Ulubione
0

Brodit Wspornik montażowy ProClip do Opel Insignia 17-18

Numer katalogowy Nr kat AJBRTW000000092,

Kod producenta Kod 855301

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Wspornik montażowy ProClip do Opel Insignia 17-18

Masz dość szukania dzwoniącego telefonu w samochodzie? Masz problem z instalacją zestawu głośnomówiącego? W takim razie mamy rozwiązanie problemu - ProClip.
ProClip to wspornik montażowy do instalacji na desce rozdzielczej samochodu. Do ProClip’u można zainstalować np. uchwyt do Twojego smartfona, telefonu komórkowego, nawigacji samochodowej itp. Bezpiecznie, komfortowo i wygodnie! Zawsze w zasięgu wzroku oraz w zasięgu ręki. ProClip zawsze jest dedykowany do konkretnego modelu oraz rocznika auta. Niezwykle łatwy w montażu i demontażu, nie wymaga specjalistycznych narzędzi, nie wymaga demontażu deski rozdzielczej, nie wymaga ingerencji w deskę rozdzielczą, montaż jest bezinwazyjny. Kiedy zdecydujesz się na sprzedaż samochodu, ProClip możesz bez problemu zdemontować. Wykonany jest z tworzywa ABS w kolorze czarnym. Każdy ProClip jest dostarczany wraz ze szczegółową instrukcją, a instalacji można dokonać we własnym zakresie, bez konieczności wizyty w wyspecjalizowanym zakładzie montażowym.

Cechy produktu:

- Instalacja bez wiercenia jakichkolwiek otworów.
- Do ProClip’u można zainstalować np.: zestaw głośnomówiący, smartfon, telefon komórkowy, tablet, GPS, terminal płatniczy, taksometr oraz wiele innych…
- Wykonany z tworzywa ABS w kolorze czarnym, które w trakcie kolizji samochodu nie łamie się na drobne, niebezpieczne kawałki.
- Każdy ProClip jest dobierany do konkretnej marki, modelu oraz rocznika samochodu. Dzięki temu jest on idealnie dopasowany do kokpitu auta.
- Każdy ProClip jest dostarczany wraz ze szczegółową instrukcją zawierającą również wskazówki w formie zdjęć. Montaż jest bardzo prosty.

Zamontuj swój uchwyt do tabletu na ProClip’ie samochodowym!
Potrzebujesz dwóch elementów: wspornika montażowego ProClip dedykowanego do Twojego auta oraz uchwytu do tabletu. Odpowiedni ProClip do Twojego auta znajdziesz w naszej ofercie.

Informacje techniczne

Pasuje do

Opel Insignia 17-18

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 60

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Brodit Wspornik...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Brodit Wspornik montażowy ProClip do Opel Insignia 17-18