pick your game by ubisoft

PICK YOUR GAME
by UBISOFT

Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, aby udostępnić Ci niektóre z naszych najlepszych tytułów bez dodatkowych kosztów!

Spośród trzech różnych serii Ubisoft Watch Dogs: Legion, Riders Republic i Immortal Fenyx Rising - wybierz swój prezent przyznawany z zakupem kwalifikującego się procesora Intel® Core™


Wybierz 1 z 2:

full download
anno 1800

Witaj w zaraniach ery przemysłowej – od tego, jaką podążysz ścieżką, zależy dalszy rozwój świata. Jesteś wynalazcą czy wyzyskiwaczem? Oprawcą czy wyzwolicielem? Od ciebie zależy, jak zapamięta cię świat. Anno 1800 łączy ulubione funkcje graczy ze świeżym sposobem prowadzenia rozgrywki w zapadającym w pamięć otoczeniu. Weź we własne ręce ster swoich losów i pożegluj przez technologiczny i polityczny krajobraz XIX wieku, aby zbudować imperium, które oprze się działaniu czasu.

full download
star trek bridge crew

W grze Star Trek™: Bridge Crew wraz ze znajomymi znajdziesz się w samym sercu statku kosmicznego. Wcielając się w oficerów Federacji, będziecie podejmować działania i decyzje, które zaważą na losie waszego statku i załogi. Gra Star Trek: Bridge Crew została stworzona z myślą o rzeczywistości wirtualnej, dzięki czemu umożliwia realistyczne zanurzenie się w świecie Star Treka.


Ponadto pakiet zawiera:

full download
hunter's arena legends

Nawet 60 graczy może dołączyć do rozgrywających się w czasie rzeczywistym bitew na śmierć i życie, aby spróbować przetrwać na placu boju dłużej niż inni. Znajdziesz takie elementy gatunku MMORPG jak awansowanie postaci, kolekcjonowanie przedmiotów, rozwijanie umiejętności, lochy i najazdy bossów, tryby PvE i PvP wplecione w rozgrywkę typu Battle Royale!

Oferta specjalna: Zyskaj postaci w grze – Darę i Mira

in-game content
world of tanks

World of Tanks to drużynowa gra MMO dla wielu graczy, w której możesz pokierować pojazdami pancernymi z połowy XX wieku. Weź udział w darmowych walkach czołgów online, które na pewno podniosą Twój poziom adrenaliny. Przejmij kontrolę nad setkami oryginalnych czołgów, od ciężkich i potężnych stalowych kolosów po szybkie i lekkie maszyny zwiadowcze. Walcz z wrogiem w drużynach na realistycznych mapach i dołącz do 78 milionów graczy z całego świata!

ZACZNIJ TERAZ

Kup kwalifikujące się urządzenie z procesorem Intel® Core™ i5, i7 lub i9 diesiątej lub jedenastej generacji


  1. Przejdź na stronę softwareoffer.intel.com i zaloguj się lub załóż konto Intel® Digital Hub.
  2. Gdy twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź klucz główny do 30 września 2021 r., aby odebrać swoje oprogramowanie
  3. Wyraź zgodę na warunki promocji i wypełnij krótką ankietę
  4. Wybierz jedną (1) z trzech pozycji premium z oferty „Pick Your Game by Ubisoft”: Watch Dogs™ Legions, Riders Republic™ LUB Immortals Fenyx Rising™.
  5. Wybierz jeden (1) z dwóch polecanych tytułów: Star Trek™: Bridge Crew LUB Anno 1800™.
  6. Uzyskaj dostęp do gry Hunter’s Arena: Legends, do treści w grze Hunter’s Arena: Legends i treści w grze World of Tanks.

Oferta ważna do 30 Wrzesień 2021r. lub do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie prawo do zamiany gier dostępnych w ramach oferty na takie same lub o większej wartości. Niektóre tytuły mogą nie być dostępne dla wszystkich konsumentów z powodu ograniczeń wiekowych. Oferta może zostać zmieniona, anulowana lub zawieszona w dowolnym momencie, z dowolnego powodu, bez powiadomienia na podstawie wyłącznej uzasadnionej decyzji firmy Intel, jeśli uczciwość lub integralność tej oferty zostanie naruszona przez błąd ludzki lub usterkę techniczną. Sponsorem oferty jest firma Intel Corporation, 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA. Aby skorzystać z oferty, musisz utworzyć konto Intel Digital Hub, zakupić oznaczony produkt w okresie realizacji uprawnień, wprowadzić ważny klucz główny i odpowiedzieć na krótką ankietę. Informacje przesyłane przez użytkownika są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i używane na serwerach w USA. Aby uzyskać więcej informacji o szczegółach oferty, uprawnieniach do korzystania, ograniczeniach i naszej polityce prywatności, odwiedź stronę https://softwareoffer.intel.com/offer/21Q1-02/terms

© 2020-2021 Ubisoft Entertainment. Wszelkie prawa zastrzeżone. Riders Republic, Watch Dogs, Immortals Fenyx Rising, Ubisoft i logo Ubisoft są zarejestrowanymi lub niezarejestrowanymi znakami handlowymi Ubisoft Entertainment w Stanach Zjednoczonych i/lub innych państwach. © 2021 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel i logo Intel są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub innych państwach. Wszystkie inne nazwy, logo i znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli.