Kategorie
JBL Grip 100 szary

JBL Grip 100 szary...

Numer katalogowy: UHJBLRDPGRIP101 Kod producenta:

0
JBL Grip 100 szary
JBL Grip 100 szary
JBL Grip 100 szary
JBL Grip 100 szary
JBL Grip 100 szary
JBL Grip 100 szary

JBL Grip 100 szary

Słuchawki i zestawy głośnomówiące

JBL Grip 100 szary

Numer katalogowy: UHJBLRDPGRIP101

Kod producenta: JBL GRIP 100 CHARCOAL

Niedostępny

JBL Grip 100 Sport i muzyka przekraczają kolejne granice możliwości. W czasie treningów, szczególnie tych lekkoatletycznych, upadek jest nieunikniony. Jednak ulubiona muzyka mobilizuje do dalszych ćwiczeń i podnoszenia się. Słuchawki serii JBL Grip dotrzymują użytkownikowi kroku w każdej sytuacji i pozwalają...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

JBL Grip 100

Sport i muzyka przekraczają kolejne granice możliwości. W czasie treningów, szczególnie tych lekkoatletycznych, upadek jest nieunikniony. Jednak ulubiona muzyka mobilizuje do dalszych ćwiczeń i podnoszenia się. Słuchawki serii JBL Grip dotrzymują użytkownikowi kroku w każdej sytuacji i pozwalają wynieść swoje sportowe pasje na nowy poziom.

Dzięki współpracy z zawodowymi sportowcami oraz szerokim testom użytkowym firma JBL stworzyła wyjątkowa linię słuchawek Grip, inspirujących do działania i pokonywania swoich ograniczeń. Ergonomiczna konstrukcja słuchawek sprawia, że nigdy nie wypadną z uszu ani nie będą uwierać. Są wykonane z trwałych i elastycznych materiałów, które pozwolą cieszyć się sportem tak w parku, jak i poza miastem.

Unikalna konstrukcja Twistlock gwarantuje niewypadanie, a wkładki charakteryzuje wysoka ergonomia. Dzięki temu ich użytkowanie jest komfortowe i jak potwierdzają liczne testy i zawodowcy, którzy je sprawdzali słuchawki nie wypadają z ucha! Wysoki poziom dopasowania osiągnięto dzięki wykonaniu wkładek z ultramiękkiego materiału Flexsoft, który nigdy nie uwiera ucha, nawet w trakcie długich treningów. Ponadto konstrukcja JBL Grip jest trwała są odporne na pot i wykonane z wytrzymałych, elastycznych materiałów. Doceni je każdy miłośnik sportowego trybu życia.

Słuchawki można też w prosty sposób transportować lub słuchać muzyki tylko z jednego przetwornika. Wyposażono je w specjalny zaczep, dzięki któremu jedną wkładkę można przyczepić do drugiej.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Długość przewodu

1.1 m

Pasmo przenoszenia (min.)

20 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

20 kHz

Kolor

Szary

Przeznaczenie

Telefonia komórkowa , Muzyka

Złącza

3,5 mm minijack

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Mikrofon

Tak

Konstrukcja

Douszne

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Odbieranie/Wyciszanie połączenia

Funkcje bluetooth

Nie dotyczy

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: JBL Grip 100 szary