Ulubione

Uniwersalny, przystępny cenowo laptop Lenovo G50

W ofercie sieci sklepu alsen.pl pojawił się laptop firmy Lenovo z serii G50. Model G50-30 oferuje między innymi 4GB pamięci RAM, dysk o pojemności 1TB oraz pojemność baterii 2200 mAh. Notebook Lenovo pracuje na procesorze Intel Petium N3540 o taktowaniu zegara 2,16 GHz oraz systemie Windows 8.1.


Napęd Blu-ray Disc™ lub DVD


Znalezienia laptopa z wbudowanym napędem Blu-ray Disc™ lub DVD staje się coraz trudniejsze, ale model G50 oferuje taką możliwość, wykorzystując miejsce w konstrukcji o grubości zaledwie 1 cala.


Niezwykłej jakości obraz i dźwięk


Dzięki głośnikom stereofonicznym w technologii Dolby® Advanced Audio™, karcie graficznej AMD Radeon™ R5 M230 3D z 2 GB pamięci, laptop G50 oferuje znakomity obraz i zachwycający dźwięk, zapewniające pełną wrażeń rozrywkę.

Uniwersalny, przystępny cenowo laptop Lenovo G50

Wielodotykowy touchpad


Zoptymalizowany do obsługi funkcji systemu Windows 8.1, ten panel dotykowy umożliwia przełączanie elementów panelu funkcji oraz aplikacji, swobodne korzystanie z aplikacji, obracanie i przybliżanie obrazu, a także obsługę funkcji z użyciem przeciągnięcia i innych gestów.


Klawiatura AccuType


Cechująca się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością, opcjonalna klawiatura AccuType wyposażona jest w ergonomiczne klawisze wyspowe zapewniające płynne, wygodniejsze i dokładniejsze wprowadzanie tekstu niż w przypadku klawiatur standardowych.


Szybki transfer danych


Szybko przenoś dane między laptopem G50 a innymi urządzeniami za pomocą złącza USB 3.0 SuperSpeed – jest ono nawet 10-krotnie szybsze od poprzednich wersji złącza USB i zapewnia wsteczną kompatybilność.


Technologia oszczędzania baterii


Funkcja zarządzania energią firmy Lenovo zapewnia długą trwałość baterii i korzysta z zaawansowanych technologii oszczędzania energii w celu wydłużenia czasu pracy.


Prosta konserwacja


Z aplikacją OneKey Recovery błyskawicznie poradzisz sobie z wirusami i innymi problemami technicznymi.


Uniwersalny, przystępny cenowo laptop Lenovo G50

Opcje łączności


Dzięki łączności 802.11 b/g/n WiFi, 10/100 LAN i Bluetooth® możesz się połączyć z siecią Internet w dowolnym miejscu.


Wbudowana kamera internetowa


Opcjonalna kamera internetowa 720p HD urządzenia G50 pozwala cieszyć się możliwością przeprowadzania konferencji internetowych i rozmów wideo w trybie online zapewniając poczucie rzeczywistej obecności.


Wyjście HDMI


Umożliwia szybkie podłączenie do telewizora lub innego wyświetlacza.


Mnóstwo wolnego miejsca


Dzięki pojemności dysku twardego nawet do 1 TB nie musisz się martwić o wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie wszystkich swoich danych, filmów, muzyki i zdjęć.

Polecane produkty

  • Typ kart pamięci: microSD

  • Pojemność pamięci flash: 32 GB

  • Klasa pamięci: A1, U1, V10

28 , 00
  • Prędkość odczytu: 200 MB/s

  • Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1

36 , 00
  • Zestaw z myszką: Tak

  • Połączenie: Przewodowe

  • Interfejs: USB

  • Kolor: Czarny, Niebieski, Szary

96 , 30