Kategorie
Manta Uchwyt do smartfona MA431

Manta Uchwyt do smartfona MA431...

Numer katalogowy: AJMNTWMA4310000 Kod producenta:

0
Manta Uchwyt do smartfona MA431
Manta Uchwyt do smartfona MA431

Manta Uchwyt do smartfona MA431

Uchwyty

Manta Uchwyt do smartfona MA431

Numer katalogowy: AJMNTWMA4310000

Kod producenta: MA431

Niedostępny

Nowoczesność i praktycznośćJuż nigdy nie zgubisz drogi w czasie długich, samochodowych podróży! Manta MA431 to nowoczesny i stabilny uchwyt umożliwiający zamocowanie na szybie samochodu smartfona czy telefonu. Uchwyt wykonany jest z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa.MocowanieMocowanie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Nowoczesność i praktyczność
Już nigdy nie zgubisz drogi w czasie długich, samochodowych podróży! Manta MA431 to nowoczesny i stabilny uchwyt umożliwiający zamocowanie na szybie samochodu smartfona czy telefonu. Uchwyt wykonany jest z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa.

Mocowanie
Mocowanie do szyby samochodowej jest niezwykle proste Manta MA431 jest wyjątkowo łatwy w montażu – wystarczy zamontować go do szyby samochodowej i już można korzystać z tego innowacyjnego uchwytu zaprojektowanego specjalnie z myślą o Tobie. Uchwyt nadaje się do smartfonów i tabletów. Już dzisiaj ruszaj w drogę z uchwytem samochodowym Manta MA431!

Ciesz się podróżą
Dzięki uchwytowi Manta MA431 możesz wygodnie korzystać ze swojego smartfona, podczas jazdy samochodem. Teraz twoje urządzenie może stać się samochodowym centrum nawigacji, a patrzenie na wskazówki GPS będzie łatwe, przyjemne i co najważniejsze, w pełni bezpieczne!

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Kolor

Brak danych

Rodzaj

Biurkowy

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Manta Uchwyt do smartfona MA431