Kategorie
Samsung Zestaw Navi Uniwersalny 4''-5.5''

Samsung Zestaw Navi Uniwersalny 4''-5.5''...

Numer katalogowy: AJSAMWEEV200UNI Kod producenta:

PLN 75
Samsung Zestaw Navi Uniwersalny 4''-5.5''
Samsung Zestaw Navi Uniwersalny 4''-5.5''

Samsung Zestaw Navi Uniwersalny 4''-5.5''

Uchwyty

Samsung Zestaw Navi Uniwersalny 4''-5.5''

Numer katalogowy: AJSAMWEEV200UNI

Kod producenta: EE-V200SABEGWW

Dostępny 24h

Uniwersalne wzornictwoStacja dokująca do samochodu umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzeń przenośnych podczas jazdy. Produkt cechuje się atrakcyjnym wzornictwem i umożliwia ustawienie urządzenia pod dogodnym kątem. Smukły kształt stacji w niewielkim stopniu zmniejsza widoczność podczas jazdy, zarówno...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Uniwersalne wzornictwo
Stacja dokująca do samochodu umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzeń przenośnych podczas jazdy. Produkt cechuje się atrakcyjnym wzornictwem i umożliwia ustawienie urządzenia pod dogodnym kątem. Smukły kształt stacji w niewielkim stopniu zmniejsza widoczność podczas jazdy, zarówno z podłączonym smartfonem, jak i bez niego. Stacja dokująca została zaprojektowana z myślą o serii smartfonów Samsung Galaxy (4 - 5,7”) oraz Galaxy Mega i jest w pełni kompatybilna z nimi.
Stacja dokująca dla większej wygody
Stacja dokująca do samochodu posiada przyssawkę ułatwiającą mocowanie oraz uchwyt z przyciskiem, dzięki któremu przymocowanie smartfona jest niezwykle proste. Uchwyt jest łatwy zarówno w montażu, jak i użytkowaniu. Smartfon można przymocować do szyby lub deski rozdzielczej oraz ustawić kąt urządzenia tak, aby zapewnić sobie doskonałą widoczność ekranu. Stacja umożliwia również dostosowanie kąta urządzenia w zależności od tego, która funkcja jest wykorzystywana – zestaw głośnomówiący, nawigacja satelitarna czy aktywowane głosowo aplikacje dla systemu Android, takie jak S Voice itp. W przypadku dokupienia sprzedawanej oddzielnie ładowarki samochodowej można również ładować urządzenie przenośne znajdujące się w uchwycie. Stacja dokująca do samochodu szybko stanie się nieodłącznym elementem twojego stylu życia.

Nieprzypisane

Gwarancja

6

Pasuje do

Samsunga Galaxy Note 3

Kolor

Czarny

Rodzaj

Samochodowy

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung Zestaw Navi Uniwersalny 4''-5.5''