Ulubione
Jabra

Jabra Motion UC MS

Numer katalogowy Nr kat ATJABVP00000329,

Kod producenta Kod 6630-900-300

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Dzięki urządzeniom z linii Jabra Motion możesz nareszcie skupić się na rozmowie, zamiast martwić technicznymi szczegółami, ponieważ każde z nich przystosowuje się do Twojego środowiska pracy oraz sposobu poruszania.
Za pośrednictwem jednego zestawu Jabra Motion pozostaniesz podłączony do wszystkich posiadanych aparatów telefonicznych. Będziesz mógł swobodnie i w dowolnej chwili przełączać między nimi rozmowy nawet wychodząc z biura, czy z domu. Ciesz się 100-metrowym, bezprzewodowym zasięgiem oraz możliwością prowadzenia konwersacji przez cały dzień przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku oraz wygody korzystania z urządzenia.

JEDEN ZESTAW SŁUCHAWKOWY DLA WSZYSTKICH TWOICH TELEFONÓW.

Posiada możliwość skojarzenia z kilkoma aparatami, dzięki czemu jesteś stale połączony z wieloma telefonami za pomocą jednego zestawu słuchawkowego. Przełącz połączenia z telefonu stacjonarnego lub softfonu VoIP na aparat mobilny i kontynuuj rozmowę poza pomieszczeniem.

PROSTA I INTUICYJNA OBSŁUGA POŁĄCZEŃ
Wbudowane czujniki zagwarantują, że nigdy nie przegapisz połączenia. Po podniesieniu zestaw słuchawkowy automatycznie odbiera połączenia przychodzące i w intuicyjny sposób dostosowuje głośność do otoczenia. Odbieraj połączenia za pomocą poleceń głosowych lub użyj składanego wysięgnika.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU ORAZ MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA ROZMÓW PRZEZ CAŁY DZIEŃ
Krystalicznie czysta jakość połączeń w każdym miejscu – nawet w hałaśliwym, wietrznym otoczeniu. Intuicyjny tryb oszczędzania.

Zestaw Jabra Motion dostępny jest w różnych modelach.
Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie nawiązywania i obsługi połączeń. energii ogranicza zużycie energii, gdy zestaw słuchawkowy nie jest używany, wydłużając czas rozmów.

REGULACJA DOPASOWANIA DLA NAJWYŻSZEGO KOMFORTU
Unikatowa konstrukcja umożliwia regulację wysokości gniazda głośnika w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Natomiast dołączone trzy wkładki do uszu zapewniają perfekcyjne dopasowanie.

WYNOSZĄCY 100 METRÓW, NAJLEPSZY W KLASIE ZASIĘG BEZPRZEWODOWY

Męczy Cię przesiadywanie przy biurku? Możesz zapewnić sobie swobodę poruszania się w biurze oraz poza nim w zasięgu do 100 metrów od telefonu bez konieczności wstrzymywania połączenia.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Kolor Czarny
Technologie Tłumienie dźwięków z otoczenia
Przeznaczenie Telefonia internetowa , Telefonia komórkowa
Złącza microUSB
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Mikrofon Tak
Konstrukcja Douszne , Z zaczepami usznymi
Dźwięk Mono
Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Prezentacja 3D

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Jabra Motion UC...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Jabra Motion UC MS