Ulubione
MyKronoz

MyKronoz ZEWATCH4 SMARTWATCH CZARNY/CZARNY

Numer katalogowy Nr kat ATMYKZA00159162,

Kod producenta Kod 159162

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

ZEWATCH4 SMARTWATCH

Dzięki ZeWatch4 możesz łatwo, szybko i bezpiecznie płacić za swoje codzienne zakupy. Za sprawą technologii NFC możesz dokonać płatności poprzez zwykłe zbliżenie opaski do terminala obsługującego bezdotykowe płatności, dzięki czemu nie musisz już zawsze nosić przy sobie swojego portfela, pieniędzy czy kart płatniczych. Dodatkowo ZeWatch4 wyposażony jest w mikrofon i głośnik, który umożliwia odbieranie, odrzucanie lub kończenie połączeń telefonicznych bezpośrednio z poziomu zegarka. ZeWatch4 wspiera także Siri i Google Now, dzięki czemu możesz sterować swoim telefonem używając komend głosowych.

Po zsynchronizowaniu z Twoim smartfonem poprzez Bluetooth, ZeWatch4 pokazuje również na swoim kolorowym wyświetlaczu powiadomienia o połączeniach telefonicznych, SMSach, mailach, wydarzeniach z kalendarza oraz aktywnościach w mediach społecznościowych.

ZeWatch4 wyposażony jest również w specjalny 3-osiowy akcelerometr, który na bieżąco monitoruje twoje aktywności oraz czas i jakość snu. Dla tych którzy są ciągle w ruchu, ZeWatch4 może być także używany do robienia zdjęć twoim aparatem w smartfonie, jak również do obsługi odtwarzacza muzyki. ZeWatch4 posiada także funkcję Anti-Lost, która ostrzega, gdy twój sparowany smartfon znajdzie się poza zasięgiem opaski, jak również funkcję Find My Phone, która ułatwia odszukanie twojego smartfona.

Nieprzypisane

Gwarancja 24
Waga 38 g
Bateria

Akumulator wbudowany

Kolor Czarny
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Obsługiwane systemy operacyjne Android , iOS
Model MyKronoz ZeWatch4

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MyKronoz ZEWATCH4 SMARTWATCH CZARNY/CZARNY