Ulubione
Jabra

Jabra Link 860

Numer katalogowy Nr kat ATJABVP00000277,

Kod producenta Kod 860-09

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Osiągnięcie produktywności jest proste
Wyraźne połączenia za jednym dotknięciem. Jabra Link 860 to procesor dźwięku zaprojektowany z myślą o lepszej jakości głosu i bardziej wyraźnych rozmowach dla użytkowników zestawów słuchawkowych. Dzięki Jabra Link 860 można płynnie i łatwo przełączać pomiędzy rozmowami na telefonie stacjonarnym i telefonie programowym za pomocą jednego przycisku, co sprawia, że urządzenie jest świetną inwestycją dla centrów kontaktowych i otwartych pomieszczeń biurowych.

Najlepsze wykorzystanie inwestycji w zestawy słuchawkowe
Jabra LINK 860 to idealne urządzenie dla firm, które wprowadzają zmiany i przechodzą na nową infrastrukturę telefonii. Produkty Jabra umożliwią zachowanie stałego poziomu produktywności i większe zadowolenie klientów podczas każdej rozmowy.

Zachowanie i zwiększenie wydajności pracy konsultantów
Strumieniowanie dźwięku w urządzeniu Jabra LINK 860 zmniejsza niepotrzebne zmęczenie i stres. Dzięki gniazdu nadzorowania służącemu do zarządzania połączeniami z łatwym dostęp do przycisków wyciszania, kończenia rozmowy i regulacji głośności możesz umożliwić swoim pracownikom kontrolę nad każdym połączeniem. A to wszystko z gwarancją, że pracownicy obsługują urządzenia zgodnie z najnowszymi wytycznymi w zakresie ochrony słuchu*

Informacje techniczne

Prezentacja 3D
Rodzaj Transmiter
Liczba w opakowaniu jednostkowym 1

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Jabra Link 860...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Jabra Link 860