Ulubione
Garmin

Garmin Vivofit jr.2 Marvel Kapitan Ameryka

Numer katalogowy Nr kat A2GARWISVIVO203,

Kod producenta Kod 010-01909-12

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
Monitor aktywności dla dzieci z motywem Kapitan Ameryka 

- Monitor aktywności dla dzieci z motywem Kapitan Ameryka, którego można używać również podczas pływania
- Wytrzymała opaska dla dzieci regulowany z kolorowym ekranem, który można dostosować, oraz działającą ponad rok baterią; która nie wymaga ładowania
- Synchronizacja z darmową aplikacją mobilną, która obejmuje zarządzanie obowiązkami i narzędzia do alertów harmonogramu dla rodziców.
- Po osiągnięciu celu 60 minut dziennej aktywności dzieci przechodzą do kolejnego poziomu przygody Zemsta Ultrona: misja Marvel Avengers .
- Monitoruje kroki, sen i 60 minut zalecanej dziennej aktywności

Każde dziecko może zostać bohaterem, gdy ma na ręku opaskę vívofit jr. 2 Kapitan Ameryka. Ten monitor aktywności, którego można używać również podczas pływania, jest niezwykle wytrzymały, a jego bateria działa przez ponad rok, co pozwala pozostać w akcji bez konieczności ponownego ładowania. Rodzice mogą zarządzać obowiązkami i nagrodami za pomocą przeznaczonej dla nich aplikacji mobilnej, a dzieci mogą ratować świat z Kapitanem Ameryką i bohaterami z drużyny Avengers.

Stylowa i mocna
Odporna niczym tarcza Kapitana opaska vívofit jr. 2 jest wyposażona w kolorowy ekran z możliwością dostosowania. Dzieci mogą pokazać, że lubią Kapitana Amerykę i mogą nosić ją wszędzie podczas zabawy, gry w piłkę, kąpieli, a nawet w czasie snu. Wymienna bateria wystarcza na ponad rok i nie trzeba jej ładować.

Osiągaj kolejne poziomy przygody Zemsta Ultrona: misja Marvel Avengers
Razem, Mściciele! Dzieci codziennie mogą odkrywać nowe przygody w aplikacji po osiągnięciu codziennego 60-minutowego celu aktywności, co motywuje je do ruchu. Pełniąc rolę ich pomocnika, Twój mały bohater będzie przeżywać przygody wraz z Kapitanem Ameryką i grupą Avengers w Nowym Jorku, gdzie będą próbowali pokonać Ultrona. Spotkaj niezwyciężonego Iron Mana w laboratorium Tonyego Starka, pomóż Thorowi schwytać Lokiego i wybierz się z Czarną Wdową na tajną misję organizacji S.H.I.E.L.D .

Osobisty asystent rodzica
Rodzice mogą korzystać z darmowej aplikacji mobilnej do zarządzania monitorem aktywności vívofit jr. 2. Aplikacja pozwala dodawać profile kilkorga dzieci, aby monitorować ich dane dotyczące kroków, snu, codziennych aktywności i zadań, ponieważ dane te są synchronizowane z urządzeniem mobilnym. Zaproś całą rodzinę do udziału w wyzwaniu dotyczącym dziennej liczby kroków, przydzielaj zadania i obowiązki, określaj wartość wirtualnej waluty i sprawdzaj, ile monet zdobyło każde dziecko. Wirtualne monety dzieci mogą wymieniać na uzgodnione z rodzicami nagrody. Wszystko to kontrolujesz ze swojego urządzenia.

Nagrody, przypomnienia i obowiązki
Dzieci dowiedzą się, że domowe obowiązki mogą być niezłą zabawą. Opaska vívofit jr. 2 pomaga rodzicom przydzielać obowiązki i planować powiadomienia w aplikacji mobilnej. Opaski pokażą dzieciom, co mają robić. Zadania można skonfigurować tak, aby powtarzały się codziennie lub co tydzień to idealne rozwiązanie dla dzieci, które potrzebują małego przypomnienia. W aplikacji dla rodziców można zaplanować powiadomienia dla dzieci, które lubią przekładać obowiązki na później. Opaska vívofit jr. 2 przypomni im, aby odrobić pracę domową, umyć zęby itp. Wraz z powiadomieniem pojawi się ikona zadania do wykonania. Następnie dziecko może włączyć czasomierz w opasce, aby sprawdzić, ile zajmuje mu dane zadanie.

Przyjazne wyzwania
Towarzyskie zmagania przenoszą się na plac zabaw i do przydomowego ogrodu. Toe-to-Toe pozwala na synchronizację wyników ze znajomymi w pobliżu i rywalizację z nimi lub mierzenie się z samym sobą podczas wyzwań z pomiarem czasu. Po ukończeniu danego zadania wyświetli się łączna liczba kroków wraz z informacją, czy udało się pobić wynik znajomych lub swój własny. Wszystkim tym można sterować bezpośrednio na nadgarstku. Pobierz aplikację Connect IQ, aby Twoje dziecko wzięło udział w zmaganiach.

Jeszcze więcej zabawy
Opaska vívofit jr. 2 pozwala odkrywać jeszcze więcej motywów i przygód. Nowa opaska to wstęp do świata nowych, niezwykłych przygód. Co zdarzy się za chwilę? Czy dziecko będzie monitorowało aktywność i brało udział w galaktycznych przygodach, nosząc opaskę z motywem Gwiezdnych Wojen? A może będzie nosiło stylową opaskę Myszki Minnie i brało udział w jej magicznych przygodach? To zależy od dziecka.

Informacje techniczne

Prezentacja 3D
Pozostałe parametry

- Materiał paska: silikon
- Typ wyświetlacza: 8-kolorowy, Memory-In-Pixel (MIP)
- Pamięć/historia: dane dotyczące 4 tygodni aktywności
- Zgodność ze smartfonami: iPhone, Android

Funkcje

- Czas/data
- Automatyczny czas letni
- Budzik
- Minutnik
- Stoper
- Akcelerometr
- Licznik kroków
- Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
- Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)
- 60-minutowy cel gry
- Zadania
- Nagrody (monety)
- Minutnik zadaniowy (2, 5, 10, 15, 20 i 30 minut)
- Alerty dźwiękowe
- Harmonogram zadań (przypomnienia o zadaniach)
- Wyzwania Toe-to-Toe

Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Klasa szczelności 5 ATM
Czas pracy na baterii/bateriach 12 miesiące

Fizyczne

Kolor Wiśniowy , Wielokolorowy
Wymiary

Wyświetlacz: 11 x 11 mm

Waga 11.5 g

Pozostałe

Akcesoria w zestawie

- Vívofit jr. 2
- Regulowana opaska pasuje na nadgarstki o obwodzie 130 - 175 mm (wiek ponad 6 lat)
- Dokumentacja

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Garmin  Vivofit...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Garmin Vivofit jr.2 Marvel Kapitan Ameryka