Kategorie
Siemens Gigaset Telefon DA710 Black

Siemens Gigaset Telefon DA710 Black...

Numer katalogowy: TESIESPDA710BLA Kod producenta:

PLN 165.17
Siemens Gigaset Telefon DA710 Black
Siemens Gigaset Telefon DA710 Black
Siemens Gigaset Telefon DA710 Black
Siemens Gigaset Telefon DA710 Black
Siemens Gigaset Telefon DA710 Black
Siemens Gigaset Telefon DA710 Black
Siemens Gigaset Telefon DA710 Black
Siemens Gigaset Telefon DA710 Black

Siemens Gigaset Telefon DA710 Black

Telefony stacjonarne przewodowe

Siemens Gigaset Telefon DA710 Black

Numer katalogowy: TESIESPDA710BLA

Kod producenta: DA710 Black

Dostępny 24h

Wygodny, przewodowy telefon – przyjemność z każdej rozmowy, zarówno w domu, jak i w firmieGigaset DA710 to gwarancja komfortowej obsługi. Pojemna książka telefoniczna na 100 wpisów, zapenia mnóstwo miejsca na wszytskie kontakty. 8 przycisków szybkiego wybierania, obsługujących 16 numerów, pozwoli na...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Wygodny, przewodowy telefon – przyjemność z każdej rozmowy, zarówno w domu, jak i w firmie

Gigaset DA710 to gwarancja komfortowej obsługi. Pojemna książka telefoniczna na 100 wpisów, zapenia mnóstwo miejsca na wszytskie kontakty. 8 przycisków szybkiego wybierania, obsługujących 16 numerów, pozwoli na szybki kontakt z wybranymi osobami. Gigaset DA710 sprawdzi się zarówno w domowych, jak i firmowych zastosowaniach.

Uchylny wyświetlacz alfanumeryczny w Gigaset DA710 można ustawić tak, aby zapewnić sobie najbardziej wygodny odczyt prezentowanych informacji. W dowolnym momencie będziesz mógł sprawdzić godzinę, datę i czas trwania połączenia. Dla jeszcze większego komfortu rozmów Gigaset DA710 oferuje tryb głośnomówiący lub możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego do gniazda RJ9.

Do wyboru jest 16 melodii dzwonka i 4 poziomy głośności. Dzwonek można wyłączyć, aby nie zakłócał ciszy, wybierając wizualną metodę sygnalizacji rozmowy. Dodatkową funkcjonalność zapewnia obsługa grupy VIP. Gdy zadzwoni abonent, którego numer został przypisany do takiej grupy, wykorzystany zostanie inny dzwonek lub sygnalizacja wizualna. Można również zaprogramować Gigaset DA710 tak, by informował tylko o połączeniach od rozmówców z grupy VIP.

Jeżeli będziesz chciał szybko zatelefonować pod jeden z ostatnio wybieranych numerów, wystarczy skorzystać z funkcji ponownego wybierania. Telefon może wybrać numer jednego z pięciu ostatnich rozmówców. Jeśli trzeba połączyć się z osobą, z którą kontaktowało się jeszcze wcześniej, Gigaset DA710 zaoferuje listę ostatnich 50 połączeń. Przydatna okaże się także możliwość blokowania połączeń na wybrane numery, np. płatne serwisy i usługi.

Uniwersalny i łatwy w obsłudze
4-kierunkowy przycisk nawigacyjny zapewnia sprawne korzystanie z menu Gigaset DA710. Konfiguracja oraz instalacja telefonu jest szybka i nieskomplikowana. Urządzenie może korzystać ze standardowej linii, łącząc się bezpośrednio, lub współpracować z centralką w wewnętrznej sieci telefonicznej w Twoim biurze. Konstrukcja Gigaset DA710 pozwala także na montaż ścienny, praktycznie w każdym miejscu, gdyż niezbędne zasilanie dostarczane jest poprzez przewód telefoniczny i urządzenie nie wymaga odrębnego zasilacza.

Aby wyłączyć mikrofon i przeprowadzić wewnętrzną konsultację, wystarczy nacisnąć przycisk „mute” na klawiaturze Gigaset DA710. Rozmówca nie usłyszy wówczas tego, co mówimy. Co więcej, czas oczekiwania uprzyjemni mu melodia. Gigaset DA710 oferuje także współpracę z aparatami słuchowymi.

Elektroniczna blokada klawiatury w Gigaset DA710 zapobiega wykonywaniu połączeń przez nieautoryzowane osoby. Jednak w nagłych przypadkach, mimo blokady, nadal aktywne pozostają przyciski alarmowe, za pośrednictwem których można wezwać, przykładowo, pomoc. Wystarczy zaprogramować wybrany numer, jako alarmowy, a specjalne przyciski funkcyjne zaoferują jego szybki wybór w razie potrzeby.

Gigaset DA710 to uniwersalny, łatwy w obsłudze, wyposażony w tryb głośnomówiący telefon przewodowy, który doskonale sprawdzi się w domu lub biurze.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Wymiary

62 x 221 x 202 mm

Pozostałe parametry

- Przycisk Recall
- Regulowana głośność słuchawki
- Indywidualne dźwięki dzwonka dla wybranych rozmówców
- Melodie dzwonka: 16 
- Współpraca z aparatami słuchowymi
- Możliwość zamontowania na ścianie

Wyświetlacz

Podświetlany

Książka telefoniczna

100

Połączenia przychodzące

50

Ponowne wybieranie

5

Funkcje specjalne

- Blokada połączeń
- Przyciski szybkiego wybierania:8x2
- Instalacja plug-and-play
- Łatwe w użyciu menu tekstowe
- Wyświetlanie czasu połączenia
- Wyświetlanie daty
- Wyświetlanie godziny
- Wyświetlacz - numeryczny | alfanumeryczny | semigraficzny
- Blokada klawiatury

Kolor

Czarny

Identyfikacja numerów CLIP

Tekstowa

Funkcja Flash

Nie

Regulacja czasu Flash

Brak

Tryb głośnomówiący

Tak

Automatyczna sekretarka

Nie

Podświetlana klawiatura

Nie

Wybieranie połączeń

Książka telefoniczna , Połączenia przychodzące , Tonowe , Ponowne wybierane

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Siemens Gigaset Telefon DA710 Black