Kategorie
Ansmann PowerBank 20.8

Ansmann PowerBank 20.8...

Numer katalogowy: AZANSUAP4115334 Kod producenta:

0
Ansmann PowerBank 20.8
Ansmann PowerBank 20.8
Ansmann PowerBank 20.8
Ansmann PowerBank 20.8
Ansmann PowerBank 20.8
Ansmann PowerBank 20.8
Ansmann PowerBank 20.8

Ansmann PowerBank 20.8

PowerBank

Ansmann PowerBank 20.8

Numer katalogowy: AZANSUAP4115334

Kod producenta: POWERBANK20.8

Niedostępny

ANSMANN Powerbank – mobilny bank energiiKtóż nie zna takiej sytuacji: jesteś akurat na wycieczce rowerowej lub wycieczce pieszej, jesteś w podróży, siedzisz kilka godzin w samolocie, albo w namiocie na campingu i nagle status baterii Twojego smartfonu wskazuje wartość bliską zera. Niestety w pobliżu...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

ANSMANN Powerbank – mobilny bank energii
Któż nie zna takiej sytuacji: jesteś akurat na wycieczce rowerowej lub wycieczce pieszej, jesteś w podróży, siedzisz kilka godzin w samolocie, albo w namiocie na campingu i nagle status baterii Twojego smartfonu wskazuje wartość bliską zera. Niestety w pobliżu nie ma żadnej możliwości doładowania smartfona! Aby ten problem zaliczyć do przeszłości, udostępniamy praktyczny mobilny bank energii w eleganckiej obudowie: Ansmann PowerBank 20.8. Dzięki swojej kompaktowej budowie, ten mały pojemnik z energią zmieści się w każdej kieszeni marynarki czy spodni, albo też w damskiej torebce. Fakt, że razem z powerbankiem dostarczany jest kabel USB z wtyczką micro USB powoduje, że produkt ten jest nie tylko idealnym, ale wręcz nieodzownym towarzyszem „w drodze”. Powerbank, obok dwóch gniazd USB, został wyposażony także w gmiazdo micro USB. Poprzez złącze USB energia jest przekazywana do smartfona i/lub tabletu albo innego urządzenia USB za pośrednictwem pasującego do urządzenia kabelka. Gniazdo micro USB wykorzystamy do łatwego, ponownego naładowania akumulatora Powerbank, podłączając go np. do gniazda USB laptopa, lub ładowarki USB.

Znacznie więcej energii do różnych zastosowań
Dzięki pojemności 20.800mAh i maksymalnej mocy wyjściowej 2500mA (przy 5V) ten mały pakiet moblilnej energii ładuje wielokrotnie mobilne urządzenia. Ten wysokowydajny dodatkowy akumulator w stabilnej, eleganckiej obudowie jest kompatybilny z wszystkimi popularnymi urządzeniami USB jak smart fony, tablety, telefony komórkowe, odtwarzacze MP3, nawigacje i inne urządzenia, które można ładować poprzez USB.

Technologia wielu zabezpieczeń
Wbudowana ochrona przed przeładowaniem odpowiada za automatyczne zakończenie procesu ładowania przez Powerbank, gdy tylko ładowane urządzenie zostanie napełnione energią. Mechanizm chroniący przed głębokim rozładowaniem wyłączy Powerbank, gdy napięcie banku energii podczas ładowania podłączonego urządzenia spadnie poniżej określonej wartości. Zapobiega to uszkodzeniu produktu. Pakiet systemów zabezpieczających dopełnia system ochrony przed zwarciem i dba dodatkowo obok automatyki wyłączania o maksymalne bezpieczeństwo.

Wskaźnik LED pojemności

Za pośrednictwem czterech kontrolek LED jesteśmy zawsze na bieżąco informowani o aktualnym stanie pojemności.

Nieprzypisane

Gwarancja

36

Pojemność baterii

20800 mAh

Prąd wyjściowy (maks.)

2.5 A

Akcesoria w zestawie

Kabel USB-microUSB

Waga

425 g

Pasuje do

Uniwersalny PowerBank

Napięcie

5 V

Kolor

Czarny

Typ baterii

Zewnętrzna

Typ ogniwa

Li-ion

Prąd wyjściowy (min.)

2.1 A

Porty USB

2 x USB 2.0 Type-A , 1 x USB micro-B

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Ansmann PowerBank 20.8