Ulubione
MODECOM

MODECOM FreeHANDS G1 OKULARY 3D DO SMARTFONA

Numer katalogowy Nr kat UYMCPO30P000100,

Kod producenta Kod LOS-3DCPL-G1

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

OKULARY 3D DO SMARTFONA FreeHANDS G1

Główne cechy produktu
- Łatwy dostęp do technologii 3D i rzeczywistości wirtualnej
- Wysokiej jakości soczewki
- Wbudowany układ NFC
- Przełącznik aktywacji funkcji specjalnych wykonany z neodymowego magnesu
- Łatwa i komfortowa obsługa
- Produkt ekologiczny wykonany z surowców, które można wykorzystać wtórnie
- Okulary współpracują ze smartfonami do 5,2''

Aby w pełni korzystać z wszystkich funkcji i aplikacji 3D, smartphone musi być wyposażony w:
1. Czujnik przyspieszenia – akcelerometr. Dzięki niemu aplikacje reagują na ruchy głowy i całego ciała.
2. Żyroskop – wykrywa położenie urządzenia w 3 różnych płaszczyznach – dzięki niemu aplikacje będą mogły prawidłowo rozpoznać położenie smartfona w przestrzeni.
3. Czujnik magnetyczny – dzięki niemu aplikacje reagują na zmianę pola magnetycznego (magnetyczny przycisk).

FreeHANDS to wyjątkowy w naszej ofercie produkt, który pozwoli Ci zamienić smartfon w wysokiej jakości, podręczny odtwarzacz materiałów 3D.  Nie musisz już wydawać fortuny, aby odkryć świat wirtualnej rzeczywistości.  Dzięki okularom FreeHANDS to prostsze niż myślisz.  Aby wejść  w świat trójwymiarowej rozrywki wystarczy tylko umieścić telefon w okularach i uruchomić odpowiedni materiał 3D lub skorzystać z dedykowanych do okularów aplikacji. Za pomocą FreeHANDS możesz z powodzeniem oglądać filmy, zdjęcia 3D, a także zagrać w trójwymiarowe gry.

Możesz sam tworzyć materiały 3D
Nagrałeś swoim smartfonem ciekawe wydarzenie  i chciałbyś żeby Twoi znajomi poczuli je także w trzech wymiarach.  To proste, dla takich jak tylko w sieci dostępnych jest wiele aplikacji dzięki którym zamienisz nakręcony swoim smartfonem film na wersję 3D. Każdy posiadacz okularów przy użyciu odpowiednich programów jest w stanie bez problemu stworzyć swój własny film lub zdjęcie w technologii 3D i pochwalić się zmontowanym materiałem wśród znajomych.

Prosta i komfortowa obsługa
Zadbaliśmy o to, aby każda minuta spędzona z FreeHANDS była dla użytkownika bardzo komfortowa. Z tego względu, te elementy, które mają bezpośredni kontakt z ciałem (nos, czoło) zostały wyposażone w specjalne, wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, elementy ochronne.

Poznaj świat w trzecim wymiarze
FreeHANDS to okulary przez które możesz poznać obrazy w zupełnie innym, nieznanym Ci wymiarze. Sekretem tego urządzenia jest para wykonanych z wysokiej jakości materiału soczewek, które składają w jeden, trójwymiarowy obraz przygotowane specjalną techniką materiały. Za pomocą FreeHANDS możesz cieszyć się z oglądania filmów, obrazów, a nawet z granie w specjalne gry, wykorzystujące technikę rzeczywistości wirtualnej. 

Produkt ekologiczny, wykonany z surowców wtórnych 
FreeHANDS jest produktem, który wpisuje w ideę ochrony środowiska naturalnego.  Jego bazowa konstrukcja została wykonana z surowców, które nadają się do ponownego wykorzystania.  

Wybierz się w wirtualną wycieczkę
Nieustanny rozwój technologii 3D automatycznie spowodował wzrost zainteresowania tą techniką. Codziennie powstają różnego rodzaju aplikacje umożliwiające m.in. poszerzanie wiedzy użytkownika można np. odbywać wirtualne wycieczki po muzeach na całym świecie,  oglądać zabytkowe lub niedostępne dla zwiedzających miejsca w technologii 3D.

Przycisk aktywacji funkcji specjalnych
FreeHANDS wyposażono w specjalny przycisk dzięki któremu można aktywować funkcje specjalne niektórych aplikacji bez potrzeby wyjmowania smartfonu z okularów.  Przycisk ten wykonany jest z magnezu neodymowego, który aktywuje specjalny czujnik wbudowany w konstrukcję smartfonu.

Natychmiastowa aktywacja aplikacji dzięki układowi NFC
Automatyczne uruchomienie aplikacji do obsługi 3D dzięki czujnikowi NFC.  Wystarczy tylko, że włożysz swój smartfon do okularów a specjalny czujnik NFC wyśle sygnał, który uruchamia aplikację sterującą okularami.


Rekomendowane wyposażenie smartphonu:
1. Czujnik przyspieszenia - akcelerometr. Dzięki niemu aplikacje reagują na ruchy głowy i całego ciała.
2. Żyroskop - wykrywa położenie urządzenia w 3 różnych płaszczyznach - dzięki niemu aplikacje będą mogły prawidłowo rozpoznać położenie smartfona w przestrzeni.
3. Czujnik magnetyczny - dzięki niemu aplikacje reagują na zmianę pola magnetycznego (magnetyczny click).
4. Obsługa NFC tag - dzięki niemu można zaprogramować ulubione aplikacje, jako startowe po włożeniu smartfona do FreeHANDS.

5. Android od 4.4.2 (Kit Kat) - dzięki temu bez problemu można podłączyć dodatkowo np. game pada.


Jeżeli smartfon nie posiada jakiejkolwiek funkcji z powyższych pierwszych trzech punktów, jego użytkowanie z FreeHANDS może być ograniczone.

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 12
Akcesoria w zestawie - Dwie wysokiej jakości soczewki
- Magnes neodymowy z przyciskiem
- Specjalna kartonowa obudowa do złożenia
- Opaska na głowę
- 2 ochronne paski zwiększające wygodę użytkowania
- Układ NFC

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

MODECOM FreeHAN...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MODECOM FreeHANDS G1 OKULARY 3D DO SMARTFONA