Kategorie
Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black

Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black...

Numer katalogowy: TESIESPDA510BLA Kod producenta:

0
Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black
Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black
Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black
Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black
Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black
Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black
Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black
Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black

Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black

Telefony stacjonarne przewodowe

Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black

Numer katalogowy: TESIESPDA510BLA

Kod producenta: DA510 Black

Niedostępny

Siemens Gigaset Telefon DA510 BlackElektroniczna blokada klawiatury zabezpiecza telefon przed nieautoryzowanym użyciem. W przypadku, gdy użytkownik chciałby udostępnić – przykładowo dziecku − możliwość zatelefonowania mimo włączonej blokady, wystarczy skonfigurować numer alarmowy, pod który zrealizowane...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Siemens Gigaset Telefon DA510 Black

Elektroniczna blokada klawiatury
zabezpiecza telefon przed nieautoryzowanym użyciem. W przypadku, gdy użytkownik chciałby udostępnić – przykładowo dziecku − możliwość zatelefonowania mimo włączonej blokady, wystarczy skonfigurować numer alarmowy, pod który zrealizowane będzie połączenie po naciśnięciu dowolnego przycisku na klawiaturze telefonu. Przy wyłączonej funkcji połączenia alarmowego, w telefonie zawsze dostępne są dwa prekonfigurowanie numery ratunkowe – 110 oraz 112 oraz jeden dodatkowy, ustawiany przez użytkownika. Aby zabezpieczyć się przed połączeniami na określone numery, Gigaset DA510 udostępnia funkcję blokowania. Po jej aktywacji nie będzie można zadzwonić na sprecyzowane przez użytkownika numery, przykładowo o podwyższonych taryfach.

Gigaset DA510 oddaje do Twojej dyspozycji 10 melodii dzwonka oraz 4 poziomy ich głośności z możliwością całkowitego wyciszenia. Gdy dzwonek zostanie wyłączony, o nadchodzącym połączeniu poinformuje Cię sygnalizacja wizualna. Z pewnością będziesz mógł wybrać ustawienia, które spełnią Twoje potrzeby. Jeżeli potrzebujesz niezawodnego, przewodowego telefonu stacjonarnego, który umożliwi łatwą i wygodną komunikację, to Gigaset DA510, wyposażony w przyciski szybkiego wyboru numerów, sprawdzi się doskonale. 

Łatwa obsługa i funkcjonalność
Współpraca z tradycyjną, stacjonarną siecią telefoniczną oraz centralkami PABX gwarantuje dużą wszechstronność. Telefon będzie działał po podłączeniu do domowego gniazdka lub do wewnętrznej sieci telefonicznej w firmie. Gigaset DS510 ustawić można na biurku lub – dla oszczędności miejsca – zdecydować się na montaż ścienny.

Telefon oferuje wsparcie dla osób korzystających z aparatów słuchowych. Przycisk mute wyłącza mikrofon, pozwalając na wewnętrzną konsultację bez rozłączania połączenia z telefonicznym rozmówcą. Czas oczekiwania na wznowienie rozmowy umili mu muzyka. W zależności od wymogów sieci telefonicznej, Gigaset DA510 pozwala korzystać z tonowego lub pulsacyjnego trybu wybierania numerów oraz konfigurować czas flash. Do dyspozycji jest także funkcja ponownego wybierania ostatniego numeru, która błyskawicznie połączy Cię z abonentem, do którego ostatnio dzwoniłeś.

Wybierając Gigaset DA510, decydujesz się na niezawodny, łatwy w obsłudze, przewodowy telefon stacjonarny, oferujący przyciski szybkiego wyboru, dużą funkcjonalność oraz prawdziwą wygodę podczas codziennego korzystania.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Pozostałe parametry

- Melodie dzwonka 10

Wyświetlacz

Brak

Funkcje specjalne

- Automatyczny wybór prefixu 
- Liczba ostatnio wybieranych numerów 1
- Blokada połączeń 
- Przyciski szybkiego wybierania 10x2 Levels
- Instalacja plug-and-play 
- Blokada klawiatury 
- Przycisk Recall 
- Współpraca z aparatami słuchowymi y
- Możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego 
- Regulowana głośność słuchawki 

Kolor

Czarny

Identyfikacja numerów CLIP

Nie

Funkcja Flash

Nie

Regulacja czasu Flash

Brak danych

Tryb głośnomówiący

Nie

Automatyczna sekretarka

Nie

Podświetlana klawiatura

Nie

Wybieranie połączeń

Tonowe

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Gigaset Gigaset Telefon DA510 Black