Ulubione
Jabra

Jabra EasyGo White słuchawka bt

Numer katalogowy Nr kat ATJABBT0005,

Kod producenta Kod EasyGo White

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Łatwe rozmowy w trakcie prowadzenia pojazdu, pracy lub spaceru

Szukasz swojego pierwszego zestawu słuchawkowego Bluetooth™? Jabra EASYGO ułatwia dokonanie wyboru. Dostarcza nieocenionych korzyści z możliwości prowadzenia rozmów bez konieczności użycia rąk w przystępnej cenie. Nie zawiera skomplikowanych funkcji, a instalacja jest prosta i szybka.

Zestaw Jabra EASYGO jest modny i dyskretny, jego lekkość i kształt zapewniają przyjemne użytkowanie. W urządzeniu zastosowano technologię DSP zapewniającą krystalicznie czysty dźwięk oraz automatyczne sterowanie głośnością, która utrzymuje głośność na stałym poziomie, nawet w przypadku przemieszczania się między cichym i hałaśliwym otoczeniem. Zestaw zawiera również funkcję komunikatów głosowych informujących o konieczności ładowania lub odłączeniu od telefonu. Zestaw Jabra EASYGO może zostać połączony z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Rozwiązuje ci ręce, kiedy rozmawiasz przez telefon lub łączysz się bezpośrednio z urządzeniem Bluetooth® aby skorzystać z GPS-a, posłuchać ulubionej muzyki czy podcastu. Korzystaj z niego w pracy, na spacerze lub w samochodzie. Wysokiej jakości zestaw słuchawkowy, który świetnie brzmi i wygląda - Jabra EASYGO - ułatwia prowadzenie rozmów będąc w ruchu.

Informacje techniczne

Gwarancja 12
Wymiary

53.7 x 15.8 x 9 mm

Waga 8.4 g
Pozostałe parametry

Bluetooth 3.0
Obsługiwane profile - A2DP, Bluetooth Profil głośnomówiący (w. 1.6), profil słuchawkowy (w. 1.1)
Obsługiwane tryby EDR, SCO, eSCO, tryb Sniff

Zasięg działania 10 metrów
Parowanie do 8 urządzeń

Czas rozmów (maks.) 6 h
Czas czuwania (maks.) 192 h
Funkcje

Odbieranie połączeń, kończenie połączeń, odrzucanie połączeń, wybieranie głosowe, ponowne wybieranie ostatniego numeru, regulacja głośności, trzy drogi powołania, wskaźnik stanu baterii na wyświetlaczu, wskaźnik Bluetooth na wyświetlaczu, wskaźnik połączeń na wyświetlaczu, szybkie wybieranie głosowe, Multipoint, jakość dźwięku głosu HD, Stream multimedia (GPS, muzyka i podcasty)

Impedancja 32 Ω
Zasilanie

100-240 V, 50-60 Hz

Czułość 14 dB
W zestawie

1 x Jabra EasyGo zestaw słuchawkowy, 1 x AC ładowarka, 2 rozmiary nakładek na uszy, 1 x  skrócony podręcznik użytkownika, 1 ulotka gwarancyjna, 1 x certyfikaty i ulotki ostrzegawcze, 1 x ładowarka USB

Kolor Biały
Certyfikaty

Bluetooth 3.0, CE, FCC, IC, GOST

Mikrofon Tak
Bluetooth Tak
Model

EasyGo White

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Jabra EasyGo Wh...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Jabra EasyGo White słuchawka bt