Ulubione

Uniwersalny, przystępny cenowo laptop Lenovo G50

Uniwersalny, przystępny cenowo laptop Lenovo G50

W ofercie sieci sklepu zadowolenie.pl pojawił się laptop firmy Lenovo z serii G50. Model G50-30 oferuje między innymi 4GB pamięci RAM, dysk o pojemności 1TB oraz pojemność baterii 2200 mAh. Notebook Lenovo pracuje na procesorze Intel Petium N3540 o taktowaniu zegara 2,16 GHz oraz systemie Windows 8.1.

Napęd Blu-ray Disc™ lub DVD

Znalezienia laptopa z wbudowanym napędem Blu-ray Disc™ lub DVD staje się coraz trudniejsze, ale model G50 oferuje taką możliwość, wykorzystując miejsce w konstrukcji o grubości zaledwie 1 cala.


Niezwykłej jakości obraz i dźwięk

Dzięki głośnikom stereofonicznym w technologii Dolby® Advanced Audio™, karcie graficznej AMD Radeon™ R5 M230 3D z 2 GB pamięci, laptop G50 oferuje znakomity obraz i zachwycający dźwięk, zapewniające pełną wrażeń rozrywkę.

Wielodotykowy touchpad

Zoptymalizowany do obsługi funkcji systemu Windows 8.1, ten panel dotykowy umożliwia przełączanie elementów panelu funkcji oraz aplikacji, swobodne korzystanie z aplikacji, obracanie i przybliżanie obrazu, a także obsługę funkcji z użyciem przeciągnięcia i innych gestów.

Klawiatura AccuType

Cechująca się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością, opcjonalna klawiatura AccuType wyposażona jest w ergonomiczne klawisze wyspowe zapewniające płynne, wygodniejsze i dokładniejsze wprowadzanie tekstu niż w przypadku klawiatur standardowych.

Szybki transfer danych

Szybko przenoś dane między laptopem G50 a innymi urządzeniami za pomocą złącza USB 3.0 SuperSpeed – jest ono nawet 10-krotnie szybsze od poprzednich wersji złącza USB i zapewnia wsteczną kompatybilność.

Technologia oszczędzania baterii

Funkcja zarządzania energią firmy Lenovo zapewnia długą trwałość baterii i korzysta z zaawansowanych technologii oszczędzania energii w celu wydłużenia czasu pracy

Prosta konserwacja

Z aplikacją OneKey Recovery błyskawicznie poradzisz sobie z wirusami i innymi problemami technicznymi.

Opcje łączności

Dzięki łączności 802.11 b/g/n WiFi, 10/100 LAN i Bluetooth® możesz się połączyć z siecią Internet w dowolnym miejscu.

Wbudowana kamera internetowa

Opcjonalna kamera internetowa 720p HD urządzenia G50 pozwala cieszyć się możliwością przeprowadzania konferencji internetowych i rozmów wideo w trybie online zapewniając poczucie rzeczywistej obecności.

Wyjście HDMI

Umożliwia szybkie podłączenie do telewizora lub innego wyświetlacza.

Mnóstwo wolnego miejsca

Dzięki pojemności dysku twardego nawet do 1 TB nie musisz się martwić o wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie wszystkich swoich danych, filmów, muzyki i zdjęć.

Polecane produkty