Kategorie
BlueLounge Bluelounge Kosta stojak Apple iWatch zielony

BlueLounge Bluelounge Kosta stojak Apple iWatch zielony...

Numer katalogowy: ATBLLAZAKOSTA03 Kod producenta:

PLN 68
BlueLounge Bluelounge Kosta stojak Apple iWatch zielony
BlueLounge Bluelounge Kosta stojak Apple iWatch zielony

BlueLounge Bluelounge Kosta stojak Apple iWatch zielony

Pozostałe

BlueLounge Kosta stojak Apple Watch zielony

Numer katalogowy: ATBLLAZAKOSTA03

Kod producenta: KA-GRN

Dostępny 24h

Kosta to podstawka przypominająca kształtem niewielki krążek, która służy jako dedykowane miejsce do ładowania Apple iWatcha. Stonowany, minimalistyczny design podkładki świetnie wkomponuje się do każdej aranżacji wnętrza. Kosta została wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu o antypoślizgowych...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Kosta to podstawka przypominająca kształtem niewielki krążek, która służy jako dedykowane miejsce do ładowania Apple iWatcha. Stonowany, minimalistyczny design podkładki świetnie wkomponuje się do każdej aranżacji wnętrza. Kosta została wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu o antypoślizgowych właściwościach. Całość jest wyjątkowo łatwa w użyciu, wystarczy przeciągnąć kabelek ładowarki przez dedykowany otwór i gotowe. Ukryty wewnątrz magnes stanowi centralny punkt podkładki. Jego zadaniem jest stabilne utrzymanie końcówki ładowarki w jednym miejscu.

Tryb Nightstand
Kosta to prawdziwa gratka dla miłośników sprzętu Apple. Stanowi idealne miejsce do nocnego ładowania iWatcha i korzystania z trybu Nightstand. Umieszczona w zasięgu ręki, tuż obok łóżka daje łatwy dostęp do zegarka.

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: BlueLounge Bluelounge Kosta stojak Apple iWatch zielony