Kategorie
Manta Uchwyt do smartfona MA432

Manta Uchwyt do smartfona MA432...

Numer katalogowy: AJMNTWMA4320000 Kod producenta:

0
Manta Uchwyt do smartfona MA432
Manta Uchwyt do smartfona MA432

Manta Uchwyt do smartfona MA432

Uchwyty

Manta Uchwyt do smartfona MA432

Numer katalogowy: AJMNTWMA4320000

Kod producenta: MA432

Niedostępny

Gratka dla zmotoryzowanychDzięki uchwytowi Manta MA432 możesz wygodnie korzystać ze swojego smartfona, podczas jazdy samochodem. Teraz twoje urządzenie może stać się samochodowym centrum nawigacji, a patrzenie na wskazówki GPS będzie łatwe, przyjemne i co najważniejsze, w pełni bezpieczne!Komfort użytkowaniaJuż...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Gratka dla zmotoryzowanych
Dzięki uchwytowi Manta MA432 możesz wygodnie korzystać ze swojego smartfona, podczas jazdy samochodem. Teraz twoje urządzenie może stać się samochodowym centrum nawigacji, a patrzenie na wskazówki GPS będzie łatwe, przyjemne i co najważniejsze, w pełni bezpieczne!

Komfort użytkowania
Już teraz, dzięki uchwytowi Manta MA432 możesz słuchać swojej ulubionej muzyki, łatwo odbierać połączenia w trybie samochodowym a także korzystać z funkcji nagrywania przebytej drogi. Dzięki jednemu, tak prostemu gadżetowi, Twój smartfon stanie się w pełni funkcjonalnym, samochodowym zestawem multimedialnym, przydatnym dla każdego kierowcy.

Dlaczego warto?
Manta MA432 jest wyjątkowo łatwy w montażu – wystarczy zamontować go do szyby samochodowej i już można korzystać z tego innowacyjnego uchwytu zaprojektowanego specjalnie z myślą o Tobie. Uchwyt nadaje się do smartfonów i tabletów. Już dzisiaj ruszaj w drogę z uchwytem samochodowym Manta MA432!

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Pasuje do

Uniwersalny uchwyt samochodowy

Kolor

Czarny

Rodzaj

Samochodowy

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Manta Uchwyt do smartfona MA432