Ulubione
Adata

Adata Power Bank P10050 10500mAh Czarny 2.4A

Numer katalogowy Nr kat AZADAUAPAP100BK,

Kod producenta Kod AP10050-DUSB-5V-CBK

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Power Bank P10050

Powerbank P10050 jest dostępny w sześciu różnych kolorach i ma obudowę o zaokrąglonych kształtach i kompaktowych wymiarach. Wewnątrz znajduje się ogniwo o pojemności 10050 mAh oraz dwa porty USB o łącznym natężeniu prądu 2,4 A do szybkiego ładowania urządzeń przenośnych. Możliwość jednoczesnego ładowania i rozładowywania czyni z tego urządzenia bardzo szybki powerbank, który oszczędza cenny czas i poprawia bezpieczeństwo oraz wydajność.

Duża pojemność

Nie daj się zwieść kompaktowym rozmiarom powerbanku P10050. Magazynuje on energię wystarczającą do jednokrotnego naładowania tabletu do poziomu 100% i ponad czterokrotnego naładowania smartfona do pełna! Już nigdy nie martw się o zapasy dostępnej energii, kiedy jesteś poza domem!

Dwa wyjścia, szybkie ładowanie
Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek dokonywać wyboru, które ze swoich urządzeń należy naładować jako pierwsze? Bez obaw! Powerbank P10050 został wyposażony w dwa złącza USB 2,1 A, umożliwiające ładowanie dwóch różnych urządzeń przenośnych w tym samym czasie.

Latarka LED

Model P10050 może również służyć jako podręczna latarka! Dzięki wbudowanej diodzie LED i przełącznikowi z boku urządzenia, powerbank P10050 służy jako wygodne i przyjazne dla użytkownika źródło oświetlenia.

Równoczesne ładowanie i rozładowywanie
Zapomnij o dniach, kiedy przed użyciem powerbanku musiałeś go najpierw naładować! Model P10050 może być ładowany i rozładowywany równocześnie, dlatego bez żadnych obaw podczas ładowania powerbanku można do niego podłączyć na przykład telefon lub tablet!

Wyjątkowo bezpieczne materiały
Powerbank P10050 wykorzystuje wysokiej jakości baterie i systemy zabezpieczeń, które dbają o to, żeby urządzenie nie zostało nigdy nadmiernie naładowane lub rozładowane. Zabezpiecza to przed uszkodzeniami i wydłuża okres eksploatacji. Ponadto, dzięki materiałom najwyższej jakości i ogniotrwałej obudowie, P10050 jest odporny na uszkodzenia spowodowane uderzeniami i wysokimi temperaturami.

Systemy zabezpieczające
Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejszym czynnikiem charakteryzującym urządzenia elektroniczne, a powerbank P10050 pod tym względem nie jest żadnym wyjątkiem. Bezpieczna obsługa urządzenia jest zagwarantowana przez systemy zabezpieczające, chroniące powerbank przed przeładowaniem, rozładowaniem, przegrzaniem, zwarciami i wysokim napięciem, zarówno na wejściu, jak i na wyjściu urządzenia.

Kompaktowa i stylowa konstrukcja
Powerbank P10050 jest poręcznym urządzeniem o estetycznej konstrukcji, podkreślonej zaokrąglonym kształtem i kolorowymi barwami obudowy. Na pewno sprawdzi się w każdej sytuacji i w każdym miejscu.

Informacje techniczne

Gwarancja 12
Pojemność baterii 10500 mAh
Prąd wyjściowy (maks.) 2.4 A
Akcesoria w zestawie - Kabel Micro USB
- Podręcznik użytkownika
Wymiary 108,4 x 66 x 26 mm
Waga 220 g
Pasuje do Uniwersalny PowerBank
Napięcie 5 V
Kolor Czarny
Typ baterii Zewnętrzna
Typ ogniwa Li-ion
Porty USB 2 x USB 2.0 Type-A , 1 x USB micro-B

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Adata Power Ban...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Adata Power Bank P10050 10500mAh Czarny 2.4A