Ulubione

MyKronoz Smartwatch ZeWatch3 Pink Gold

Numer katalogowy Nr kat ATMYKZALC100020,

Kod producenta Kod ZEGSWMYKLC000020

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

MYKRONOZ Smartwatch ZeWatch3 pink gold
ZeWatch 3 to smartwatch, który umożliwia ciągłe połączenie z twoim telefonem poprzez Bluetooth. W przypadku nadchodzących połączeń telefonicznych, ZeWatch 3 dzwoni i wibruje, pokazuje numer dzwoniącego lub jego nazwę na nowoczesnym wyświetlaczu OLED. Możesz z łatwością odbierać, bądź odrzucać połączenia, dzięki intuicyjnym przyciskom i za sprawą wbudowanego mikrofonu i głośnika. ZeWatch3 informuje  cię  o  nieodbranych  połączeniach,  nadchodzących  SMS’ach,  mailach,  aktywnościach  w  mediach  społecznościowych  oraz wydarzeniach z kalendarza. Możesz także czytać SMS’y bezpośrednio ze swojego smartwatcha. ZeWatch 3 umożliwia także odtwarzanie muzyki z twojego sparowanego urządzenia i posiada takie funkcje jak np. Anti-Lost, która ostrzega cię poprzez delikatne wibracje, kiedy twój
telefon znajduje się poza zasięgiem zegarka. ZeWatch 3 wyposażony jest w specjalny 3-osiowy akcelerometr, który na bieżąco liczy przebytą przez ciebie liczbę kroków, spalone kalorie, pokonany dystans oraz czas i jakość snu. ZeWatch 3 pozwala ci na monitorowanie aktywności w czasie rzeczywistym. Korzystając z darmowej aplikacji mobilnej, użytkownicy mogą synchronizować swoje dane związane z aktywnościami,ustalać codzienne cele i przypomnienia oraz analizować swoje wyniki i postępy.
Aplikacja ta dostępna jest w App Store, Google Play, Windows Phone Store, a także dla komputerów z systemem operacyjnym Windows lub Mac OS.

Nieprzypisane

Gwarancja 12
Wymiary

59 x 30 x 9 mm

Waga 41 g
Czas czuwania (maks.) 4 dni
Bateria

Li-ion 200 mAh

Kolor Złoty , Różowy
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Rozdzielczość 96 x 64
Obsługiwane systemy operacyjne Android , Windows Phone , iOS
Model MyKronoz ZeWatch3

Wybierz bank:

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MyKronoz Smartwatch ZeWatch3 Pink Gold