Ulubione

MyKronoz Monitor aktywności ZeTrack czarny

Numer katalogowy Nr kat ATMYKZA00190729,

Kod producenta Kod 190729

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

ZeTrack jest wygodnym i bardzo funkcjonalnym monitorem aktywności z kolorowym ekranem dotykowym. Opaska pokaże aktualną datę i czas, monitoruje twój puls, kroki, pokonany dystans, spalone kalorie oraz czas i jakość snu. Wszystkie te dane można łatwo sprawdzić na kolorowym wyświetlaczu ZeTrack. Brakuje Ci motywacji do ruchu? Jeżeli ZeTrack wykryje, że jesteś zbyt długo nieaktywny, specjalny alarm o braku aktywności zachęci Cię do działania poprzez delikatne wibracje. Kiedy zsynchronizujesz swoją opaskę ze smartfonem poprzez Bluetooth, ZeTrack wyświetli na ekranie powiadomienia o połączeniach telefonicznych, SMSach, e-mailach, wydarzeniach z kalendarza i mediów społecznościowych. Dzięki temu zawsze masz dostęp do informacji, które Cię interesują bez konieczności ciągłego, zerkania na ekran swojego smartfona. Aż 5-o dniowy czas pracy na baterii oraz wbudowana ładowarka USB powodują, że ZeTrack jest praktycznym i stylowym kompanem, który znacznie ułatwi Ci życie.

INTUICYJNY INTERFEJS

Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi masz wygodny widok na swój aktualny poziom aktywności, wszystkie powiadomenia ze smartfona, połączenia telefoniczne oraz ustawione przypomnienia. Nawigacja odbywa się za sprawą pojedynczego tapnięcia w ekran opaski.

OPTYCZNY MONITOR TĘTNA

Monitoruj swój puls podczas codziennych aktywności i treningów sportowych. Wszystkie pomiary możesz przeanalizować w specjalnej aplikacji MyKronoz.

WBUDOWANA ŁADOWARKA USB

Dzięki temu, że ładowarka USB jest wbudowana bezpośrednio w ZeTrack, możesz łatwo ładować opaskę bez konieczności używania dodatkowego kabla.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Wymiary

10 x 8,2 x 3,5 cm

Waga 100 g
Kolor Pudrowy róż
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Prezentacja 3D

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

MyKronoz Monito...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MyKronoz Monitor aktywności ZeTrack czarny