Ulubione
Whitenergy

Whitenergy Power Bank 4000mAh 2.1A Li-Ion Zielony

Numer katalogowy Nr kat AZWHIUAP0010121,

Kod producenta Kod 10121

netto 0 , 0 netto
0 , 0
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Power Bank 4000mAh 2.1A Li-Ion

Naładuj  swoje mobilne urządzenie gdziekolwiek jesteś!

Power Banki Whitenergy to jedne z najbardziej zaawansowanych przenośnych baterii przenośnych, za pomocą których naładujesz różnego rodzaju urządzenia mobilne tj.  tablety, smartfony, odtwarzacze mp3, mp4, GPS, mini kamery, aparaty fotograficzne, słuchawki bluetooth o różnych pojemnościach baterii, zasilanych z portu USB.
 
ROZMIAR MA ZNACZENIE DLA PODRÓŻUJĄCYCH
Power Bank Whitenergy 4000 mAh jest  o kilka razy mniejszy od przeciętnego smartfonu co ułatwia przenoszenie. Z łatwością mieści się w każdej torbie lub kieszeni,  aby zapewnić natychmiastową moc w podróży. Gwarantuje solidny zapas zasilania na długie loty, wycieczki, wyprawy rowerowe, w góry czy w pociągu lub po prostu do codziennego wspierania urządzeń głodnych energii.

DWA SĄ LEPSZE NIŻ JEDEN
Po co zastanawiać się które urządzanie naładować pierwsze? Jeśli można podłączyć oba na raz ! Power Bank Whitenergy 4000 mAh wyposażony jest w nie jeden, ale dwa wyjścia USB. Oferuje dwa różne porty  5V/2.1 A oraz 5V/1A które zapewnią Ci skrócony czas ładowania i wyższą moc niż inne urządzenia tego typu.

POZOSTAŃ W KONTAKCIE
Już nigdy nie będziesz ograniczony ze względu na niski poziom naładowania Twojego urządzenia. Koniec z rozładowanymi telefonami podczas ważnych rozmów lub korzystania z ulubionych aplikacji.

DOKŁADNE WYKOŃCZENIE

Wykonane elegancko i płynnie z wysokiej klasy materiałów  z dbałością o szczegóły. Dostępne w 3 modnych pastelowych kolorach.

JESZCZE WIĘKSZA KOMPATYBILNOŚĆ

Dzięki zastosowaniu technologii "Fitcharge" Power Bank sam dostosowuje prąd ładowania, dostosowując go do potrzeb ładowanego urządzenia. Dzięki tej technologii Power Bank zyskuje niespotykaną w innych urządzeniach tego typu listę kompatybilnych urządzeń.

WIELE SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

Bank energii wyposażony jest w wiele systemów zabezpieczeń w celu uchronienia ładowanych urządzeń przed uszkodzeniem. Chronią one przed zwarciem, zbyt dużym napięciem, zbyt dużym natężeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym naładowaniem lub rozładowaniem ich baterii.

Do zestawu z urządzeniem dołączony jest przewód 30 cm USB-Micro który służy zarówno do ładowania akumulatorka oraz innych urządzeń mobilnych wyposażonych w złącze micro USB. Jeśli posiadasz inne złącze niż USB-Micro w swoim urządzeniu, wykorzystaj kabel USB dołączony do swojego sprzętu, aby w łatwy sposób go naładować. 

Nieprzypisane

Gwarancja 12
Pojemność baterii 4000 mAh
Prąd wyjściowy (maks.) 2.1 A
Akcesoria w zestawie

Przewód 30 cm USB-Micro

Wymiary

10 x 2.7 x 4,5 cm

Waga 124 g
Pozostałe parametry

- Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem
- Zabezpieczenie prądowe i napięciowe
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Zabezpieczenie termiczne
- Temperatura przechowywania  -20°C ~ 60 °C
- Żywotność  6000 godzin

Pasuje do

Uniwersalny

Napięcie 5 V
Kolor Zielony
Typ baterii Zewnętrzna
Typ ogniwa Li-ion
Prąd wyjściowy (min.) 1 A
Porty USB 2 x USB 2.0 Type-A , 1 x USB micro-B

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Whitenergy Power Bank 4000mAh 2.1A Li-Ion Zielony