pokoju. W przeciwieństwie do innych marek, ta funkcja jest wbudowana i obsługiwana przez nasze pole widzenia 180°. Inteligentne algorytmy automatycznie przechwytują i transmitują zawartość tablicy w czasie rzeczywistym, więc nie musisz być obecny, aby wziąć udział. Whiteboard może znowu się sprawdzić w nowoczesnym miejscu pracy.

Projektowanie przyszłości.
Cała ta niesamowita technologia jest oparta na naszej wyjątkowo zaawansowanej architekturze systemu. Dziewięć wydajnych procesorów Edge umożliwia integrację w czasie rzeczywistym dźwięku, obrazu i danych, zapewniając w 100% dokładny wgląd w pomieszczenie, nawet gdy PanaCast 50 nie jest podłączony do komputera. Ta wyjątkowa architektura systemu obsługuje wszystkie inteligentne funkcje PanaCast 50, umożliwiając nam oferowanie spotkań, które są nie tylko lepsze, ale wymyślone na nowo. Ponieważ spotkania na wyższym poziomie wymagają bardziej zaawansowanej technologii.

Informacje techniczne

Rozdzielczość wyjściowa UHD 4K (3840 x 2160)
Funkcje kamery Szeroki kąt widzenia
Złącza 1 x USB (Type C) , 1 x USB 3.0 , RJ-45

Fizyczne

Kolor Szary

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 776523
Użytkowanie Średnia sala

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Jabra Kamera wi...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Jabra Kamera wideokonferencyjna PanaCast 50 szara