Kategorie
Manta Uchwyt do smartfona MA450

Manta Uchwyt do smartfona MA450...

Numer katalogowy: AJMNTWMA4500000 Kod producenta:

0
Manta Uchwyt do smartfona MA450
Manta Uchwyt do smartfona MA450

Manta Uchwyt do smartfona MA450

Etui

Manta Uchwyt do smartfona MA450

Numer katalogowy: AJMNTWMA4500000

Kod producenta: MA450

Niedostępny

Dla osób aktywnychKochasz sport? Nie potrafisz żyć bez siłowni/biegania/fitnessu, a dodatkowo umilasz sobie czas spędzany na ćwiczeniach ulubioną muzyką? Bądź może dbasz o to, aby Twój smartfon, z pomocą odpowiednich aplikacji mierzył Twoje tętno, puls czy też przebyty dystans? Jeżeli na którekolwiek...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Dla osób aktywnych
Kochasz sport? Nie potrafisz żyć bez siłowni/biegania/fitnessu, a dodatkowo umilasz sobie czas spędzany na ćwiczeniach ulubioną muzyką? Bądź może dbasz o to, aby Twój smartfon, z pomocą odpowiednich aplikacji mierzył Twoje tętno, puls czy też przebyty dystans? Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedź jest twierdząca, oznacza to, że ten produkt jest dla Ciebie!

Dla miłośników sportu

Czy właściwie jest Manta MA450? Otóż jest to uniwersalne etui na smartfony, które umożliwia „przytwierdzenie” urządzenia na ramieniu. Ułatwia to słuchanie muzyki czy korzystanie z innych funkcji smartfona. Dzięki opasce sportowej, nie trzeba już trzymać smartfona w ręku – Twoje urządzenie już nigdy nie będzie „niewygodne” w trakcie fitnessu bądź innych sportów.

Dla każdego
Opaska jest uniwersalna – zmieszczą się do niej wszystkie smartfony o przekątnej ekranu do 5,5 cala. Już teraz zainwestuj w Mantę MA450 i ciesz się sportem bez przeszkód, w rytm swoich ulubionych utworów, odtwarzanych prosto z radia.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Pasuje do

Pasuje do smartfonu do 5.5 "

Kolor

Przeźroczysty , Czarny

Przekątna ekranu

5,5''

Typ

etui - opaska

Materiał

Brak danych

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Manta Uchwyt do smartfona MA450