Kategorie
MyKronoz Smartwatch ZeTime Premium Petite Srebrny/Carbon

MyKronoz Smartwatch ZeTime Premium Petite Srebrny/Carbon...

Numer katalogowy: ATMYKZA00159873 Kod producenta:

PLN 908.14
MyKronoz Smartwatch ZeTime Premium Petite Srebrny/Carbon

MyKronoz Smartwatch ZeTime Premium Petite Srebrny/Carbon

SmartWatch

MyKronoz Smartwatch ZeTime Premium Petite Srebrny/Carbon

Numer katalogowy: ATMYKZA00159873

Kod producenta: 159873

Dostępny 24h

MyKronoz ZeTime PREMIUM PETITE srebrny/carbon Hybrydowy smartwatch 2-w-1 z mechanicznymi wskazówkami i ekranem dotykowym. ZeTime - pierwszy na świecie hybrydowy smartwatch z mechanicznymi wskazówkami i okrągłym kolorowym ekranem dotykowym. Dzięki przełomowej technologii umieszczenia wskazówek w środku...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

MyKronoz ZeTime PREMIUM PETITE srebrny/carbon

Hybrydowy smartwatch 2-w-1 z mechanicznymi wskazówkami i ekranem dotykowym.

ZeTime - pierwszy na świecie hybrydowy smartwatch z mechanicznymi wskazówkami i okrągłym kolorowym ekranem dotykowym. Dzięki przełomowej technologii umieszczenia wskazówek w środku dotykowego ekranu o dużej rozdzielczości ZeTime łączy tradycyjny zegarek z najnowocześniejszymi funkcjami smartwatcha.

Smart Movement
W opatentowanej technologii Smart Movement procesor ZeTime posiada pełną kontrolę nad mechanicznymi wskazówkami. Obie mają oddzielny napęd, który pozwala im poruszać się niezależnie, dając maksymalną widoczność na ekranie. Kiedy otrzymujesz powiadomienie ze smartfona, procesor sprawdza wiadomość i ustawia wskazówki poziomo, aby bez problemu można było przeczytać cały tekst.

Zawsze w gotowości

ZeTime łączy w sobie to co najlepsze w tradycyjnym zegarmistrzostwie z licznym funkcjami smartwatcha. Zegarek został perfekcyjnie zaprojektowany do codziennego noszenia. Dzięki mechanicznym wskazówkom, napędzanymi technologią Smart Movement, ZeTime automatycznie aktualizuje czas w Twojej lokalizacji i pracuje do 30 dni na jednym ładowaniu. Nie trzeba go więc ładować codziennie!

Nie odpuszczaj!
Za pomocą 3-osiowego akcelerometru i optycznego czujnika tętna ZeTime monitoruje Twoją codzienną aktywność i sen, a także mierzy puls. W ten sposób możesz śledzić swoje osiągnięcia cały dzień. Dzięki funkcji powiadomienia o nieaktywności, ZeTime delikatną wibracją zachęci Cię do ruchu, jeśli nie poruszałeś się przez określony czas.

Nie przegap niczego
Na kolorowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości ZeTime pokazuje Twoje powiadomienia ze smartfona, np. Połączenia przychodzące, e-maile, wiadomości, powiadomienia z mediów społecznościowych, wpisy z kalendarza.

Pozostań w kontakcie

ZeTime może służyć jako pilot do sterowania aparatem w smartfonie i aplikacją do odtwarzania muzyki. Posiada także funkcję Znajdź mój telefon, która pozwala odnaleźć Twój smartfon.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Wymiary

3,9 x 1,26 x 4,3 cm

Waga

80 g

Kolor

Srebrny

Przekątna ekranu

1,05''

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Aparat fotograficzny

Nie

Model

MyKronoz ZeTime Premium Petite

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MyKronoz Smartwatch ZeTime Premium Petite Srebrny/Carbon