Ulubione
TP-LINK

TP-LINK PB20100 Power Bank 20100 mAh

Numer katalogowy Nr kat AZTPLUAP0000007,

Kod producenta Kod TL-PB20100

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Niesamowity akumulator LG
Praktycznie wszystkie dostępne akumulatory mają ograniczony okres użytkowania, a ich pojemność stopniowo się zmniejsza pod wpływem zimna. Dzięki zastosowaniu w bankach energii z serii Ally mocnych akumulatorów LG, proces wyczerpywania się baterii jest znacznie wolniejszy, a czas działania banku niezmiennie długi. W sezonie zimowym dostępna pojemność jest wciąz bardzo duża.

Wystarczy tylko jeden
TL-PB20100 to banki energii z serii Ally o niesamowitej pojemności 20100mAh. Duża wydajność energetyczna w połączeniu z wysoką wydajnością pracy pozwala uzyskać jeszcze więcej energii, która wystarczy na większą liczbę ładowań twoich urządzeń. TL-PB20100 jest niezawodny praktycznie w każdych warunkach, nawet podczas długiej podróży, czy też spotkania rodzinnego.

Dwa uniwersalne porty wyjściowe

Technologia inteligentnego ładowania TP-Link sprawia, że obydwa porty wyjściowe mogą bez problemu dostosować moc zasilania do podłączonego aktualnie urządzenia. Te uniwersalne porty zaprojektowane są w taki sposób, aby były w stanie zapewnić niezwykle dużą moc ładowania dla urządzeń korzystających z baterii o dużej pojemności, takich jak tablety, a także mogły ładować bezpiecznie małe urządzenia, korzystające z baterii o niskiej pojemności (np. inteligentne urządzenia przenośne).

Ładowanie szybsze o 65%
Im mniej czasu poświęcisz na ładowanie, tym więcej zostanie ci na korzystanie z urządzeń. Technologia inteligentnego ładowania TP-LINK oraz duże prędkości ładowania 5V/2,4A pozwalają ładować urządzenia o 65% szybciej oraz zaoszczędzić o 40% czasu więcej. Bateria iPhone'a 6s Plus jest już w pełni naładowana po 150 minutach przy zastosowaniu banku energii TL-PB20100, natomiast oryginalnemu zasilaczowi Apple zajmuje to 250 minut.*
* Dokładne wartości mogą się różnić w zależności od aktualnych warunków ładowania

2,3 razy szybsze ładowanie - zrób to o połowę krócej
TL-PB20100 ma moc wejściową 5V/2,4A, dlatego jest w stanie zaoszczędzić 50% czasu ładowania w porównaniu z innym bankiem energii o tej samej pojemności i mocy wejściowej 5V/1A.

Latarka diodowa
Wbudowana latarka to akcesorium, które niejednokrotnie przyda ci się podczas codziennych zajęć w domu i w terenie.

Bezpieczne i niezadowne źródło energii
Banki energii z serii Ally wykorzystują najnowsze zabezpieczenia, aby uchronić twoje urządzenia przed zwarciami, przepięciami, przetężeniami elektrycznymi, nadmiernymi ładowaniami i rozładowywaniami, a także przed przegrzaniem.

Kompatybilność z wieloma urządzeniami
Bank energii zgodny jest z urządzeniami smart, obsługującymi systemy iOS, Android, Windows oraz z większością urządzeń zasilanych poprzez USB. TL-PB20100 naładuje zarówno urządzenia z bateriami o dużej mocy, takie jak tablety, jak i drobny sprzęt, taki jak przenośne urządzenia smart.

Nieprzypisane

Gwarancja 24
Pojemność baterii 20100 mAh
Prąd wyjściowy (maks.) 3 A
Akcesoria w zestawie

- TL-PB20100
- Kabel Micro USB
- Instrukcja użytkownika

Wymiary

61,2 x 22,4 x 150 mm

Waga 344 g
Pozostałe parametry

- Sześciostopniowy wskaźnik poziomu naładowania baterii
- Przycisk do wyświetlenia poziomu baterii

Pasuje do

Urządzenia smart z systemem iOS, Android, Windows i większość urządzeń zasilanych poprzez USB

Napięcie 5 V
Kolor Biały
Typ baterii Zewnętrzna
Typ ogniwa Li-ion
Prąd wyjściowy (min.) 2.4 A
Prezentacja 3D
Porty USB 2 x USB 2.0 Type-A , 1 x USB micro-B

Wybierz bank:

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: TP-LINK PB20100 Power Bank 20100 mAh