Ulubione
0
Garmin

Garmin Vivofit jr. Real Flower

Numer katalogowy Nr kat A2GARWISVIVO102,

Kod producenta Kod 010-01634-22

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Vivofit jr. Real Flower
Monitor aktywności dla dzieci.


- Bateria na cały rok; nie trzeba ładować
- Stylowy, dostosowany do potrzeb dzieci, komfortowy, wytrzymały i można w nim pływać1
- Monitoruje kroki, sen i 60 minut zalecanej dziennej aktywności2
- Kompatybilna aplikacja mobilna na smartfonie osoby dorosłej oferuje narzędzia do zarządzania obowiązkami domowymi i gry dla dzieci z kolejnymi poziomami do odblokowania
- Dzieci wykonują obowiązki domowe i zbierają monety, aby wymienić je na uzgodnione nagrody, którymi zarządzają rodzice

Monitor aktywności stworzony dla dzieci? Tak, to właśnie to. Poznaj vívofit jr. Ten stylowy monitor aktywności, którego można używać również podczas pływania1, zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu. Nie zapomnieliśmy też o rodzicach. Podczas gdy dzieci pokochają zgodną aplikację za gry, w których mogą odblokowywać kolejne poziomy, rodzice mogą jej używać, aby monitorować liczbę kroków i minut aktywności swojego dziecka, przydzielać mu zadania, a także wręczać wirtualne nagrody. Steruj tym wszystkim za pomocą urządzenia mobilnego.

Styl i wytrzymałość
Doskonale nadający się dla przepełnionych energią dzieci monitor aktywności vívofit jr. jest wyposażony w wygodną, wytrzymałą, jednoelementową opaskę na nadgarstek, którą dzieci mogą łatwo zakładać i zdejmować. Dostępna w wielu ciekawych, żywych kolorach, aby dziecko zawsze czuło się w niej świetnie — w szkole, na basenie, a nawet podczas snu. Sprawdź dodatkowe opaski w rozmiarach dla dorosłych, aby dzieci mogły zmieniać wygląd urządzenia. Bateria, którą użytkownik może samodzielnie wymienić, działa przez ponad rok, więc urządzenie nie wymaga ładowania.

Osobisty asystent rodzica
Monitor aktywności vívofit jr. umożliwia rodzicom zarządzanie urządzeniem za pomocą zgodnej aplikacji. W aplikacji można dodać kilkoro dzieci i przeglądać ich dane dotyczące kroków, snu, codziennych aktywności i zadań, ponieważ dane te są automatycznie synchronizowane3 ze smartfonem. Przydzielaj zadania, sprawdzaj, ile monet zdobyło każde dziecko. Możesz nawet zaprosić swoją rodzinę do wspólnego udziału w wyzwaniu dotyczącym tygodniowej liczby kroków (na Szlaku przygody) — a wszystko to możesz zrobić na swoim smartfonie Apple lub Android3.

Bądź na bieżąco z obowiązkami domowymi
Nie przejmuj się przydzielaniem domowych zadań i pozwól, aby aplikacja vívofit jr. zrobiła to za Ciebie. W aplikacji na smartfonie rodzice mogą przydzielać obowiązki domowe do wykonania, a dzieci będą widzieć na swoich opaskach, że czeka na nie nowe zadanie do wykonania. Zadania można skonfigurować tak, aby powtarzały się codziennie lub co tydzień — to idealne rozwiązanie dla dzieci, którym trzeba przypominać o umyciu zębów czy pościeleniu łóżka. A dla młodzieży, która lubi przekładać obowiązki na później, można ustawić licznik czasu, aby monitor vívofit jr. przypominał im, że upływa czas przewidziany na odrobienie pracy domowej lub ubranie się.

Nagroda za podejmowane wysiłki

Monitor aktywności vívofit jr. ułatwia nagradzanie i motywowanie dzieci. Gdy dzieci osiągną 60-minutowy cel aktywności, mogą odblokować ciekawostki i gry, które zachęcą je, aby codziennie były aktywne. Wypełniając przydzielone zadania, dzieci zdobywają wirtualne monety, które mogą wymieniać na uzgodnione nagrody, takie jak dodatkowe 30 minut przed ekranem lub możliwość zaproszenia przyjaciela do domu na noc.

1Sprawdź klasę wodoszczelności
2Dokładność monitorowania aktywności
3W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem (Niedostępne dla Windows Phone)

Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc. Apple jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.

Informacje techniczne

Funkcje

- Czas/data: Godzina, data i personalizacja (nazwa)
- Automatyczny czas letni   
- Budzik   
- Minutnik   
- Stoper
- Akcelerometr
- Licznik kroków   
- Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)   
- Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)
- 60-minutowy cel gry   
- Zadania   
- Nagrody (monety)   
- Minutnik zadaniowy (2, 5, 10, 15, 20 i 30 minut)   
- Alerty dźwiękowe

Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Klasa szczelności 5 ATM

Fizyczne

Kolor Wzór
Wymiary

Rozmiar wyświetlacza: 10 x 10 mm

Waga 17.5 g

Pozostałe

Akcesoria w zestawie
- vívofit jr.
- Elastyczna opaska1 na nadgarstek w rozmiarze standardowym
- Dokumentacja

1Pasek został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 9 lat. Jeśli pasek jest za mały, można skontaktować się z obsługą klienta firmy Garmin lub sprzedawcą w celu uzyskania informacji o opcjonalnych akcesoriach i częściach zamiennych. Moduł jest zgodny z paskami vívofit 3.

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Garmin  Vivofit...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Garmin Vivofit jr. Real Flower